Пролет, лято, есен, зима - ПЛОВДИВчанки в бг-мамма винаги ще има - 29

  • 45 689
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Здравейте, прекрасен ден!
Пловдивчанки да ви питам някой да е ползвал услугите на д-р Костадин Керезиев-гинеколог. Дайте мнения за него.

# 31
  • Мнения: 81
Здравейте, прекрасен ден!
Пловдивчанки да ви питам някой да е ползвал услугите на д-р Костадин Керезиев-гинеколог. Дайте мнения за него.

Погледни в бял или черен списък, може там да има повече инфо. На мен ми е познато името но нямам лични впечатления  Peace

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте,
да се отчета за цирка. Ние сме ходили и мин. година и мога да направя сравнение.
Първо да се оплача - отидохме вторник, оказа се, че само ние сме си купили билети и представление няма да има. Смениха ни билетите за четвъртък, няма да ви казвам какво беше разочарованието на децата.
Програмата е повече от скучна дори за мен, единственото, което ме впечатли е номера на смъртта - 5 моториста се гонят в едно кълбо с диаметър не повече от 3-4 метра. Ужасяващо си е и впечатляващо. Останалото беше супер скука - наистина има само лъвове, много, но затова пък не направиха нищо особено. Седяха на едни столчета, после женските прескочиха един мъжки. Накрая ги сложиха да легнат един до друг и това беше. Други животни нямаше. Миналата година имаше и слон, и камили, и змии, и пума. Вярно, че слонът само направи една обиколка, камилите също, просто "разтовариха" артистите на сцената, не са правили номера и пак си беше скучно, ама поне ги имаше и в антракта можеше да се разгледат. Питам се къде изчезнаха така популярните за цирк номера с кученца, с мечки, с маймуни, коне и дори със слонове. Ами фокусите? Акробатите, които хвърчаха във въздуха и ходеха по въже и т .н. Много съм разочарована, с всяка изминала година става все по-скучен...и по-скъп.
Накратко програмата - имаше акробатична група от Румъния, не ме впечатлиха особено, жонгльори, само с бухалки жонглират, велофигуристика - разбирайте да кара колело на 1 гума, баланс на цилиндри, еквалибристика и т.н. Ето тук може да видите http://www.circus-balkanski.com/bg/gallery.html Спайдър мен е по-скоро като танц, има и един дето се прави на маймуна - той най-много се хареса на децата, през другото време се прозяваха от скука.
Сещам се и за един номер на Балкански (братята), дори него вече не го правят.  Не си заслужаваше парите, по-добре да ги бях завела на зоологическа градина.
В антракта всичко е по 3 лв - пуканки, понички, влакче, возене на пони (тази година е само 1, мин. година бяха 3 и някои участваха в номера).

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Всичко това дето питаш къде е Laughing...го имаше в др.цирк преди Балкански-Колизеум.Е той със сигурност си е за деца!!! PeaceЕдна камара животни,фокуси и т.н.,както си трябва в един цирк.Моят син беше впечатлен най-много от камилите Grinning

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
И аз мислих да ходим на цирка,но като ви чета ,май май няма да идем.
А друг цирк дали ще идва скоро в Пловдив,че обещах на синчето да го заведем на цирк,и ще се разочарова?

# 35
  • Мнения: 205
Запис и от мен, ще следя темата.  Peace

Niko11, това, което се сещам, че може да проверите за детския рожден ден (ако е все още актуално) е пицария La Riva, има детски кът вътре към залата за непушачи (намира се на крайречната улица покрай Марица, близо до моста на ВИХВП от северната страна).

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Привет, да се запиша и аз в новата тема.  Grinning
И аз се гласях за цирка, но така и не отидохме. Но не съжалявам.
Момичета, препоръчайте ми откъде да вземем торта на малчо за 1 роджен ден. Мислих ЧОчко, но ми споделиха лоши  отзиви за детски торти. Cry

Хубав ден на всички  bouquet

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Blurmoi  ще имам предвид предложението ти.
Сега се чудя от къде да поръчам торта-да е вкусна и средна като цена?
поръчвала съм преди от сладкарски цех Елена,но не детски.За сина ми  е  правела Пепи тук от форума,но сега нали роди  Simple SmileОт Кармела не искам-нещо не ми харесват на вкус.

Колко лв ще ми излезе торта за 18 човека?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 231
niko11, специално в Чочко детските торти  с принтирана картинка 20 парчета са около 40лв.  Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
niko11, специално в Чочко детските торти  с принтирана картинка 20 парчета са около 40лв.  Peace

И ние втора година от там поръчваме. PeaceНо...с тези нови норедби в градината сега Не дават да се внасят торти  Crazy

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 349
На мен лично Сладък рай ми допадат, не са скъпи и са вкусни и лекички. Имат каталог, но работят и по поръчка.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Запис и от мен, ще следя темата.  Peace

Niko11, това, което се сещам, че може да проверите за детския рожден ден (ако е все още актуално) е пицария La Riva, има детски кът вътре към залата за непушачи (намира се на крайречната улица покрай Марица, близо до моста на ВИХВП от северната страна).

Това е чудесно предложение, страхотно изглежда! Онзи ден една приятелка ми го сподели, но не обърнах внимание като каза пицария! менюто изглежда добре, има и засукани нещица, каквито обича нашето семейство.
Нико11 за торти, но по-скъпи - Долче Мела срещу пожарната или Таня'с бейкъри ако си чувала. Къде ще празнувате в крайна сметка?

# 42
  • Мнения: 397
Не помня коментирахме ли, но аз бях много разочарована от ресторант Гладиатори.Но преди десетина дни ходихме там на детски рожден ден и останах очарована от новата зала, където има много хубав детски кът. Има от тези малките топки в различни цветове+надуваема пързалка, друг вид пързалка, люлка с монети, няколко машинки пак с монети за състезание с кола, отдолу настилката е подходяща и за по чорапки, има джаги. Отделно има едно заградено местенце, където има малка пързалка и доста  играчки тип пъзел.Има и място за бягане, абе на мен лично ми хареса.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
тази пицария наистина изглежда добре по снимките.По-нататък може да идем да я видим на място.
Резервирахме си места в Гладиатори,новата зала наистина е хубава,а и преди бяхме на кръщенка в същия ресторант и храната си я биваше.

А за торти -чували ли сте сладкарница Дейзи?била на 6-ти септември

А в Неделя детските торти какви парички са?по-скъпи ли са от другите сладкарници

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Гладиатори само в градината съм ходила, но и като местоположение и като битов стил, не мога да кажа, че ми харесва точно за това празненство, което планувам.
В Неделя тортите са на цени като при Пепи, може би по-евтини, зависи коя искаш, но пред нейните са много по-грозни и не са толкова вкусни. И все пак не съм ходила там поне година, така, че провери си. Силно съм разочарова от тях, още от преди 3-4 години, а много ходих по-едно време..дигнаха си цените неоправдано, качеството и материалите са под всякаква критика и т.н
За първия рожден ден, ако ти се дават 20 лв отгоре над другите торти отиди там,където съм ти писала, ето ти линк всичко могат да ти направят с качествени и истински материали, скоро ще ходя аз и ще сравним, ако избереш от другаде. Долче Мела

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 18:41 от Josefin

Общи условия

Активация на акаунт