Професионални серии за коса - 23

  • 44 005
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Аз си взех тази маска, шампоана и маслото, но след неволите ми в боядисването още не съм я пробвала.Много ми я похвалиха, но ми казаха да я правя със загряване за оптимален ефект.От серията използвах само маслото и ми хареса, косата ми е мита 4 пъти за 3 дена, при нормално за нея веднъж, но не е премита, а мека и блестяща.Когато се справя с проблема ще използвам всичко и ще имам цялостна представа.

# 721
  • Мнения: 682
Към кой Bio-Recharge си се ориентирала? За серията Biotic  става въпрос, нали?
Ползвала съм хидратиращия и пазя чудесни спомени.   Heart Eyes  Трябва пак да го взема, но да намаля още бройката на складираните шампоани.   Blush
Невероятно толерантен към скалпа(моят е чувствителен и много лесно се раздразва), но доволно хидратиращ дължините. Лек.
Аромаът е много нежен, ненатрапващ се.   Heart Eyes
Наистина страхотен шампоан.   Heart Eyes

Недей че сега ще ме хване яд. Mr. Green Да, именно този съм си харесала като шампоан за често ползване. Нямам проблеми със скалпа, но много ми хареса че има вариант за комбинирана коса, а не само за тънка. Peace
Щом попривърша някои от сега поръчаните веднага ще си го взема. Лошото е (макар че не е лошо за джоба) че мен шампоаните много бавно ми свършват, тъй като си мия косата 2 пъти в седмицата.

# 722
  • Мнения: 372
Raulista   Hug  , не искам да те "човъркам", просто споделям - наистина е много хубав. Ще се увериш и сама, когато му дойде времето.   Peace


Здравейте, момичета  bouquet
Аз най-накрая успях да се добера до разпродажбата на Лореал... и се разочаровах тотално Cry Нямаше почти нищо от продуктите за коса, които си бях набелязала. Взех си само един шампоан на Редкен. Като цяло този път грижата за косата беше слабо представена. Или пък аз уцелих кофти момент newsm78... Проблемът е, че имам спешна нужда от маска с действие подобно на това на Интенс рипиър. Търсих я в 4 салона и никъде я нямаше, в единят дори ме убеждаваха, че бъркам серията и няма такава  Twisted Evil Чудя се това дали ще ми свърши работа: http://zlatnaribka.com/intenzivna-podhranvashta-maska-za-tynka-k … 0-m-272-1995.html newsm78 Предложиха ми и това: http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=129536/ … epair_Mask/0/Hair. Мисля си и за новата Абсолют, но за нея ми казаха, че е с още по-тежка формула от старата. От друга страна като я редувам с Архитекта и Ciment Anti-Usure на Керастаз може би ще се балансират #Crazy
И понеже вече тотално се оплетох, моля за помощ  Banghead Приемам всякакви предложения и идеи  bouquet

Абсолют Рипер наистина е "тежка" серия.

Горе-долу сходна по усещане с Интенса, за мен, е тази маска:

http://www.milkshakehairproducts.co.uk/hair-treatments/milkshake … ve-milk-mask.html

При Интенс ми е в повече "лигавото" усещане. При Милк Шейк също го има, но е по-леко сякаш.   newsm78  Съдържа масла и млечни протеини, не е "тежка" маска, но много добре хидратира косъма.  Ароматът пък е   Heart Eyes

# 723
  • Canada
  • Мнения: 3 474
Аз си взех тази маска, шампоана и маслото, но след неволите ми в боядисването още не съм я пробвала.Много ми я похвалиха, но ми казаха да я правя със загряване за оптимален ефект.От серията използвах само маслото и ми хареса, косата ми е мита 4 пъти за 3 дена, при нормално за нея веднъж, но не е премита, а мека и блестяща.Когато се справя с проблема ще използвам всичко и ще имам цялостна представа.
Ще чакам отзиви  bouquet На мен Хамериканката, която ме убеждаваше, че няма серия Интенс на Лореал, ми каза, че това бил не лош варант ooooh! Просто не мога да повярвам колко са назад в някои сфери! А в нета четох противоречиви мнения и заради това реших първо вас да попитам.
Feeling, благодаря за предложението  Hug , но тук не съм виждала продукти на Милк шейк Sad А поръчките от Европа идват много бавно, на мен маската ми трябва буквално до дни. Че съм само с анти усур-а на Керстаз в момента. Така изборът ми се свежда до Чи, Велла, Редкен и куп американски марки, от които нямам впечатления ooooh!

# 724
  • Мнения: 21 299
Аз си взех Фиберсютик за хоум ползване  Peace

# 725
  • Мнения: 221
Аз си взех Фиберсютик за хоум ползване  Peace
[/quo



Маската от 200мл. ли имаш предвид, (доколкото знам само тя е за домашна употреба  newsm78)
Аз ще следя за отзиви ако е за нея, че съм си я набелязала заедно с ампулките.  Hug

# 726
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Foncé  Hug защо не пробваш тук http://www.hqhair.com/loreal-serie-expert-intense-repair-masque- … 0ml/10444862.html - достаквката е безплатна и бърза  Peace препоръчан е  Peace

# 727
  • Canada
  • Мнения: 3 474
Foncé  Hug защо не пробваш тук http://www.hqhair.com/loreal-serie-expert-intense-repair-masque- … 0ml/10444862.html - достаквката е безплатна и бърза  Peace препоръчан е  Peace

a.l.e.n.a, благодаря  bouquet, но днес от hq ми шипнаха Керастаз Архитект и Бейн хрома рич шампоан. Предишната пратка дойде за три седмици, явно на митницата много ги бавят #Cussing out А и аз плащам през пейпал, което ще отнеме още 6 работни дни за трансфер на парите от банковата сметка към системата и ставааа... Banghead
Ще трябва този път да се спасявам с продуктите наоколо #Crazy Имам един любим магазин, който вчера не успях да посетя, ще намина в неделя, трябва все да открия нещо подходящо Praynig

# 728
  • Мнения: 2
Foncé , ще ти пиша как ми се отразява маската когато имам впечатления Hug.Ако на моята силно изрусена и третирана коса и се отрази добре значи е добра Grinning

# 729
  • Мнения: 21 299
Аз си взех Фиберсютик за хоум ползване  Peace
[/quo



Маската от 200мл. ли имаш предвид, (доколкото знам само тя е за домашна употреба  newsm78)
Аз ще следя за отзиви ако е за нея, че съм си я набелязала заедно с ампулките.  Hug






Да,от 200 мл,попадна ми в полезрението докато ми оправяха потрошения нокът  Peace

# 730
  • София
  • Мнения: 32
момичета, дали мога да ползвам еластисайзера с ултрасоник пресата, как мислите? Не разбрах защо след ползването му и измиване с шампоан да не се ползва мааска, то аз няма да мога да си среша изобщо косата след последните инвазивни боядисвания newsm78 Confused?
От кератиновия спрей на Чи като че ли косата  ми става  една такава суха,заплетена въпреки че го ползвам за 3 път на влажна коса-суша малко-после термозащита и пак сешоар.....незнам дали не ползвам мн като количество newsm78,...термото на Чи също ми прави косата заплетена,а гледам да не прекалямам като количество newsm78
маската на Чи за ползвах първи път днес-с ултрасоник, ама аз слагам на цяла коса маската и после кичур по кичур, ама по големички,че се изнервям,с пресата-дали не бъркам newsm78,на инструкциите на диска е показано доп намокряне на всеки кичур плюс слагане на маска и после преса--хм.
Фибрасютик на Лреал -3 пъти до момента плюс първо Реню С -харесват ми много пухкава ми правят косата...

# 731
  • Мнения: 3 425
love79 много пъти по-назад е препоръвана употребата на еластисайзър с ултрасоник. Няма да имаш нужда от друго след него според мен,ако си го ползвала значи знаеш,че хидратира и омекотява добре. А какво значи,е от фиберсютика косата ти става пухкава #Crazy Аз още не съм ползвала моя,но това е последния ефект,който искам да получа!

# 732
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
аз виниаги ползвам и маска след еластисайзер  Mr. Green

# 733
  • Мнения: 372
Защо да не може да се ползва маска след Еластисайзър и шампоан?   newsm78  Аз също винаги ползвам и маска.   Peace  Не съм запозната някъде да пише обратното.   newsm78

Еластисайзър + ултрасоник - да, може. Ползвала съм. Косъмът попива още по-добре продукта. Писала съм и друг път.  Peace
Навлажняваш/намокряш косата, както е по описание на Еластисайзър, нанасяш и минаваш с ултрасоника.   Peace

Относно големината на кичурите - предпочитам да са по малки, за да не претупвам нещата.

# 734
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
аз също ползвам еластисайзер с ултрасоник  Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт