Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 5 :: BG-Mamma

  • 58 987
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 766
Направо ми напълнихте душата с всички снимки, аватари и подписи, които сте пуснали. Невероятни са. Поздравления за всеки един от вас ...   bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря за инфото относно Берк Октай - Синан. Личи си, че са се разбирали отлично с Чаала Кубат - Елиф и не му се е искало тя да напуска. Но се е наложило заради спорта. Жалко само, че сценаристите не изпратиха героинята й някъде, а я убиха. Иначе явно се отразява играта му в сериала на чувствата му в живота. Представям си при подобна тежка сцена като смъртта на Елиф колко е плакъл наистина. Това е трудно да се пресъздаде ...  Heart Eyes

Относно епизода днес - беше супер. Отново супер момент с Елиф и Синан, когато тя му каза че нямал гадже и затова няма кой да го изгони. А той каза, че жените никога не са го гонили и даде за пример, че ако те двамата станат гаджета и се оженят е сигурен, че тя няма да го изгони никога. Хюсню, Месут и Енгин казаха, че прехвърчали големи искри.  txtloves
След това проверяваха колите и някаква жена почна да се сваля на Синан и той да и говори мило, а Елиф направо се побърка от ревност отзад и вика. Хайде готова сте тръгвайте. И после Синан каза на Елиф, че си личи че много го ревнува. А тя вика - кой аз ли, глупости ...  hahaha
Истинските родители на бебето се появиха и казаха истината на Пънар, Али и семейството. Били скарани и тя оставила бебето тук с бележката, за да се грижат за него. Но съжалили и се сдобрили и решили да се оженят и затова дошли да си го вземат. Поне оневиниха Али. Сега Пънар искала бебе да си правят, ама той си излезе. Прав е човека. Поне малко да я поизмъчи ...  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 368
Добро утро...
Кога да пусна темата?

# 722
  • Мнения: 368
Щом не казвате...заповядайте..дано ви хареса.....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623002.0

# 723
  • Мнения: 36 767
Добро утро   bouquet и хубав почивен ден момичета  Hug Hug Hug Hug

Roxis  Hug благодаря ти за преразказания последен епизод.  Hug

mine_123   Hug Новата тема е супер. Сложила си колажи на момичетата  Peace Но първо трябва да свършим тази - да влезем в 50 страница - аз така знам, че правят в другите теми.

# 724
# 725
# 726
# 727
  • Мнения: 36 767
                              

# 728
  • Мнения: 0
Страхотна е новата тема. Нека първо да изпишем тази. Има още една страничка. Wink



# 729
  • Мнения: 36 767
                                                               

                                         

# 730
# 731
# 732
# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт