Професионални серии за коса - 23

  • 44 005
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
MayaAdi   Hug по-добре лумино контраст, оплетеното ще се оправи и от лис ултим, но лумино контаст е по за теб в перспектива  Peace

а най-добре - еластисайзер и фиберсютик

# 691
  • Перник
  • Мнения: 195
Има ли някой ползвал тонерите на лакме за руса коса-сивия и перления? Моля ,за мнения и отзиви,че доста му се чудя  newsm78

# 692
  • Мнения: 372
Офффф тамн събрах парички за два продукта на Керастаз и един ла ЛП и ЛФ не ми пуска да поръчам newsm45


Писах ти и в другата тема - пиши на сайта, за да се изяснят нещата. Не може да не може.   Peace   Hug


Здравейте, включвам се, за да изкажа разочарованието от Лакме Диип Кеър - маската.  Tired
Днес за 1 път я ползвам без еластисайзера и положението е ужасно - оплетена, суха коса... ама хич не ми хареса... трябваше да сложа мнооого коприна, за да се разреши косата, иначе стоеше на топки.  Shocked

Май аз ще се окажа първата недоволна от този продукт. Confused
Или моята коса е дефектна, или явно наистина прекалявам с протеините... мислех си, че е по-маслена...  Rolling Eyes

Моля да ми препоръчате някоя много маслена маска.  Hug - за тънка, суха, третирана, чуплива коса

Не си първата недоволна, чела съм още мнения на потребителки, на които също серията не е допаднала.   Wink 

За маслена маска, мога да предложа тези две:

http://www.feelunique.com/p/milkshake-Active-Milk-Mask-200ml   - тази прави малко "лигава" косата, но не е "тежка".   Peace   Съдържа млечни протеини, но те в никакъв случай не втвърдяват косъма ми.   Peace  Сред любимите ми продукти е.   Heart Eyes

http://www.feelunique.com/p/Shu-Uemura-Art-of-Hair-Shusu-Sleek-S … atment-Mask-200ml   -  тази е с разкошна консистенция. Наситено маслена и това се усеща - в най-добрия смисъл.   Peace Приглажда и "подрежда" косата. За разлика от горната, обаче, е "тежка". Това трябва да се има предвид.   Peace

Успех!   Hug


# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Аз да се похваля с какво ме събудиха днес  Crazy  (пиша от дъжд на вятър, но чета доста редовно)
Кристали Lakme Deep care drops
Lakme i-tool защитен спрей
Реконструктор CHI Deep brilliance
и една мостра на еластисайзер екстрийм Philip Kingsley
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ползвам сега шампоан Vichy против косопад заедно с ампулките, че доволно количество опада, на вс отгоре се късат и крайчетата, та другата седмица ще я подстрижа да живне малко. Доволна съм от шампоана на този етап, количеството жертви е по-малко.
Имам въпрос относно реконтруктура ... колко да сложа и слага ли се на скалпа?! На опаковката пише да се втрие в скалпа и дължините, да се седи 5 мин., а за по-дълбоко подхранване да се нагрее и да седи 20мин. Това ясно, но скалпа ? И има ли смисъл да се ползва маска, ако се ползва реконструктор?  Ето последователността според мен (нз обаче къде отиват маската, балсамът, явно ще е без тях, много продукти иначе ще станат, ако греша, моля поправете ме;) ) ... 1 - еластисайзер, мацам, седя към 20тина мин(нанасям на влажна коса), после шампоан, реконструктор, излизам от банята, мажа ампулите, слагам кристали в крайчетата и като се сетя да я оформям- защитния спрей, а може ли след него пак кристали .. то май на място ще се преценява, ако е сухичка, ще сложа... Та.. похвалих се  Crazy Mr. Green Hug
Забравих да кажа.. мисля еластисайзера и реконструктура като за първо ползване да ги употребя на различни къпания, за да мога да усетя разликаа

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 10:33 от SilviyaN

# 694
  • Мнения: 221
Мога вече да дам отзиви  за нещата на CHI, които пробвах днес. Whistling
Шампоана ми хареса как измива, стори ми се доста нежно има много интересна пяна и косата ми стана мекичка, за обем...не бих казала, че е направил нещо кой знае какво, но ще види по нататък.
Маската ми се стори лекичка, като цяло омекоти  косата и на пипане беше като че ли съм стиснала сатенен плат в ръцете си,  не стана хлъзгава  като след Интенса на Лореал, а някак по-различна, нямах и усещането за плътност на косъма както от  Дийп Кеър на Лакме, но усещането определено пак ми хареса.
За спрея не мога да кажа нищо засега трябва да го ползвам повечко, но се зарадвах че след него косата ми не се оплита, не чувствам сухота или лепкавост, което е супер. Peace
Коприната ми хареса, предполагам че с времето ще се влюбя в нея, очаквах да е по-мазна, но не я усетих така...определено не съжалявам че си взех опаковката от 150мл. Heart Eyes
Много съм доволна от термо-спрея, косата не се променя, не лепне, не се  заплита, не се  втвърдява. Доста се чудих дали да не взема OSIS Flatliner Iron Serum, но реших всичко да е на CHI и особено и след отзива на *dreamer* съвсем не съжалявам, досега е най-добрия който съм ползвала. (http://hair2007.bg/popup_image.php?pID=1253 и http://hair2007.bg/popup_image.php?pID=555)
Много се разлях, но се надявам да съм била поне малко полезна.  Flutter


# 695
  • Мнения: 221
Честити придобивки!    bouquet   Много хубави неща си избрала.
[/quote]


Нещата наистина са хубави, много съм щастлива и това го дължа изцяло на вас момичета, особено на теб Feeling, на Анч, на Алена....няма да продължавам всяко мнение ми е било полезно, благодаря  на всички  Hug  bouquet

# 696
  • Мнения: 812
Преди малко ми донесоха поръчката.Останах много учудена от факта,че си поръчах това http://zlatnaribka.com/hidratirashta-maska-s-termo-zashtita-chi- … -ml-271-1991.html в сайта пише,че е маска,а на бутилчето отзад пише ,че е балсам за увлажняване ooooh!

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 11:54 от Nadeto...

# 697
  • Мнения: 682
Писах ти и в другата тема - пиши на сайта, за да се изяснят нещата. Не може да не може.   Peace   Hug

Успях!!! И сега танцувам така newsm68 в офиса.

Мерси много, Feeling hug оказа че с някакви стотинки поръчката ми е била по-голяма от това, което бях вкарала в картата. Ха ха но, след като открих код за по-голямо намаление, нещата си дойдоха на мястото.  offtopic

А сега по темата, поръчах си Беин Сатин 2, Лайт Витала и шампоана Интенс Рипеар.
 

# 698
  • Мнения: 221
Преди малко ми донесоха поръчката.Останах много учудена от факта,че си поръчах това http://zlatnaribka.com/hidratirashta-maska-s-termo-zashtita-chi- … -ml-271-1991.html в сайта пише,че е маска,а на бутилчето отзад пише ,че е балсам  ooooh!

И аз вчера останах учудена като го прочетох  Thinking

# 699
  • Мнения: 812
Мисля,че не е коректно от тяхна страна,аз си го поръчвам,с мисълта,че е маска,а получавам балсам и честно да си кажа, не бих го поръчала ако знаех,че е балсам,по простата причина,че искам маска  #Crazy

# 700
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
понятието балсам, маска и т.н. си е българско  Mr. Green - по международному има грижа с отмиване (маска, балсам, реконструктор.....) и грижа без отмиване

повечето американски продукти - грижа с отмиване са означени "treatment" - което на български се означва - обичайно маска

балсами - по нашенски са т.нар. conditioner -който има основно функции да кондиционира косата, нее толкова пълноценен като маска

но и това не е категорично - всеки производител си лепка - означение - дали ще е mask, masque, treatment, reconstructor, hydrator, moisterizer.......

важно е каква работа върши, а не каке кръстено (маркетинг) или как преводача ще се справи, особено, ако не разбира ... превеждат и студенти, и мъже и .....

не се водете по препвода, за мен treatment=maks/masque

# 701
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
SilviyaN  Peace добре си се ориентирала с ползването, след реконструктора не ползвай маска или балсам

# 702
  • Мнения: 812
treatment значи третиране,а не маска или балсам  Thinking така ,че пак не е ясно какво точно е  newsm78

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Добре, благодаря  Hug
Но не разбрах, трябва ли да го втрия в скалпа, аз си мислех, че е само за дължините? Thinking

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
втрива се  Peace защпото съдържа млечни протеини, аминокиселини, билки, масла....за по-интензивно действие - нагрей и остави 20 мин  Peace

Общи условия

Активация на акаунт