Помагате ли финансово на роднини в БГ?

  • 4 606
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Да, помагам. Сестра ми е самотна майка, а майка ми е без работа  Confused
Протестират и се започват едни разправии по телефона, но като ги поставя пред свършен факт, няма връщане  Grinning

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А коя ще ме светне, как вървят резултатите, че аз след като не съм гласувала, не ги виждам (моя грешка, че зададох тъй опциите Blush)???
10Х  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 393
Аз само баба и дядо имам останали в България и отговорът ми е да, помага им се.
Пращат се пари, за да сме сигурни, че имат, когато им се наложи (баба ми наскоро си счупи бедрената кост и трябваше да се направи операция- ами само пластината, която трябваше да се постави в крака стуваше 860 лв- откъде би ги взела баба ми тези пари иначе с пенсията, която получава; още се чудя какво правят другите баби и дядовци, но това е друга тема, знам  Sad )

А колетите не ги броя, защото тях не ги считам за "финансова помощ", те са подаръци по случай рождени дни, празници и т.н.

# 18
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
А коя ще ме светне, как вървят резултатите, че аз след като не съм гласувала, не ги виждам (моя грешка, че зададох тъй опциите Blush)???
10Х  Grinning

Да  14 (34.1%)
Рядко  10 (24.4%)
Не  15 (36.6%)
Все още НЕ, но ще започна...  2 (4.9%)
 
Общ брой гласове: 41

# 19
  • Мнения: 4 399
А коя ще ме светне, как вървят резултатите, че аз след като не съм гласувала, не ги виждам (моя грешка, че зададох тъй опциите Blush)???
10Х  Grinning

Мисля че ако влезнеш като гост без регистрация, има опция 'вижте резултатите' и можеш да ги видиш и без да гласуваш.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тeopr, Vjara  - Благодаря Ви!

Виждам, че вота е и "тако и вако" така да се каже Wink

Демек и се оправяме и не се  Flutter

# 21
  • Мнения: 138
Демек и се оправяме и не се  Flutter

Това не го разбрах  Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 581
И ние не помагаме. Не се и налага, ама и да се наложи, идея нямам как ще стане, щото ние сме наникъде още  Confused 

Не се оплаквам, да не ми налети някой да ме убеждава да се прибирам в Бг...

# 23
  • Мнения: 1 370
И ние не помагаме финансово на родителите ми. Те се справят даже по-добре от нас. От тях получаваме колет всеки месец, а аз не съм им изпратила нито 1 от както съм тук. Но като се прибера в Бг винаги гледам да ги зарадвам с нещо, което те си изберат

# 24
  • Мнения: 7 430
Да, когато и както мога Heart Eyes
Изпращам им редовно подаръци, на които биха се зарадвали, но не биха си позволили...
Абе  все купувам по нещичко и мама ми се кара, ама винаги съм си била такава и не мога да устоя Mr. Green

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Демек и се оправяме и не се  Flutter
Това не го разбрах  Embarassed

Казвам, че все пак се оправяме и тук в БГ Wink

# 26
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Да     - 16 (30.8%)
Рядко    - 12 (23.1%)
Не    - 22 (42.3%)
Все още НЕ, но ще започна...    - 2 (3.8%)
   
Общ брой гласове: 52

гласувах са "рядко" защото роднините ми не искат да им помагам .. добре са .. помагаме на брата на мъжа ми  .. защото има и той дете и  на там пращаме пове4е .. главно дрешки и игра4ки .. пари ..  не искат , не си спомням откога не съм давала на ръка .. обаждат ми се рядко предимно сестра ми и  брат му за да пратим за нещо...

# 27
  • Мнения: 314
не, засега не се налага, и двамата работят и се справят.

# 28
  • Мнения: 1 215
Ами да, наистина имаше такава тема преди и там писах.
Помагам доколкото мога и с каквото мога. Трябва д апризная обаче, че и те много ми помагат когато съм в България. Например баба ми и дядо ми плащат за детегледачката.

# 29
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Демек и се оправяме и не се  Flutter
Това не го разбрах  Embarassed

Казвам, че все пак се оправяме и тук в БГ Wink


това ли всъщност искаше да разбереш? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт