"Кръстници - Вълшебници!!!" - Бързи въпроси и отговори. - Втора тема.

  • 32 534
  • 768
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 399
Ехееее,Fireball,супер! Hug Всички имена,които си споменала в поста си много ми харесват - Доминик Ноа е страхотно! Heart Eyes

# 91
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
FireBall, като една априлка 2011 много се радвам на хубавата новина, честито!

# 92
  • Мнения: 7 008
И на мен ми харесва Доминик Ноа.

# 93
  • София
  • Мнения: 5 658
Доминик Ноа е страхотно  Heart Eyes А име за другото бебче?

# 94
  • София
  • Мнения: 291
Честито за двойната радост!
Не съм много на вътре с чуждоземските имена, но не мога се въздържа да не пиша.
Доминик Ноа и на мен много ми допада, но няма ли да е малко еднообразно, като идея - Ноела Анаис, а сега Доминик Ноа?
Ще чакаме да разберем за другото близначе, какво име си избрала.
Доминик Тома
Доминик Лука

# 95
  • Мнения: 0
Благодаря ви!  bouquet
Радвам се,че името ви харесва.Нарцис,благодаря ти и за другите предложения,но името Доминик нещо не ми се вързва с други имена,не знам защо EmbarassedМоже би,защото отдавна си обмислям една такава комбинация и съм привикнала някак си,но...А иначе не мисля,че се получава еднообразие,а дори и да е така...На Ноела това й е първото име,а на бебока Ноа ще му е второто име и почти няма да го използва.Днес се сетих и за Иън Самюел,но не ми допада чак толкова много.
Бих приела предложения,ако имате идеи.Аз вече казах,че много харесвам Тайлър,Иън,Самюел,Мейсън и Остин също са хубави....Но никаква идея за второ име нямам с тях,нищо не ми се вързва,не че се и напъвам много да измисля нещо,де LaughingКато знам,че има доста време и съм по-спокойна,а не като предния път...Добре че тогава се активизирахте,та успях да избера името Laughing
А другото бебче уж ще е момиченце,лекаря каза,че е убеден,но аз не съм много сигурна LaughingЗа момиченце отдавна си имам 2 имена и избора ще ни е между тях двете Wink

# 96
  • София
  • Мнения: 291
Никой ли няма идеи за двойни имена с Тайлър, Иън, Самюел, Мейсън и Остин?   Simple Smile
Търси се второ име към тях.

# 97
  • Мнения: 399
Тайлър Хюи /Хю
Тайлър Пиърс
Иън Мейсън
Иън Винсент
Самюел Джак
Мейсън Пол
Остин Лиъм

# 98
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 343
Тайлър Остин
Тайлър Феликс
Самюел Иън
Самюел Матю
Мейсън Иън
Иън Едуард






# 99
  • София
  • Мнения: 44 354
да кажем
Самюел Портър
Мейсън Феликс
Иън Райли
Иън Грифин
Остин Гейбриъл
Тейлър Рийс

Доминик Ноа  си е добре.

Последна редакция: сб, 04 фев 2012, 13:58 от Angel_Dust

# 100
  • София
  • Мнения: 291
Развихрили сте се най - накрая, браво! 
Но на мен нищо не ми харесва, продължавайте да търсите!   Mr. Green
Изчезна ми аватара!
Днес цял ден се мъча да си сложа нов и не се получава и това си е!   #2gunfire

# 101
  • Мнения: 0
Благодаря за предложенията! PeaceОбаче....нищо не ме грабва.В главата ми постоянно се върти само и единствено Доминик Ноа.Другото,което ми допада е Иън Самюел.По отделно,от тук предложените ми допадна Райли,а и Лиъм.Ама не в тези комбинации.Другите,които ми допадат съм ги написала преди.В общи линии-трудно е да се измисли нещо,което да е хубаво за момче GrinningВсе нещо не ми звучи добре в комбинациите.Мъжа ми казва да не се впрягам толкова,а просто да избера 2 имена,които ми харесват,така или иначе,второто име нямало да се използва толкова много и не било задължително да си подхожда с първото,но аз не съм на същото мнение.
Всъщност Остин Гейбриъл звучи добре в комбинация. Peace
Само да попитам....Хана или Савана? Rolling EyesАз съм за Хана,мъжа ми е за Савана...и двете имена ги харесваме и двамата,но единия клони повече към едното,другия към другото.И за двете имена си имаме второ име.От мнооого отдавна сме решили,че ще е едно от двете,още когато бях бременна с Ноли ги бяхме измислили.Въпроса сега е да изберем едно от двете.Но това е по-лесното,по-важно сега е за мъжкото име.

# 102
  • София
  • Мнения: 44 354
Хана...но вероятно защото Савана го свързвам със саваните  в Африка Simple Smile

След като така ти е заседнало Доминик Ноа...има защо вероятно Wink може би не трябва да мислиш други Wink а комбинацията си е хубава.

# 103
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И на мен Хана ми харесва повече. И не мога да измисля комбинация, която ми звучи по-добре от Доминик Ноа.

# 104
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Извинявам се за двата последователни поста, но тук ми се струва най-уместно да ви питам нещо. От няколко дни ми се върти в главата идея за тема с игра на асоциации с имена, то ест някой дава име, следващия казва каква асоциация си прави с името и пуска ново име. Смятате ли, че е удачно да има такава игра в подфорум Имена или да бягам към Клюкарника с тези си инфантилни идеи.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт