Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Гледането на телевизия не е задължително. Както и четенето на жълта преса. Когато на човек не му харесва, не потребява.

# 16
  • Мнения: 494
Е толкова ли пък няма нещо по-разли4но от изсмислени предавания и турски сериали по тази телевизия!Като не ти харесва,изклю4ваш и готово!Голяма драма,голямо нещо!

# 17
  • Мнения: 2 018
друг е въпроса, че проституцията наистина трябва да се узакони.
Всички трябва да си плащат данъците...

# 18
  • София
  • Мнения: 7 992
Толкова емоции за нещо, което се коригира с едно натискане на бутон на дистанционното?

# 19
  • Мнения: 10
Не можеш да се скриеш от всичко и от всички и да живееш в пълна изолация. Дори да не гледаш телевизия примерно комшийката ти ще се вози в БМВ и ще има гадже мутра и т.н. Не можеш да не ги виждаш тези неща.
Струва ми се, че не ме разбрахте съвсем точно - аз телевизия не гледам и дори не съм вБГ. Но съм потресена от изкривените ценности в Бг-общество, потресена съм че да си курва  звучи гордо ( справка плеймейтки Златки, Николетки, Бигбрадърки и всякаква безподобна сволоч), че ако си работиш почтено си смотаняк, че ако нямаш не знам си какъв джиесем и БМВ си лузър... За ей тези неща ми е мисълта. Ами то нашите деца вече се объркаха и не знаят кое е добро и кое зло. Моралът в Бг е ужасно западнал - от далече това наистина се вижда ясно.
Също ми прави впечатление каруцарския език по телевизия, неграмотността на журналистите, бедния им речник, да не говорим за премиера с неговитв филии с лютеница  и политиците като цяло. Онзи ден чета една статия, която беше озаглавена ето така : Болница чества 5 години от транслантацията на дете. Брей викам си - цели деца започнали да трансплантират. като се зачетох - болницата празнувала 5 г. от чернодробната трансплантация на едно пациентче на 7-8 години.

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 17:34 от amour2010

# 20
  • Мнения: 2 161
Тези дни прочетох, че щели да правят нова игра - ожени се за милионер, и в ролята на милионера - Ицо - стоте манекенки. Малко е да се каже, че съм потресена. Значи вече официално разни боклуци тип Коко Динев и сие могат да си избират бройките измежду всички момичета в Бг. Докъде сме се докарали просто не е истина - единствената ценност в Бг са парите. Ужасно ме догнуся - чак тема пуснах.
Ами честно ли е само Златния да е заобиколен от евтини жени, които уж са изнасилени, но пък танцуват като девственици? Нека и при други да разцъфне любовта.

# 21
  • Мнения: 10
Нали не си мислиш, че ще ти вляза в тона.
Ние в чужбина сме толерантни и агресията ни е чужда. Grinning
Приятен и спокоен ден ти пожелавам. Недей бесня толкова, че да не вземеш да объркаш някоя рецепта и да умориш някой.
Последно "бе" ли съм или "ма" , че се обърках, нали съм куха лейка... Party

# 22
  • Мнения: 0
Напълно съм съгласна с авторката на темата,че ценностната система на повечето хора в нашето общество е амортизирала напълно.... но в крайна сметка ,както сама написа,същите тези реалита , на които се възмущаваш ,ни заобикалят в реалния живот и ни се натрапват в очите ,искаме или не. Да,проблема е лесно решим- просто изключваш телевизора и готово  Mr. Green друг е въпроса ,че няма бутон "изключи",когато престъпиш прага на жилището си..  Tired Но от друга страна не само авторката ,но и всички ние сме свидетели и участници в тази игра и не ми се мисли ,ако всеки от нас пусне тема за да изрази възмущението си... А за разликата в годините, в материалното състояние,кой кара БМВ и кой не... може да си позволи -кара , сдобил се по някакъв начин с имот,бизнес и тн,защо да не си ги ползва?Може да има млада и красива жена до себе си-чува си я  Mr. Green Всеки според мярата си  Peace

# 23
  • Мнения: 12 665
Напълно съм съгласна с авторката на темата,че ценностната система на повечето хора в нашето общество е амортизирала напълно....

Така е! Никога в друго общество млади момичета не са се продавали на дърти богаташи.

# 24
  • Мнения: 0
Напълно съм съгласна с авторката на темата,че ценностната система на повечето хора в нашето общество е амортизирала напълно....

Така е! Никога в друго общество млади момичета не са се продавали на дърти богаташи.
За другите незнам.Мога да коментирам само ситуацията тук,в България.  Peace

# 25
  • Мнения: 54
Напълно съм съгласна с авторката на темата,че ценностната система на повечето хора в нашето общество е амортизирала напълно....

Така е! Никога в друго общество млади момичета не са се продавали на дърти богаташи.

Нищо подобно. Това си е норма за всички общества, във всички времена. Много по-грозен е обратния вариант - млади момчета да се продават на богати бабички.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Напълно съм съгласна с авторката на темата,че ценностната система на повечето хора в нашето общество е амортизирала напълно....

Така е! Никога в друго общество млади момичета не са се продавали на дърти богаташи.

Нищо подобно. Това си е норма за всички общества, във всички времена. Много по-грозен е обратния вариант - млади момчета да се продават на богати бабички.
Защо този вариант да е по-грозен? newsm78 Еднакво грозни са.

# 27
  • Мнения: 5 710
ами тези предавания не са българско изобретение, дори мисля, че се плащат разни права, лицензи и тн. за различни формати, които се радват на популярност.
това точно предаване го има и в Италия,със сигурност съм го засичала с дистанционното.
Друго предаване от този сорт, американско - един (мъж) обучава група жени как да спечелят или да си намерят мъж. Като някакви евтини куртизанки ги подготвя..облечи това, кажи онова , мълчи, усмихни се...  Има и предаване, където има двойки 'умници' и манекенки ( тоест, тъпи жени) те не знам за какво се борят. Има и предаване, където една жена отслабва, за да се вкара в сватбена рокля, за да не срами мъжа си

Изобщо в момента подобни формати май много вървят -  жената е в ролята на някакъв предмет, чиято цел е да стане хубав предмет за украса на мъжа си.
Малко като флашбек е цялата ситуация, 50тте години, но без готвенето.

# 28
  • Мнения: 10
Напълно съм съгласна с авторката на темата,че ценностната система на повечето хора в нашето общество е амортизирала напълно....

Така е! Никога в друго общество млади момичета не са се продавали на дърти богаташи.

Нищо подобно. Това си е норма за всички общества, във всички времена. Много по-грозен е обратния вариант - млади момчета да се продават на богати бабички.
Защо този вариант да е по-грозен? newsm78 Еднакво грозни са.


Ето пример за изкривени ценности - с едното явно момичето е свикнало и не му се струва толкова грозно...

# 29
  • Мнения: 54
Не само че не е грозно, но е повече от естествено мъжът да е по-възрастен и по-богат.

Общи условия

Активация на акаунт