Сайтовете за запознанства-рушат брака!

  • 3 279
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • на село
  • Мнения: 1 028
малко трудно е да командваш,когато той носи повече пари вкъщи,но пак си казвам мнението,нагло ще е и задължения да давам.Иначе и аз имам профил в такъв сайт,но убивам време,това е.Ако той не беше почнал,нямаше да имам и аз Simple Smile

Еееее, щом така сте се разбрали, що се жалваш?!....

# 16
  • Мнения: 46 518
Да. Така е.

От друга страна не знам какво работят хората, които имат толкова свободно време, че им остава и за непознати. Или са хора без работа, или им е скучно с най-близките, или и двете.


Хех, това прозвуча, сякаш хората от виртуалното пространство са някакви извънземни  Laughing
Дали едно време, когато телефоните са били новост, са е е говорило така? Бракът им се разпадна заради ена жена от "телефонното пространство"   Joy


Не е точно така. Сега имаш възможност ч/з интернет за контакт едновременно с хиляди хора, които по телефона на физически не можеш да чуеш, само си помисли колко хора са прочели поста ти и колко щяха да го чуят, ако го споделиш с някой по телефона  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
може и да поканя майка си у нас,да му лази по нервите и да няма време за сайтовете Grinning,но да с готвенето,романтични изненади и дано да запалим пак лиюбовта ни Simple Smile може и екскурзия да направим.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
И все пак наистина станаха доста случаите, в които се разпада дадена връзка заради човек от виртуалното пространство.
Хех, това прозвуча, сякаш хората от виртуалното пространство са някакви извънземни  Laughing
Дали едно време, когато телефоните са били новост, са е е говорило така? Бракът им се разпадна заради ена жена от "телефонното пространство"   Joy

Не са извънземни разбира се, аз също поддържам доста контакти в Интернет, но в случая говорих за сайтове като Елмаз, аха и разните там други "срещни любовта, намери приятел и т.н."  Laughing

# 19
  • Мнения: 0
елмаз,аха,ама вече гепиме е сайта,който там хората са само за секс,а и много жени го предлагат което е лошото,защото изневярата е много лесна,когато има и жена готова само за секс.

# 20
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Иначе и аз имам профил в такъв сайт,но убивам време,това е.Ако той не беше почнал,нямаше да имам и аз Simple Smile
А ти какво търсиш там и не е ли възможно и той само да убива време? Ами ако почне и той да те следи?
елмаз,аха,ама вече гепиме е сайта,който там хората са само за секс,а и много жени го предлагат което е лошото,защото изневярата е много лесна,когато има и жена готова само за секс.
Ами търкулнало се гърнето и си намерило похлупака  Flutter Не забравяйте че има и много мъже които се предлагат в подобни сайтове.

# 21
  • Мнения: 7 325
Сайтовете за запознанства събират самотните и разделят семейните. За мен хората със сериозни ангажименти нямат място в тях дори и за „убиване“ на времето.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Според вас глупаво ли е,да започна да следя мъжа си с някакви програми,да знам къде влиза и какво прави?

Глупаво е да. Mr. Green
И е гадно.

Вместо да се следите, правете повече секс, говорете си ...  Wink "заздравете семейството"... Whistling

п.п. И ако допуснем, че почнеш да го следиш и вземеш, че го хванеш - тогава какво?

# 23
  • Мнения: 0
той ако почне да ме следи аз ще се зарадвам,че го интересувам Simple Smile само аз съм тази която показва чувства и т.н. Да има и мъже,който предлагат секс,те са огромната част от сайта,мъж секс да не иска няма такова нещо Grinning

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
той ако почне да ме следи аз ще се зарадвам,че го интересувам Simple Smile само аз съм тази която показва чувства и т.н.

 Rolling Eyes Ти или се шегуваш, или не си добре ...  Laughing
Следенето ли при вас е главната проява на интерес и чувства?

Ако пък разбере, че го следиш /чисто хипотетично/ още повече ще го отблъснеш и отдалечиш от себе си ... макар че то като те чета май няма още много накъде...

И не сайтовете за запознанства рушат брака, а хората сами си го правят...  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 446
може и да поканя майка си у нас,да му лази по нервите и да няма време за сайтовете Grinning,но да с готвенето,романтични изненади и дано да запалим пак лиюбовта ни Simple Smile може и екскурзия да направим.

Абе ти на колко си?

# 26
  • Мнения: 0
Нормално е всяка жена да иска мъжа и да я ревнува Simple Smile така знае,че държат на нея,отвреме навреме.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Нормално е всяка жена да иска мъжа и да я ревнува Simple Smile така знае,че държат на нея,отвреме навреме.

 Shocked Shocked ooooh!

Аз НЕ искам  Stop
Предпочитам да усещам, че държат на мен по други, доста по-приятни начини. И не само отвреме навреме.


И на мен ми е любопитно.

Или пак сме в шейната ... Thinking

# 28
  • Мнения: 0
Нормално е всяка жена да иска мъжа и да я ревнува Simple Smile така знае,че държат на нея,отвреме навреме.
  ooooh! Ами не ,НЕ Е нормално!   Tired

# 29

Общи условия

Активация на акаунт