Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 255
Здравейте,
не съм чела, само ви споделямедна статия за стволовите клетки.
http://www.dete.bg/n/bezplatna-banka-za-stvolovi-kletki.3366.html

# 16
# 17
  • Мнения: 4
Честит Рожден Ден на pilletobouquet

А гърлото го търкаш с меда със содата или какво?
[/quote

Разбъркваш меда със содата за да стане като захаросан мед и го хапваш, аз взимах по лъжичка през два - три часа

# 18
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 742
pilleto, честит рожден ден! Здраве, щастие и успехи!

Аз съм станала в тъмни добри. Ходих до офиса да занеса болничен и да разчистя бюрото си от всички лични вещи и тефтери...Цял кашон напълних.

Теди, мерси.  bouquet

Последна редакция: пн, 17 окт 2011, 13:22 от Galactic Voyager

# 19
  • Мнения: 127
 nbirthday nbirthday nbirthday newsm38
 На мен петък ми е последен работен ден, но не смятам да черпя. Живот и здраве като родя, ще накарам мъжът ми да донесе почерпка.

# 20
  • Мнения: 731
  bouquet за Теди!
Честит Рожден Ден pilleto!!  nbirthday nbirthday nbirthday

# 21
  • Мнения: 723
Пилето, честит рожден ден!     bouquet
И аз мислех да черпя в офиса, т.к. цяла година няма да ме има, но при мен излизането ми в майчинство съвпада до деня с датата, на която започнах работа миналата година, та реално все едно черпя, че съм 1 година част от екипа + че няма да ги виждам бая време.
Аз предната вечер сънувах името на бебето. То беше едно от имената, които обмисляхме и го видях написано на някакъв документ и се чудя дали това е знакът от съдбата, който чаках или просто съвпадение. Толкова ми е сложно с избора на име и се молех да получа някакъв знак, та може би е това и трябва да се се доверя на съня си.  Thinking

# 22
  • Мнения: 1 516
И моят последен работен ден е петък , но и аз не смятам да правя нещо специално ... Не съм черпила и миналия път . Почерпки като се роди бебето  Peace


ВНИМАНИЕ (ДА НЕ ЧЕТАТ ГНУСЛИВИТЕ) Току що си взех порция пиле със зеле ...с хлебарка в нея . Направо издивях - до сега се разправям с ХЕИ и агенция по храните и като си помисля ,че съм редовен клиент на това заведение  ooooh! ooooh! ooooh!


Аз пък тази нощ сънувах ,че бягам , защото някой ме гони и стреля по мен ... Дано да не е знак от съдбата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green . Събудих се със пулс 140 сигурно и сериозно задъхана - от бягането ... Много ги мразя тия откачени сънища в края на бременността ....

# 23
  • Хасково
  • Мнения: 77
докато се включа в новата тема и вие сте изписали 2 страници много сте бързи бе

# 24
  • Мнения: 56
тогава и моята почерпка отпада  Mr. Green
ще черпя като родя живот и здраве бебчо newsm32 .

# 25
  • Мнения: 56
Radostche   това с яденето е просто ужасно. много мразя да се храня навънка. на мен точно това да чукна на дърво не ми се е падало, но редовно намирам косъм в яденето си. имам чуството вече, че ако липсва значи нещо не е наред. скоро направих скандал в KFC. голяма гадост

# 26
  • Мнения: 444
Да ни е честита новата темичка! Честити рожден ден и на Пилето  Hug Дано бебчето се кротне и да доизкараш приказно празника.
Аз си взех едни добри според мен протектори от кварталния детски магазин. Тъкмо се зарадвах и пералнята ми се скапа- не иска да центрофугира и за капак източвах един час аварийно води, за да мога да я отворя.
Довечера ще трябва да си поговоря с тези госпожи в градината, защото не ми се вижда редно да не могат да ми приобщят детето и да стои цял ден на столче и да ме чака да си я взема. А по принцип е страшно лъчезарна и общителна, навира се навсякъде, с всички играе. Градината е частна и доста по-евтина от стандарта за София, така че ако не се разберем с госпожите, ще се наложи да си я оставя вкъщи... Няма нищо лесно в този живот....  Tired

# 27
  • Мнения: 4
pilleto Честит Рожден Ден и от мен!
Много здраве и късмет newsm59 smile3510

# 28
  • Мнения: 18
Честито на рожденичката!   bouquet

Като заговорихме за сънища...често се събуждам разплакана и сънувам пълни глупости...
Снощи сънувах,че като съм родила съм останала 2 години в кома,и се връщам вкъщи-детето голямо и казва "мамо" на моята баба и не ми дава да го гушна и плаче и се дърпа от мен...После сядам да чета книжка с него (то може да чете на 2  Crazy ) и се справя перфектно сама..и аз с учудване я питам "ама ти вече можеш да четеш така добре?!" а тя ми казва "еми нормално,хората ме научиха,теб никва като те нямаше толкова време,да няма теб да чакам"  ooooh! И се събудих,после 1 час не можах да заспя,много ми беше тъжно... И това тъкмо,когато щях да ви се похваля ,че от много време насам спя като пън непробудно от 12 вечерта до 10 сутринта,че и следобед полегвам  Laughing

# 29
  • Мнения: 71
Честит Рожден Ден и от мен, пиле Simple Smile Да си жива и здрава!   bouquet

По повод черпенето - Няма лошо от допълнителен повод за това Simple Smile Не е нужно да е нещо специално - просто кафенце, някакви сладки/солени неща за гризкане. Колкото да се скатаете от работа и да си поприказвате, все пак няма да се видите още доста време. Това при положение, че са ти приятни колегите, разбира се. Пък ако се сетят да те изненадат, както мен, би било супер. Бяха ми подредили една огромна кошница с най-необходимите козметични неща за бебето, разни дребни играчки, биберони. С огромна панделка и т.н. Много мило ми стана. Една картичка с весели пожелания.
 (Даже една колежка ме пита предварително на какво ще се зарадвам, развали се изненадата, но поне беше нещо от което имах нужда).
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт