Чакаме вече ритничета от Априлските мъничета

  • 29 305
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
laguna, така се зачудих къде си ме видяла .. викам във фейса - там ме има на едно парти, ама аз сичко скрих да се не виждам .. хих .. после зацепих за гиф-чето дето си сложих в подписа!!!
Това в синхрон на филмчето, дето гледах вчера бо НБО, улични танци 3Д ?!

Несъм, мс за щъркелчета .. утре ще зема да наслагам на тези, които са си написали пола не дечицатаа...

# 16
  • Мнения: 71
 Laughing s.kov Извинявай, че съм те вкарала във филм

# 17
  • Мнения: 427
Ееее, много хубава е новата тема. Много искам вече да усещам и аз бебо, но уви НИЩО!
Днес си направих страхотна разходка. От сутринта съм вън от нас - ту на пазар, ту с приятелки. Като бивш затворник съм. След толкова много време вързана за леглото вече съм добре и мога да се радвам на бременността си. Даже и гаденето отмина. Оф да не се хваля, че да не се завърне.
На мамчетата с отлепване искам да кажа да не се притесняват. Минах по този път вече. Бях много уплашена. Пиех дуфастон, но шпа, папаверин и инжекции Прегнил. Сега 1 месец по-късно всичко е наред. Продължавам с още 3 Прегнила и край.
 Hug Hug Hug за всички и горе главата.

# 18
  • Мнения: 69
здравейте, аз пак съм си вкъщи за вечерта, утре трябва да се мушна в болничното легло преди визитацията Rolling Eyes

Не съм, благодаря за информацията, нищо не ми казват какво ще го правим моя полип, продължавам всеки ден да си имам по няколко капчици кръв, все така ли ще е  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1
Честита ни нова темичка!

s.kov, сега някой друг танцува и подскача в коремчетата вместо нас Wink

Чували ли сте дали може нещо все пак да се яде сутрин преди кръвния тест. Имам страшно силни позиви за повръщане сутрин и ако не хапна нещо е много мъчително, а трябва да отида да си направя теста вече.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Чували ли сте дали може нещо все пак да се яде сутрин преди кръвния тест. Имам страшно силни позиви за повръщане сутрин и ако не хапна нещо е много мъчително, а трябва да отида да си направя теста вече.
nataliai за моите първи изследвания от лабораторията ми казаха,че мога да хапна няколко солети или сухар, за да издържа , понеже и аз бях така-от леглото директно на тоалетната, минаваше ми само от препечен хляб ...
Важното е да не се консумира сладко или кафе/чай

Къдричка, дано скоро се прибереш вкъщи и да не се налага да топлиш леглото 

# 21
  • Мнения: 11
Чеистита ни нова темичка!!! Много е хубава!!!  bouquet Пожелавам на всички мами с проблеми да ни съобщят, че вече всичко е наред и нямат никакви тревоги! Praynig А на другите им желая да им е все така леко! Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 33
Чували ли сте дали може нещо все пак да се яде сутрин преди кръвния тест. Имам страшно силни позиви за повръщане сутрин и ако не хапна нещо е много мъчително, а трябва да отида да си направя теста вече.

nataliai, дано не съм закъсняла с отговора:
Ако имаш предвид БХС-то преди него можеш да си ядеш. Ако става въпрос за рутинните изследвания - пълна кръвна картина и т.н, трябва да отидеш гладна за да може да измерят кръвната захар.

# 23
  • Мнения: 52
Знам, че ми е още много рано, но напоследък все се ослушвам за ритничета. Дано ни зарадваат скоро.

Искам да ви попитам как е положението със свекървите, моята понеже живее на близо от как научи новината, ми идва през ден на "свиждане", третира ме като болна, което ме изнервя. Опитах се да й намекна, че не ми е приятно, но не знам дали си взе поука.

За известен период от време и аз бях от пазещите леглото, но от една седмица имам зелена светлина за разходки. Но все ме шубе, за по-дълга разходка. На два пъти след като се преуморих получих зацапване и сега след всяка разходка се проверявам като ненормална #Crazy


# 24
  • Плевен
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета. Ходих на ФМ при Марков в петък. Всичко е наред. Бебето е ниско, но да се надяваме, че няма да има проблеми. Измери НТ - много е малка - 0.92 см. Каза, че вероятно ще е момиченце, което много ме зарадва. Общо взето - наред са нещата. Само дето аз съм дебела и пъпчива. БХС няма да правя след на Марков измерванията.
Добре дошли на новите мами. Темата е чудесна. Благодаря за труда. Успех и спокойствие на всички, пазещи леглото. Стискам ви палци.

# 25
  • Мнения: 52
Здравейте, бъдещи мами! Честит първи сняг! В София си вали като през зимата и е доста красива гледка!
Ние днес закусваме в къщи и е хубаво да сме цялото семейство, че мъжа ми е ангажиран и в събота обикновено.
Искам да попитам някой правил ли си е УЗИ за БХС-то в Майчин дом или ползвате АГ-то си? Тези в ЖК правят ли такива? Пожелавам ви приятен ден!

# 26
  • София
  • Мнения: 974
Честит първи сняг!

# 27
  • Мнения: 96
Здравейте, Априлски мами Simple Smile Времето в Русе е много студено, духа много студен и силен вятър, но снегът все още не е дошъл при нас:) Новата ни тема е много хубава:) Относно ритничетата аз вече усещам бебо и е много приятно:) Лек ден за сега на всички и чакаме хубави новини от всички ви Simple Smile Весел и топъл неделен ден Simple Smile

# 28
  • Мнения: 14
Добро утро мами в тази неделна сутрин, почивние дни си заминават и започва новата работна седмица съвсем скоро. Аз аъбота и неделя основно си почивам и си лежа в леглото гледайки някакви филмчета.


bocinka - виждам че си писала че усещаш вече бебчо, какво точно усещаш ако не е тайна Simple Smile Защото и аз от 1 седмица усецам долу в ляво нещо като гаделичкане, ама е рядко  не съм сигурна точно че е бебчо ?

# 29
  • Мнения: 1
sladuranata_, бебето е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт