Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 5 :: BG-Mamma

  • 58 970
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте! Реших и аз да се разпиша. Да ни е честита новата тема, която между другото и станала страхотна.
Честит рожден ден на нашия любимец Уур. Дано всичко, което си пожелае да стане реалност.
Желая му още много щастие и щастливи моменти с Гамзе. И все така да радват почитателите си в България!  newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  bigdance2 bdbaloni hbday baloni happy bd baloni hbdtu txtloves txtloves

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте. Поздравления за новата и красива  тема   bouquet Само, не зная защо тази тема не се вижда в Романтични сериали, а може да се влиза само от линка. Но вие по-добре си знаете.
Аз искам само да попитам, защото разбирам, че вие гледате епизодите в оригинал. Зейнеп и Мурат няма ли да играят повече в този сериал. И още един въпрос новата комисарка ще създаде ли някакви проблеми на екипа.
Желая ви хубав ден и седмица  Peace

# 17
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Да вярно е, не се вижда, защото не е в подфорума (Романтични сериали), а в главния форум (Кино и телевизия). Може би трябва да се обърнем към модератор, за да я премести... newsm78

"Татко Ръза" си купил IPAD Hazır ol Şevket!

# 18
  • Мнения: 368
Здравейте. Поздравления за новата и красива  тема   bouquet Само, не зная защо тази тема не се вижда в Романтични сериали, а може да се влиза само от линка. Но вие по-добре си знаете.
Аз искам само да попитам, защото разбирам, че вие гледате епизодите в оригинал. Зейнеп и Мурат няма ли да играят повече в този сериал. И още един въпрос новата комисарка ще създаде ли някакви проблеми на екипа.
Желая ви хубав ден и седмица  Peace
Ами да.. не се вижда защото е в главният форум..кино и телевизия...
Та да ти отговоря на въпросите...
Значи..Мурат се връща в филма в 174 епизод оригинал....но с Зейнеп са разделени и тя не се връща...
След това вече Зейнеп се появява в 210 епизод...т.е. 1 епизод от 6 сезон...
И за дръгият въпрос..
Не Елиф няма да им навлече проблеми...Тя всъщност е много добра...но просто предполагам сега иска да си отмъсти.. Flutter
На брата на онзи с когото е мисля... Thinking
Защото в петък като му извадиха досието пишеше че е съден за опит за убийство ли беше...А нали преди това Елиф си спомняшв как един мъж гръмна баща и..
Предполагам толкова съвпадения на едно място..няма как. Whistling

# 19
  • Мнения: 368
Пак изчезнахте някъде...
Малко снимии за настроение от мен..
Хаха....вижте бате Хюсню..



А това от кой ли епизод е...? newsm78 Thinking #Crazy



Май че на Али нещо му има..
Изглежда ми сякаш е от новият епизод..не е ли облечен с екип... newsm78

# 20
  • Мнения: 0
ОЛ с тази снимка на Хюсню направо ме закопа ... много е як ... а тази снимка там на али и др ми прилича като някоя от 5 сезон когато вече и Мурат се завръща

# 21
  • Мнения: 368
ОЛ с тази снимка на Хюсню направо ме закопа ... много е як ... а тази снимка там на али и др ми прилича като някоя от 5 сезон когато вече и Мурат се завръща
Ее..ми как няма... Joy
И на мен така ми мяза...но не знам..какво ли му има.. newsm78

# 22
  • Мнения: 368
На мен защо ми се струва...че на Енгин нещо му се разтоптя сърцето Laughing
Тези серии не съм ги гледала по турската...но Елиф и Енгин щяха да са хубава двойа.. Thinking

# 23
  • Мнения: 0
ОЛ с тази снимка на Хюсню направо ме закопа ... много е як ... а тази снимка там на али и др ми прилича като някоя от 5 сезон когато вече и Мурат се завръща
Ее..ми как няма... Joy
И на мен така ми мяза...но не знам..какво ли му има.. newsm78
Ще гледаме и ще видим Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 24
  • Мнения: 368
ОЛ с тази снимка на Хюсню направо ме закопа ... много е як ... а тази снимка там на али и др ми прилича като някоя от 5 сезон когато вече и Мурат се завръща
Ее..ми как няма... Joy
И на мен така ми мяза...но не знам..какво ли му има.. newsm78
Ще гледаме и ще видим Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Да...това е най сигурният начин да разберем каквото искаме... Laughing

# 25
  • Мнения: 368
Ето ви страничката на Опасни улици в уикипедията на турски...
Според нея..последен епизод за 6 сезон ще е 253...
6сезон ще бъде 43 серии...
Като ги броим всяка седмица по един ден...без празници...
Ще свърши някъде средата на 2012..
Поне ще е преди "края на света"..та да можем да си "умрем" с хубав спомен.. Mr. Green Laughing

http://tr.wikipedia.org/wiki/Arka_Sokaklar_(dizi)

# 26
  • Мнения: 0
Ето ви страничката на Опасни улици в уикипедията на турски...
Според нея..последен епизод за 6 сезон ще е 253...
6сезон ще бъде 43 серии...
Като ги броим всяка седмица по един ден...без празници...
Ще свърши някъде средата на 2012..
Поне ще е преди "края на света"..та да можем да си "умрем" с хубав спомен.. Mr. Green Laughing

http://tr.wikipedia.org/wiki/Arka_Sokaklar_(dizi)

За сега сме изгледали само 5 + 1 този от днес ... значи ни остава още 37 епизода ... това са още 37 седмици  в който ще тръпнем в очакване на новия епизод и новия трейлър

# 27
  • Мнения: 0
Eto ви сайт където да гледате 216 епизод
http://www.diziizle.net/index.php?kategori=Dizi&part1=95975&pl=1

# 28
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Случайно попаднах на този клип. Той е за истанбулската полиция (малко наивен според мен):

http://www.youtube.com/watch?v=OAszNx38qV4.

В него участват (Sarp Levendoglu, Sevket Coruh, Özlem Yilmaz, Fahriye Evcen, Selcuk Yöntem, Oktay Kaynarca, Damla Sönmez, Ragip Savas, Zafer Ergin, Mehmet Akif Alakurt и малката Kayra Simurs). Някои от другите актьори също са участвали в "полицейски" филми...

# 29
  • Мнения: 368
Случайно попаднах на този клип. Той е за истанбулската полиция (малко наивен според мен):

http://www.youtube.com/watch?v=OAszNx38qV4.

В него участват (Sarp Levendoglu, Sevket Coruh, Özlem Yilmaz, Fahriye Evcen, Selcuk Yöntem, Oktay Kaynarca, Damla Sönmez, Ragip Savas, Zafer Ergin, Mehmet Akif Alakurt и малката Kayra Simurs). Някои от другите актьори също са участвали в "полицейски" филми...
Да аз преди малко точно него гледах..
Това е филм подобен на Опасни улици....Затова и в него участват някои герои от там...
Но този филм е свързан с детските проблеми... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт