Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 221- След финала

  • 39 494
  • 738
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 735
Ама те повториха цялата предишна серия ... ooooh! ooooh! ooooh!
Joy Joy Joy За всеки случай, да не сме пропуснали нещо миналия петък Laughing Laughing Laughing

Ооооо и реклами ще гледаме даже Laughing Laughing Laughing

Да не ги похвали човек ... и хоп реклами ... hahaha hahaha

Май са решили да наваксат и за 1 и 2 епизод с рекламите ... Нямат край
  #Crazy #Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 829
В Незабравима поне това ни спестяваха,резюме на предишния епизод продължаващо цял час   ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 329

Ох, извинявам се! smihesorry Вие си гледате, пък аз се гмурнах във ФБ, че не бях влизала с дни, попаднах на тая снимка и загубих ума и дума... Shocked newsm03 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm09

# 18
  • Мнения: 0
В Незабравима поне това ни спестяваха,резюме на предишния епизод продължаващо цял час   ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Чудят се с какво да си запълнат времето до 23.00, до онова предаване ooooh! ooooh! ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 829
Мемоли си е чист Харун -постоянно повтаря лакаръц(Allah kahretsin)  hahaha hahaha hahaha и шерефсиз  Joy Joy Joy

# 20
# 21
  • Под звездите
  • Мнения: 898

Ох, извинявам се! smihesorry Вие си гледате, пък аз се гмурнах във ФБ, че не бях влизала с дни, попаднах на тая снимка и загубих ума и дума... Shocked newsm03 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm09

Това не е ли снимка от КЛЕТВА или аз бъркам? newsm78

# 22
  • Под звездите
  • Мнения: 898
Е, Йозка  успя да ме разсмее!На мен ми харесва повече в другата роля.Въпреки,че толкова много иска да се снима в комедия,мисля, че не и приляга толкова!Може би ако партньорът и беше ето този сладур
друга песен щях да пея txtloves Two Hearts  loveuuu txtloves

# 23
# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Мокси, темата е прекрасна и аз вместо цветя ти поднасям това!




# 25
  • Варна
  • Мнения: 329
Мемолито си върви, пък аз продължавам да се омайвам... Heart Eyes smile3517

# 26
  • София
  • Мнения: 829
Много тъжна история разказа момчето с чая,Езо го попита Мемоли силен мъж ли е,а той й обясни как са простреляли детето му и е издъхнало в ръцете му.Колко го е съсипало това и как се е затворил в себе си.Езо разказа на шефа на управлението че е дошла от село,гостенка е на Мемоли,той ще я защити,защото хората на чичо й искат да я убият

# 27
# 28
  • Под звездите
  • Мнения: 898

Искам да съм,, патицата,която Серхан бей храни!Това,че ще ме наричат патка,няма никакво значение! Joy Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 829
Тези в хотела са любовници и русата мацка позна отначало че не са мъж и жена.Това е съпругата му,с която говорят в момента.
Директора искаше да върне Езо в къщи,но тя му се примоли да не го прави,така ще й спаси живота.Той й каза че се страхува да не се повтори историята със Зейно,че ще страда Мемоли отново.Той й казане може да останеш при него и сега ще молят русата мацка(не мога и запомня името) да живее Езо при нея

Общи условия

Активация на акаунт