Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 154

  • 33 043
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 819
Подкрепям мнението, че не е важно какво е било, а какво ще бъде. И все пак, хубаво е всеки за себе си да не забравя, защото нещата могат да се върнат.

Днес съм на варива:
З- фреш портокал
О- ориз със зеленчуци
В - консерва червен боб с чили

В момента прегрещавам с чаша мартини Embarassed Embarassed

# 16
  • Мнения: 0
Честита нова тема, да се запиша и аз.
Днес въглехидрати:
З: Ябълка
О: Зелена салата с три земелчета едно черно и две с маслини, два-три желирани бонбона
В: Две пасти престиж, две-три петифури, още една две сладки и 4 бисквитки белвита, доста пак но какво да се прави, реших обаче да пробвам как ще е соленото на обяд, сладкото вечерта. Всъщност пак не успях съвсем.

В разразилия се спор, който така внимателно изчетох всички са прави, всеки за себе си. Лично аз от дете съм между 70 и 90 кг, веднъж в живота си успях да стигна 52 само аз знам как и после пак нагоре надолу. Сега се чувствам чудесно от 87 преди да започна март съм 67 и имам още два месеца. Аз лично поне засега мисля че мусаката, смесените храненията и боклуците като газирани напитки и снаксове може, но наистина много рядко и то след режима. В почивката хич даже и не ми се помисляше за такива неща. Странното е, че въобще не ми беше трудно да се въздържам и то не защото си мислех че са забранени, а просто защото знам, че мога да хапна мноого вкусно и да е разделно и полезно.

Отплеснах се малко, но аз и без това рядко пиша ще ми простите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 120
Добро утро в новата тема.Аз съм много доволна ,кантара днес показа -0,5 кг след въглехидратният ден Simple Smile Днес съм на плодове и съм се заредила с ябълки и грозде.
 Аз това лято пробвах да си направя мусака от тиквички,мноооого е вкусна и мисля,че става за белтъчния(макар,че избягвам каймата)Simple Smile

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Днес ми е 8 ден и ще си хапвам плодове.

# 19
  • Мнения: 36
здравейте Simple Smile
имам малък + от вчерашното късно ядене, но предвид това, че не съм ходила до 00, мисля че нещата са ок  Grinning
днес съм на бобови и нямам грам идея какво ще ям

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДУ фиданки.

Доволна съм ,че кантара не мърда/в ПОЧИВКА съм/ Grinning
то не че е минало много/днес ми е тамЪн 4-ти ден/,
но да се поФаля Wink
Сега се меря ежедневно,а докато спазвах режима - Не Joy
Просто сега ми е по-притистнено и затова.

Днес ще си направя плодов обяд,
а вечерята ще е супа топчета/ако знаете от кога я чакам............./

Хубав ден  Hug

# 21
  • Мнения: 6 017
Добро утро

Изпълнен с минуси ден ви желая. Днес ми е въглехидратен...чакан от 3 дни  Grinning Mr. Green

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 08:49 от L 0 V E

# 22
  • Мнения: 0
Добро утро дами Simple Smile
Днес съм много щастлива благодарение на Г. Кантар и мен естествено Stuck Out Tongue Видях 6 на този кантар значи, а това не съм го виждала от както бях 5-6 клас сигурно. След вчерашните картофки днес съм -400гр и стигнах 69.700кг. Днес въглехидрати: З- 2 ябълки; О- нз; В - салатка от доматки и краставички, хлебче, 1 парче кекс купешки. Обяда си мисля да е кроасан и нещо друго или един геврек, но ще излизам и ще видим какво ще намеря.
Айде фиданки много минуси днес и лек последен работен ден за седмицата  Grinning

# 23
  • Мнения: 0
Четвърти ден -ПЛОДОВ
сливи и ябълки.... това има-това ще се яде ... а и стафиди - четох че са много полезни за бъдещи мами... имат най-много фолиева киселина, която е необходима за зрав бебок Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.
След вчерашния ден - още плюс 300 гр. Днес на плодове.

# 25
  • Мнения: 80
ДУ!  ДНес съм на плодове , обичам го този ден, защото ми е леко и не се изкушавам с нищо. А и винаги след плодов имам минус. Иначе съм още нито на -, нито + след водния съм заковала на 62кг и не мърдам, което не е зле, но  дано утре да видя още някое минусче  Laughing Тинки, мерси за новата темичка   bouquet  , нека да я пълним само с положителни емоции и мноого минусчета!

# 26
  • Мнения: 6
Момичета,
аз исках да питам, тази розовата леща дали и тя дразни стомаха, че от другата аз хич не мога да ям  newsm78
Офф, сигурно вече ви омръзнах с моя стомах ...
Аз скоро открих розовата леща и съм много доволна. Не е скъпа и нищо не пречи да я пробваш. Само така ще разбереш дали стомаха ти я понася или не.
Днес въглехидрати.
З- ябълка
О - кроасан
В- хляб със салата

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
ДУ  Hug
след вчерашния бобов имам -200гр. за първи път се случва  Grinning

# 28
  • Мнения: 110
Добро утро! Хора ,за втори път съм на диетата ,вече 19 ден и не мърдам , Нана какво ми е бе скъпа нещо съм се повредилаБ Laughing
Ананаси ти колко си свалила от началото на втория рунд?

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро! Хора ,за втори път съм на диетата ,вече 19 ден и не мърдам , Нана какво ми е бе скъпа нещо съм се повредилаБ Laughing


Ами не знам. Не си писала отчети, не помня и от колко килограма почваш. Ей от нищото как да помогна?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт