Моля за отговор

  • 1 475
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 36 089
Много се радвам за теб!
Честито!
Лека и спокойна бременност Simple Smile


  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 94
честито!Много се радвам за теб,това е един от най-хубавите моменти в живота на една жена Simple Smile
леко и безпроблемно бременеене,в последствие лесно и безпроблемно раждане Simple Smile Успех!!!
 Hug

# 17
  • Мнения: 18
4естито.Лека бременност и накрая едно здраво и пухкаво беб4е

# 18
  • Мнения: 6
Благодаря за пожеланията Simple Smile. Но искам да ви попитам какво трябва да ям и какво не.Гинекологът ми забрани толкова много нещаа ... а останалото не мога да ям , защото ми се повръща от почти всичко Sick Sick Sick. От сутрин  до вечер ми се гади.Мога да ям само ябълки , кисело мляко , сирене и маргарин .Само като видя месо и ми прилошава.Като чета всички пишат колко им се яде кисело , а аз не мога да изям 1 кисела краставичка smile3515. Страх ме е ,че не  поемам почти никакви полезни неща. Ааа и ми е излязъл някакъв странен обрив по цялото тяло.Ама навсякъде. Едни мн малки пъпчици които ме сърбят.Най - много са по гърба , корема и ребрата.В понеделник като бях при доктора забравих да го питам.Това заради плодчето ли е Thinking

# 19
  • Мнения: 337
Честито и от мен, лека и безпроблемна бременност и здраво бебче Hug baby_neutral

# 20
  • Мнения: 2 401
Честито kinobi!
За храненето за момента не се притеснявай,  най-добре яж каквото ти понася на организма, след като ти отмине гаденето  ще наваксаш. Само маргарина и произведените с него продукти като вафли и бисквити, ако ги пропускаш ще е най-добре те са си отрова за оранизма независимо дали има бременост или не!
От другите храни, които е добре да се избягват са такива с много Е-та или тези с най-отровните например колбаси,чипсове, зрънчовци...
Като цяло като ти отмине гаденето наблегни на качествените продукти, плодове, зеленчуци, сурови ядки... и каквото друго се сетиш!
Можеш да се запишеш и в отчетните теми и там да се консултираш за тези неща!
Успех!

# 21
  • Мнения: 249
Много се радвам, Честито  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт