Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 22

  • 66 346
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 9 790
LoLi7a  newsm51 БЛАГОДАРЯ ,ЧЕ СПОДЕЛИ С НАС ТЕЗИ ПРЕКРАСНИ СНИМКИ Hug МНОГО ЕФЕКТНА Е  И СНИМКАТА С КЪВАНЧ Grinning  bouquet

# 586
  • Мнения: 31
LoLi7a  Hug aferin sana  thumbsup  и мустака на Бали бей си засукала  Laughing Laughing


като гледам и гладни няма да останете  Laughing Hug

# 587
  • Мнения: 13 622

LoLi7a, изключително много ти благодаря за снимките!  Hug Прекрасни са!   bouquet

Не съм ходила в Истанбул от четири години, т.е. отпреди да започна да гледам ВВ. Ако отида там сега, ще гледам нещата по съвсем различен начин. Надявам се да имам тази възможност.  Laughing  Praynig

За Одринската джамия съм съгласна донякъде с теб - великолепна е!   bouquet Доколкото знам, това е един от шедьоврите на Синан заедно със Сюлейманието.  bowuu
Разликата със Синята джамия не е само в броя на минаретата - тук са 6 - а и в нейното уникално местоположение! Защото тя е не само в тоя уникален град Истанбул, а и срещу Ая София, а също и на Босфора. Именно затова тя е уникален паметник на културата, така си мисля.  Thinking

# 588
  • Мнения: 683
Серията с превод е публикувана успешно в дейлито и в мегата. Давам линк за двете, а утре сутрин ваше време ще имате и линк за мастерса. Отново благодарности на Мистик и Завер Ханъмките от моя отбор  newsm51  love001 smile3501 за добре свършената работа. Вече се работи и по превода на 31 серия Laughing Съжалявам, че закъснях с линка, но реших и аз да отида да гласувам за президент и после трябваше и да се полее събитието.

Великолепният Век 30 еп. с бг субтитри за онлайн гледане

Великолепният Век 30 еп. с бг субтитри за директно сваляне

# 589
  • Мнения: 13 622

ВЕЛИКОЛЕПНИЯТ ВЕК, 32 ЕПИЗОД, ТРЕЙЛЪР 2

http://video.mynet.com/turkwebtv/Muhtesem-Yuzyil-2-Sezon-32-Bolu … -Fragman/1360310/

Последна редакция: пн, 31 окт 2011, 00:35 от jupetrov7

# 590
  • Мнения: 0

From Romania, hugs for all of you: have a nice week !   Hug Hug




Последна редакция: пн, 31 окт 2011, 00:24 от Miki23

# 591
  • Мнения: 683
Miki, thank you  newsm51  love001

LoLi7a, благодаря ти, че сподели снимките си с нас и Радините си вълнения  Laughing   love001 smile3525 Беше ми много интересно  Hug

Джу, благодаря ти за новия трейлър  Hug   bouquet Дано Емел има време утре за превод
Praynig

Последна редакция: пн, 31 окт 2011, 02:55 от anna3com

# 592
  • Мнения: 9 790
Серията с превод е публикувана успешно в дейлито и в мегата. Давам линк за двете, а утре сутрин ваше време ще имате и линк за мастерса. Отново благодарности на Мистик и Завер Ханъмките от моя отбор  newsm51  love001 smile3501 за добре свършената работа. Вече се работи и по превода на 31 серия Laughing Съжалявам, че закъснях с линка, но реших и аз да отида да гласувам за президент и после трябваше и да се полее събитието.

Великолепният Век 30 еп. с бг субтитри за онлайн гледане

Великолепният Век 30 еп. с бг субтитри за директно сваляне
БЛАГОДАРЯ НА МИСТИК  и на целия екип


jupetrov7  Hug  bouquet

# 593
  • Мнения: 9 790
Miki, thank you   bouquet  bouquet  bouquet

# 594
  • Мнения: 13 622

Ани, невероятни сте и ти, и твоят екип!   bouquet

Огромни благодарности за удоволствието, което редовно ни доставяте!  Hug Hug Hug

# 595
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Благодаря за снимките на LoLi7a,  ,за трея
и най вече за  поредната съвместна работа на Мистик и Завер ханъмките на Ани

  love001     love001    love001
Златни сте ,момичета  Hug

# 596
  • Мнения: 4
Сърдечно благодаря на всички,които се постараха за 30ти епизод..Много съм щастлива..Едва го дочаках..За жалост ми е толкова интересно,че час и половина ще ми минат като 10 минути,но предполагам при всички ви е така Simple Smile

# 597
# 598
  • Мнения: 683
Сърдечно благодаря на всички,които се постараха за 30ти епизод..Много съм щастлива..Едва го дочаках..За жалост ми е толкова интересно,че час и половина ще ми минат като 10 минути,но предполагам при всички ви е така Simple Smile

Сега слагам и субтитрите на новия трейлър. Така, че като изгледаш 30 епизод ще имаш и него надявам се. Благодарности на Емел за бързия превод.  newsm51 Има две реплики, в които не е сигурна, но аз бързам да кача субтитрите. Тя си запазва правото за редакция  Peace

# 599
  • Мнения: 4

вай вай ваййййй...този Бурак ще го търся под дърво и камък,но ще го намеря и ще му се нахвърля..после каквото ще да става с мен !  Laughing Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт