Бременни мами, я се разпишете тук, че загубихме бройката!

  • 1 495
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
Az sam 26 sedmici.Cheta vi redovno,no riadko pisha.Daje i lenti4ka si niamam o6te.

# 16
Нека и аз да се включа в списъка.  preggo "Похвалих се" офоциално миналия месец, но в тема, отправена кам холандските майки, т.е. не съвсем директно.

Леко наедряване на всички!  Wink

# 17
  • Мнения: 1 173
То и аз да се разпиша, въпреки че съм малко преди финала.
Ама да допълня, че нашето бебе стана около Великден. Party Mr. Green Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 379
Открих още - Nadejda, piccolina, ema  и Winnie The Pooh, други?
Нали щяхме да се прекръстваме на " Бременни в чужбина" Simple Smile

Вече сте ме забелязали, ама да се разпиша и лично, че ми е кеф Mr. Green
При мен новината дойде преди около месец като подарък за рождения ден на таткото Peace

# 19
  • Мнения: 1 559
Да не ме забравите и мен Hug Party

# 20
  • Мнения: 4 399
Ми да взема и аз да се разпиша, макар че вече съм на фазата на търкалянето. Laughing

# 21
  • Мнения: 74
 I az da se razpisha .Datata mi e 31 dekemvri Grinning Ne ostana veche.stiskaite mi palci newsm53

# 22
  • Мнения: 7 091
Трябва и на нас един отчетен клуб да ни пуснат Simple Smile
Пиша от тези, които имат най-много дни към тези с по-малко( издайте си термините, че да не ги смятам дните моля и тези на които не съм писала нищо- също Simple Smile )

Колко дни ни остават:
Tandoori    242
annamarinova 240
Belynda   224
Mariakara     224
Jessi Italia 203
Дидона   196
Дидка-Маргаритка   171
megan79    165
smily_5q   140
GeryR 116
Vivian 112
Chumbi   81
Vjara  47
doritt  41
Aira25      9
Susu   0
piccola   0
Nadejda   0
Winnie the Pooh   0
Milada   0
Jessi Italia 203


Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 00:08 от Tandoori

# 23
  • Мнения: 314
хайде да се отчета и аз.вие хубаво сте ме записали,ама не мога да си сложа лентичка. smile3511изприщих се вече.я помагайте!

# 24
  • Мнения: 1 194
На мен ми остават 224 дни... GrinningТермин 3 август

Бях забелязала и една друга мама (френска мисля) с почти същия профил като мен (тост 1,5годишно бебе и бременост в същите седмици). lala и е ника

# 25
zdravejte momicheta,
za pyrvi pyt pisha,no chesto vi cheta.
I az sym edna bremenna mama.V 13 sedmiza sym i veche koremcheto zapochva da se vijda.
Mnoo shte se radvam da si pishem.

P.S.Ako ima drugi mami ot Italia shte se radvam da se svyrjia s vas,che tuk edin bulgarin niama okolo men i veche poludiavam.Az jiveja blizo do Verona.

Celuvki i uspeshno bremeneene na vsichki sladurki:)Simple Smile Heart Eyes Laughing

# 26
  • Мнения: 500
Моите са 206, според тракера ми. Термин 16.07.06.

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Здравейте мами, аз по-рядко съм писала тук, по-често в отчетните по месеци - термина ми е на 21 април т.е. 120 дни остават!

# 28
  • Мнения: 964
Тандори мен си ме забравила бе жена,и аз съм в кюпа,много бременна при това с две Mr. Green Слагаи ме и мен в списъка.А отчетна тема може да си пуснем ние в тука в чужбинските,както има седмична,така ще си имаме и темичка на бременните чужбински мами и ще си споделяме радостите и тревогите с бременноста, ей сега отивам да я спретна темата и я пускам даже.

# 29
  • Мнения: 7 430
Който не може да си направи лентичка да ми прати координати на ЛС и аз ще спретна Mr. Green...трябват ми (годините ви - за някой) и кога го чакате Wink т.е. датата

Общи условия

Активация на акаунт