Бебешката количка - цяла наука за второ висше №13

  • 64 197
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 841
Е аз като съм бутала Маг-а не съм умряла. Всичко е в китката дами  Mr. Green Mr. Green Mr. Green свиква се. Кофти е докато и хванеш чалъма, но пък за мен беше по - важно да му е удобно на детето.
Количкта наистина я има в Штъркела, но ако я няма там в продавалника бол. Моята Маг беше трета употреба и още три бебета може да изкара.

Перфектна количка няма така или иначе, важното е да отговаря на повечето от изискванията.

Само да добавя, че и аз съм с огромна дискова херния. Не е чак толкова тежка количката. Аз се изтарикатих и докато беше малко бебето (есента и зимата) карах танка, а после си купих хубава компактна, лятна, лека, маневрена количка. Успех.

# 736
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Ааа, написах, написах после   Mr. Green

Мерси, мерси много! Grinning  bouquet
На мен тази количка отдавна ми е фаворит, но й търся конкуренция да мога да сравнявам.  Heart Eyes

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Маг Ингланд са ми отпаднали по принцип именно заради тежестта, а и не съм ги виждала на живо.
Cybex Callisto никак не ми допада на външен вид, а и в черно абсурд.
Жането ме кефи - ще го гледам на живо. Дано да имат и други цветове освен преобладаващо черно.
jj okocha, за тези знам, че имат разнообразие. И бежавото, и зеленото, и синьото от тяхните модели много ми допадат. Ще ходя да ги гледам на място.

# 738
  • София
  • Мнения: 44 266
то калистото не е само в черно Wink http://moetobebe.bg/catalogue

или
http://www.bebe-best.com/advanced_search_result.php?keywords=ESP … &x=9&y=10
http://www.bebe-best.com/britax-bebeshka-kolitchka-mobile-blue-a … 2011-p-26279.html
магът е ужасна количка, танк,  тридно маневрено, трудно подвижно и тежко.
има колички тежки на кила, но леки на бутане, магът не е от тях.
За удобството...има удобни колички, които са такива и за двете страни, не само за детето Wink

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 13:01 от Angel_Dust

# 739
  • Мнения: 6 443
Искам да питам, който има бебешка количка Stokke и ползва адаптори за стол (0-13кг) Maxi Cosi :

Пречи ли адапторът на сгъването и при всяко сгъване/разгъване ли се монтира отделно преди да се сложи стола за автомобил?

Не, не пречи. Не съм я ползвала със стол за кола, но так където се слагат адаптерите не се засяга при сгъване.

# 740
  • Мнения: 1 813
Искам да питам, който има бебешка количка Stokke и ползва адаптори за стол (0-13кг) Maxi Cosi :

Пречи ли адапторът на сгъването и при всяко сгъване/разгъване ли се монтира отделно преди да се сложи стола за автомобил?

Не, не пречи. Не съм я ползвала със стол за кола, но так където се слагат адаптерите не се засяга при сгъване.


Благодаря !

# 741
  • В кошера...
  • Мнения: 527
И аз давам глас за Калистото - и аз смятам да си взема такава за лятна.
Имала съм Маг Ингланд - едва изчаках да стане пролет и я подарих на метачката от нашата улица.
Бутах 3 години Ария на Пег Перего - перфектна е.
Дони, ако не държиш да е нова количка - можеш да вземеш и втора ръка. Или да вземеш само кош за новородено. Макар, че ако ме питаш мен - излишен разход.

# 742
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Doni M , при този здравословен проблем, за който пишеш, обърни сериозно внимание на предложенията, които са ти дали момичетата за Пег Перего-то, Cybex Callisto, Britax, към тях мога да добавя идинствено това- http://www.novobebe.com/nuna-buggy-bebeshka-kolichka-bg-754.html, новият им модел става за новородено и е най-леката, маневрена, лесно сгъваема и компактна количка, която съм виждала - носи се с една ръка и се управлява като количка за кукли на малко момиченце Grinning Недостатък е, че е ниска и трябва да купиш и зимно чувалче. Има я и в лилаво, сиво и т.н.

# 743
  • Мнения: 2 891
elsi, тя не иска двойни гуми. Това и бюджета доста ограничава. Единствено не сме добавили P & T Smart и Britax b-smart 4 но те пък са черни и не отговарят на цветовете и килограмите.

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 09:37 от jj okocha

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Момичета, благодаря много за предложенията и съветите.   bouquet Тези дни когато мъжът ми почива мисля да отида в Касида да разгледам каквото имат и задължително да отида и до Перего, защото много ми допаднаха. Ще побутам, ще вдигна да преценя как са на тегло и ще мисля после. Че аз съм зодия Везни и голямо кумене ще падне  Mr. Green

# 745
  • Мнения: 2 891
Новите цветове Макларъни видяхте ли? Удивлява ме тази марка. Токова години продават успешно количките си, а технологично са променили в модела съвсем малко неща. Пипат само тапицерията и евентуално колелата. Ако не беше онази драма със сгъването, сигурно и това нямаше да променят.

# 746
  • Мнения: 295
Привет!
Тъкмо се спрях на Quinny Zapp Xtra и като поразгледах разни сайтове, попаднах на обновен модел за 2012. На пръв поглед ми се видя променена само частта за крачетата  newsm78
 Е ли възможно да го пуснат в Бг скоро или пък е само за определени пазари?
Ако някой има инфо ще съм благодарна да го сподели  Wink

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 17:49 от Juji_

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Аз последно да ви досадя и да попитам за този модел какво мислите? Много ми хареса, а цветът е прекрасен. И като цена е ок.

# 748
  • София
  • Мнения: 1 849
Много добър избор  Peace Цената за количката, коша и чувалчето ли е?

# 749
  • София
  • Мнения: 44 266
Аз последно да ви досадя и да попитам за този модел какво мислите? Много ми хареса, а цветът е прекрасен. И като цена е ок.
не е лоша, но не отговаря на половината ти условия Wink

Общи условия

Активация на акаунт