Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 22

  • 66 378
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 683
Заповядайте и 2 трейлър с превод на български  Hug

Великолепният Век 30 епизод трейлър 2 бг. субтитри

# 76
# 77
# 78
  • Мнения: 683
30 ЕПИЗОД





# 79
# 80
# 81
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Честно казано развоя на събитията в сериала дотолкова не ми допадат, че дори не ми се коментират.  Sick Sick Sick
По голямо гаврене с История не съм гледала.  Thinking Crossing Arms ooooh!
Свалила съм преведена серия но не съм я гледала, не мога да преглътна разочарование от серия която гледах не преведена, 29.
Отново благодарности на екипа за превод. Моето нежелание да гледам няма нищо общо с тях. За сметка на това утре ще нося диска с преведена серия на приятелката ми която няма възможност да го следи по друг начин освен от преведени серии и качени от екипа.   bouquet  bouquet  bouquet

 Жалко че съсипаха добрата идея на сериала.  Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 683
Ето и превод на резюмето на 30 серия. Благодарности на Севи  newsm51  love001 smile3501


Хюррем Султан научава ,че жената, която остава в ловната вила е гостенка на Султан Сюлейман. Хюрем  се страхува да не би Султан Сюлейман да има връзка с тази жена. Принц Фредерик  се опитва  да влезе тайно в ловната вила за да спаси годеницата си принцеса Изабела. Охраната залавя принц Фредерик. Принцеса Изабела, която вижда, че залавят годеника и, се страхува от това, че Султан Сюлейман ще го убие.                                                                                                         

Синът на Хатидже султан изведнъж се разболява. Хюррем разбира  ,че отровата по бележника/тефтера/ на Ибрахим паша е повлияла /подействала/ на бебето.От друга страна  Хатидже султан си отмъщава на Хюррем , за която смята ,че  хвърля сянка на брака и.Тя специално съобщава на Хюррем ,че жената в ловната вила е гостенка на Султан Сюлейман. Хюррем ще направи всичко възможно за да научи коя е тази гостенка и какво означава тя за Султан Сюлейман...                                                                                     

Ибрахим паша разпитва принц Фредерик. Съмнява се ,че той е научил от Гритти за пребиваването на принцеса Изабела в ловната вила.От Бали бей иска Гритти да бъде доведен в тъмницата , в която се намира принц Фредерик.

# 83
  • Мнения: 9 790
СЕВИ newsm51 благодаря за превода на резюмето Hug
Хюррем да го унищожи този тефтер,че невинните ще пострадат ooooh!
И на Ибрахим ще му дойде времето Mr. Green

Гритти ще загази newsm78 не вярвам Сюлейман да убие принц Фредерик- те с нищо не са му навредили... Thinking

# 84
  • Мнения: 2 411
Май познах!Принцесата ще се помоли на султана,но
голичка. hahahaСмята,че ще го омае  и така ще спаси годеника си.
Но той вероятно ще и каже да се облече,няма желание за халвет
с нея/така мисля /,но дали има желание той си знае. newsm78
Със сигорност няма да има халвет,защото бозата ,която сътвори особено
напослидък Мерал ще стане много голяма.
Преди един или два епизода,когато султана цитиреше стиховете си
на Хюррем я наричаше моя събеседнице,моя умнице.
Значи тя вече се е изявила като такава,а каква ни я представя
до сега Мерал? smile3511
Вижте на последния кадър къде гледа султана!
 

# 85
  • Мнения: 9 790
Безгранично е въображението на феновете Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 1 296
Много ще ми е интересно как би реагирал Сюлейман султан при един скандал от ревност от страна на Хюррем?

# 87
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
ще има скандал от страна на Хюррем
тя не си оставя магарето в калта #2gunfire

# 88
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
 Ето я хубавата султанка!-за всички нейни почитатели


               

# 89
  • Мнения: 9 790

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19008905.asp

Müthiş rekabet
“Muhteşem Yüzyıl”da iki harem ağasını canlandıran Engin Günaydın ve Selim Bayraktar’ı izleyici çok sevdi.
* Selim Bayraktar’ın canlandırdığı Sümbül Ağa ile Engin Günaydın’ın oynadığı Gül Ağa arasındaki rekabet önümüzdeki bölümlerde artacak. İkilinin tatlı sert çatışmaları, izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.

* Gül Ağa karakteri için çok olumlu tepkiler aldığını söyleyen Engin Günaydın, “Yerleşik bir diziye girmek, dizinin bir parçası olmak zordur. Aslında endişeli başlamıştım ama herşey yolunda gidiyor” dedi.
         


Според гугъл конкуренцията между двамата ще расте Wink

Общи условия

Активация на акаунт