Звездни компромати - 114

  • 58 954
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • в Кошера
  • Мнения: 2 231
Иринчето се се нагласила,но май е забравила да си почисти веждите, newsm78

Просто са й по-рунтави  Mr. Green

Деми е скелет направо, грозно слаба...

# 691
  • Мнения: 155

Ох, много е красив  Heart Eyes Какви очи само  Simple Smile

# 692
  • На морето!
  • Мнения: 5 790
И аз ги харесвам веждите.
На снимките на семейство Афлек-Гарнър ми се струва, че не децата, а майката е неадекватно облечена. Около тях всички са по-разголени само тя е с ботуши.
Джей Ло ми е толкова по-приятна в новата си компания, а и Марк Антъни би имал по-голям шанс да изпъкне до някоя по-невзрачна дама.

# 693
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Е това  не  мога да го разбера те се  навлекли с ботуши и дънки децата по летни роклички  #Crazy
И аз съм се чудила, те навлечени и си личи ,че е студено, а децата- бебетата боси!
Е специално на тия снимки си личи, че е топло и само Дженифър е по-облечена....това за ботушите е вярно и аз се чувствах по-стабилна с ботуши Simple Smile
А иначе Джен и Брадли-адски красиви са ми като двойка Wink Ако успеят да останат такива, ще е супер яко Wink

# 694
  • Мнения: 4 199
Не е компромат, но е интересно: 80-годишен модел:http://www.fresher.ru/2011/10/11/80-letnyaya-model-s-samoj-dolgoj-kareroj/

# 695
  • София
  • Мнения: 63

Ох, много е красив  Heart Eyes Какви очи само  Simple Smile

Ама на вас май наистина ви харесва, в началото помислих, че го казвате иронично  Grinning


80-годишната моделка е страхотна /отворих линка със свито сърце, но тя е истински красива/  Peace

# 696
  • Мнения: 494
Е пък хубав си е!Аз не бих го върнала Mr. Green Ама на вкус и цвет,товариш нет!

# 697
  • Мнения: 366
Страхотна жена. Браво!

# 698
# 699
# 700
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Прекрасна Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 301

Айде сега нямала била силикон Joy Сигурно си ги маже с мед всяка вечер, а сутрин с ментов балсам и те самички са пораснали  Joy

Мария преди и след

На мен по-интересна ми беше частта с "Благоверният на Отварачката май е решил да я разкара, така че новата визия е добре дошла, коментира интернет изданието."


# 702
  • Мнения: 1 069
Е как, казвала е, че има корекция, но дори не помни какво точно си е слагала.

Мария пак пак

# 703
  • Мнения: 62
Хахаха
един приятел ми прати вчера някакъ клип по скайпа, линк де, на две популярни и вървежни днес фолк скумрии.
Едното миндлче е Мария, другото Емилия.
Няма такъв смях, за съжаление затрих линка, двечките пеехна нещо за любов, фаталност и отмъщение под люти фолк звуци.  Sick
Та, трагедия. Тия ли днес минават за вървежни?

# 704
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Хахаха
един приятел ми прати вчера някакъ клип по скайпа, линк де, на две популярни и вървежни днес фолк скумрии.
Едното миндлче е Мария, другото Емилия.
Няма такъв смях, за съжаление затрих линка, двечките пеехна нещо за любов, фаталност и отмъщение под люти фолк звуци.  Sick
Та, трагедия. Тия ли днес минават за вървежни?
http://www.youtube.com/watch?v=3iTwoF2t-Cw
Те тава е мистъри Joy

Общи условия

Активация на акаунт