Отговори
# 600
  • Мнения: 61
Windy- Честит ти голям мъж Максим! Да ти е жив и здрав, да папка, да слушка, да няма колики, да спинка, да има безгиржно детство и само радост да ви носи вкъщи!!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet 

Аз днес чакам една приятелка да дойде да види Кали, че не можа да дойде на питката, а Кали ще хапва след малко. Вчера се възползвахме от хубавото есенно време и два часа си изкарахме в парка. Много ни харесват и на двете тези разходки, дано по-дълго да е хубаво времето, че да се разхождаме Praynig

Съни- сега от теб чувам за 90 дневната диета, но погледнах в интернет, много приятна изглежда, аз се чудя дали не мога да си я приложа например за половината време, вмест оза 90, за 45 дни?

Това е за сега от мен, по-късно през дена пак ще се включа.

# 601
  • варна
  • Мнения: 1 228
Честити бебчета на Ели ,Марсинка и Уинди  Hug- да са живи и здрави и много да радват всички около тях.

На мен нещо ми намаля кърмата ,след два дни с температура май съм се обезводнила ,засега оспявам да закърпя полужението някакси и започвам усилено пиене и ядене на храни за кърма.
За спането на мен ми се сабират 4-5 часа сън ,някой път и повече ,зависи от човечето.

Seengirl  след като е спало детето ,няма защо да се тревожиш ,то се е оспокоило от коликте и си е поспало,починало си е милото Simple Smile
 
да питам АМ мога ли аз да реша какво да купя или трябва лекар да ми изпише?Тя докторката ни беше написала едно ако се наложи, но питам все пак.

Последна редакция: сб, 29 окт 2011, 12:56 от mimenceto123

# 602
  • Мнения: 500
Mimenceto, според мен не трябва да ти го предписва лекар освен ако няма нещо по-специално апример повръщане или алергии. Ние сме на Пренан, докато станем 3 кг и после мисля да минем на Лактана био, че от него чета най-добри отзиви.

Да питам мамите, които са на АМ как се храните навън? Какви термоси или термочанти използвате? Ние купихме една на бебе комфорт, ама нещо ми изглежда, че никаква работа не върши.

# 603
  • Близо до реката ..........
  • Мнения: 11
Привет, момичета  Hug Hug Hug
Чета ви редовно, но така и нямам възможност да се включа активно  Grinning

Честито на всички обебили се мами, да им са живи и здрави бебенцата! bouquet
Zvezdichkova, благодаря ти за отговора!  Hug
При нас нещата са нормални, доста е лакома малката ми принцеса и за 20дни сме качили 800гр., при положение че сме на чайна Хип (от него доста си пръцка  Grinning ), вода и кърма.
Колики има, но за сега нищо не й давам.
От вчера е със запушен нос и с аспиратора й вадя жълти секрети, много се притесних, но взехме капки и се надявам бързо да се оправи  Praynig

# 604
  • Мнения: 61
Смуси- аз храня Кали с адамптирано мляко, но за сега не сме се хранили навън. За сега предпочитам да я храня вкъщи, напролет живот и здраве-навън, но тя тогава вече трябва да папка пюренца.

# 605
  • Близо до реката ..........
  • Мнения: 11
Искам да ви попитам, прегледа след раждането ви в какво се състои, защото при мен беше - ехограф и преглед на операцията?  newsm78

# 606
  • Мнения: 26
на мен аспиратора за нос не ми върши никаква работа, явно не умея да го ползвам  Sad с какво почиствате нослето освен аспиратор? аз капвам по няколко капчици физ. разтвор и ако имам късмет бебчо кихва и сам си прочиства носа, но рядко се случва ..

# 607
  • Мнения: 5
varol : И аз с този аспиратор не се справих капвам и капчици и като се изкиха или си поизплаква малко понеже и е неприятно да и ги слагам и веднага и се отпушва нослето. Аз със натриев хлорид и капвам и твоето ли е такова?

# 608
  • Близо до реката ..........
  • Мнения: 11
Varol, аз слагам едни капки, които педито ми предписа, но са правени в аптеката по рецепта и киха от тях, но все още нямам наблюдения, другите са "Диснемар" (синята опаковка), после с апиратора излизат секретите.  Peace

# 609
  • Мнения: 26
мерси за отговорите  Mr. Green .да, натриев хлорид 0,9%

# 610
  • Мнения: 61
Искам да ви попитам, прегледа след раждането ви в какво се състои, защото при мен беше - ехограф и преглед на операцията?  newsm78

Моят преглед след раждането се състоя в оглеждане на матката с вагинален ехограф, оглеждане на шийката с колпоскоп и ми погледна операцията, не беше болезнен.

# 611
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!

Честито бебче на WINDY! Да ти е живо и здраво и много да ви радва!

A_H_I_L_E_A- Благодаря за отговора за секса след секцио, много ме успокои може в скоро време да зарадвам и моят мъж Laughing

Zvezdichkova-Чудесмо обясмение на ритуала за погачата беше ми много полезна! Благодаря!


Sunny_Girl- Аз и тази нощ имах късмет само че до 4.30 но пак е нещо и мама е човек все пак Grinning

Смуси- Аз за навън си нося термос с топла вода, шишенце със студена, пакета мляко и шише и ми се получеват нещата. И аз имам термо бокс но не ми върши никаква работа.

И аз немога да се справя с аспиратора за нос а вече имам 3 броя. И аз пръскам физиологичен разтвор и ако имам късмет с кихането изкарва по-голямата част.

И аз трябва да ходя на преглед вече, а така не ги обичам Sad

Ние днес ставаме на един месец и вече сме големи мъже Laughing Незнам как мина този месец и все още всичко е пред очите ми. А е толкова пораснал поне визуално в понеделник сме на консултация и ще видим с колко точно

Днес си направихме страхотна дълга разходка в Южния парк с тати и съм много доволна а и на бебчо много му хареса. Гледам да го извеждам максимално навън поне докато са плюсови пемпературите и има слънчице

Успех на всични на които им предстои дългочаканата среща!

# 612
  • Мнения: 61
Честита месечинка на бебе Ники! Да расте жив и издрав за радсот на мама и тати! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 613
  • Мнения: 629
radostina 87, радвам се, че съм била полезна. И честита месечинка на порастналия мъж!  Hug

Днес със Зори ходихме на запис на тонове, еййй като се закатанчи това дете, че не иска да излиза....едвам я навих. Нито сладкарница я изкушава нито катерушките. А пък дивака в корема май няма никакво намерение да излиза скоро. Тонове - чудесни, контракции - никакви.  Sad Освен да се наплющя с люто, да изям поне два компота с ананас, да изпия 2 литра чай от малинови листа, накрая да се кача два-три пъти по стълбите до 6-тия етаж, да си взема врял душ и да приклещя татито в кревата  Joy  hahaha

# 614
  • Мнения: 10
Привет от нас   bouquet

На 24 октомври се роди нашата Андрея висока 53 см и тежи 3853 гр.    bdbaloni

Наложи ни се спешно секцио, но слава Богу , че всичко и с нея и с мен е наред накрая. От вчера сме си в къщи и за пореден път се убеждавам в приказката , че " В къщи и стените помагат ..." .
Успях да хвърля съвсем бегъл поглед назад по страничките, но нямам повече време  Heart Eyes 
Затова мноооого  Hug на всички и
Честито на новите мами, здрави и щастливи бебчета, а на очакващите все още - милички още мааалко остана  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт