Жената зодия риби 15

  • 37 567
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 149
Що му обръщаш внимание на това Хашимото и се кривиш?  #Crazy Преди два дни правих изследване и съм пак с хипофункция на щ. жл. но поне имам оправдание за това, че нищо не ми се прави...да не помисли някой, че ме домързява  Wink

# 16
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
...да не помисли някой, че ме домързява  Wink
Как щяло-ние и мързел  Joy

# 17
  • Мнения: 149
Да беее, риба и мързел. Майка ми ми разказа нещо от нейната младост по повод мързела. Две нейни приятелки-съседки, приятелки от моминските години раговарят. Едната работи в градината си, другата стои и говори:
- Като те гледам как работииииш, и на мене много ми се работи, ама докторите не ми дават.
- Ааа, Кино, ти от момиче си беше такава и не работеше.
- Ти едно време не гледай, тогава мама не ми даваше да работя.

# 18
# 19
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Добрутро! честит първи сняг! нещо рано-рано ни завари. какво ще правите днес? аз ще чакам Овена да ми донесе багажа ама да видим.

# 20
  • Мнения: 447
Добрутро! честит първи сняг! нещо рано-рано ни завари. какво ще правите днес? аз ще чакам Овена да ми донесе багажа ама да видим.

Rudyo , какъв багаж?  newsm78

# 21
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Ние живеехме заедно, но не можах да понеса постоянното заяждане и истерии и си се прибрах в мойта си къща.

# 22
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Моя ОВЕН поне беше коректен,би ми донесъл багажа без проблем...
Хм..така си мисля поне  newsm78 То,мъжете като ги нариташ и се врътват на 180 градуса понякога-чак се чудиш това същия мъж ли е.

# 23
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Абе тегава работа. все още не е дошъл.

# 24
  • Мнения: 447
Абе тегава работа. все още не е дошъл.

Овни!  Sick
Отивай у тях с един сак и се обслужи сама!  Peace

# 25
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Бих го направила с голям кеф, но не ми се слушат нравоучения. Голяма съм. Да ме извиняват другите зодии, но ние Рибите сме ГОЛЕМИ.

# 26
  • Мнения: 149
Добрутро! честит първи сняг! нещо рано-рано ни завари. какво ще правите днес? аз ще чакам Овена да ми донесе багажа ама да видим.
Здравейте! Аз днес го ударих на разкрасяване - оцветих си косата, подстригах се...То красота, красота, ама мъжа ми все огладнява, та спретнах и един ориз със зеленчуци.  При нас много вятър има и не ми се излиза. В Сф вече имат снежец, а Русенци градушка ги ударила. Приятен ден момичета!

# 27
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Здравейте! Аз днес го ударих на разкрасяване - оцветих си косата, подстригах се...То красота, красота, ама мъжа ми все огладнява, та спретнах и един ориз със зеленчуци. 
Ха,на една вълна сме!  Peace Аз съм на фризьор след малко,пък междувременно започнах от десерта-фемили си поръчаха тиквеник,готов е.И понеже /както се разбрахме/ сме адски работливи,сготвих пиле с гъби и топено сирене,пък довечера ще пържа кюфтета.
Ха,да видя коя ще ме мине по пъргавост!  Flutter
 Rudyo ,ако реши да се прави на интересен тоя рогатия,ти шо ке прайш?  Thinking

# 28
  • Мнения: 149
Ха,да видя коя ще ме мине по пъргавост!  Flutter
 

Да, ама аз сама се подстригааах  Wink

# 29
  • Мнения: 21
Леле, колко съм хипер мега цапардосана, влюбена-загубена май  Blush
Чудя се аз няколко дни защо никой не пише, а то имало нова тема  Mr. Green
Ай наздраве   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт