Коледни инициативи на ДБМ 2011г.

  • 10 534
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 616
Да, очаквах подобен отговор, но трябваше да попитам Simple Smile Ако не друго, мога да помогна с организацията, живея точно отсреща срещу сити центъра, и може да бъде полезно, знам ли.
Приятна вечер!

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да, очаквах подобен отговор, но трябваше да попитам Simple Smile Ако не друго, мога да помогна с организацията, живея точно отсреща срещу сити центъра, и може да бъде полезно, знам ли.
Приятна вечер!

Супер, ще имаме нужда.
Моля те, дай ми координати на ли4ни.
Благодарим ти Hug

# 17
  • Мнения: 44
И аз ще опитам отново да се включа, макар и скромно.

# 18
  • Мнения: 4 195
Ваниляи привет. Благодарим ти за предложението, но lavender е обяснила защо не става,. Но определено от помощници за самия базар имаме огромна нужда. Оставям ти моя телефон, скоро ще обявим кога преди базара и къде ще се съберем за да обсъдим кой кога и какво и ако имаш възможност да дойдеш, ще е добре. ще пишем тук в темата Hug
i√k@  Hug

# 19
  • Мнения: 662
Ванилия Мадагаскарска, дойде ми на ум, че може да пробваш от солено тесто да направиш с формичките ти за сладки различни фигурки и да ги изсушиш и оцветиш за закачане на елхата  Peace Почти като сладки ще е , ама няма да са за ядене Mr. Green

# 20
  • Мнения: 616
Ванилия Мадагаскарска, дойде ми на ум, че може да пробваш от солено тесто да направиш с формичките ти за сладки различни фигурки и да ги изсушиш и оцветиш за закачане на елхата  Peace Почти като сладки ще е , ама няма да са за ядене Mr. Green
Точно това си мисля и аз. Не съм се "втъкнала" още с тази идея, щото няма да ме има от 15 до 22... трябва да ги направя и да ги дам на някого може би.

# 21
  • Мнения: 4 195
Ванилия, смятаме на 10 декември в кино Арена да съберем сувенирите, тоест всеки да си ги донесе там, но ако не можеш, моля те свържи се с мен на телефон 0894606173, за да се уговорим нещо. Аз съм Кристина Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,

и аз имам желание да се включа пак. За съжаление нямам време да творя, но мога да помогна с материали (миналата година така направих) и съответно помощ за организацията.

Моля, ако някои се нуждае от някакви материали да пише, аз ще ги подсигуря и съответно мога да се включа с помощ на 17 и 18. Hug

# 23
  • Мнения: 4 195
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=617663.330;topicseen
Веси , моля те пиши в тази тема за материалите, а относно помоща в органзацията - няма да ти откажем. На 11 декември ще се съберем в Кино Арена, за да се уточним кой и какво ще поеме, оставям ти телефона си, звънни ми да се уговорим 0894606173 - кристина Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 779
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=617663.330;topicseen
Веси , моля те пиши в тази тема за материалите, а относно помоща в органзацията - няма да ти откажем. На 11 декември ще се съберем в Кино Арена, за да се уточним кой и какво ще поеме, оставям ти телефона си, звънни ми да се уговорим 0894606173 - кристина Hug

Мерси, писах. Ще ти се обадя, за да се разберем Hug

# 25
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
   santa2  Nature Snowman ОФИЦИАЛНО И ОКОНЧАТЕЛНО!  santa2  Nature Snowman

Коледа’2011 ще донесе много настроение и паметни събития за всички доброволци и съмишленици  на фондация „Движение на българските майки”.
Организацията за традиционните благотворителни инициативи е в разгара си. Отново стотици доброволци и приятели на фондацията са запретнали ръкави в трескава подготовка - изработват се сувенири, набавят се материали, опаковат се и  се подреждат подаръци за малки и големи.  
Коледните инициативи на ДБМ – СОФИЯ ще протекат под надслов  „СВЯТ ОТ ЦВЕТНИ ЧУДЕСА’2011”, защото искаме да направим  Вашата Коледа още по-шарена и така Светът на Вас и тези около Вас през следващата 2012г. да бъде изпълнен ежедневно с малки и големи чудеса. Средствата, които ще се съберат, ще бъдат предоставени за целите на Проект съвместно с ДМСГД „Света Параскева”, гр.София.
Ще започнем с Благотворителна изложба-разпродажба на фотографски изображения организирана съвместно с  http://photosynthesis.bg/, която ще се проведе от 15 Декември 2011г. до 10 Януари 2012г.във ФотоСинтезис Арт Център, галерия-сутерен на адрес гр.София, бул.Васил Левски 57. Откриването ще се състои на 15 декември 2011г. от. 19.00ч. Проектът, който ще бъде изложен е предоставени безвъзмездно ФотоСинтезис.
ОЧАКВАТ НИ ПРЕКРАСНИ ИЗЖИВЯВАНИЯ СРЕД НЕУСТОИМИ ЦВЕТОВЕ!
След това ще продължим с традиционния базар на ръчно изработени сувенири, където отново ще можете да закупите подаръци за своите близки и приятели. Тази година базарът ще е по-дълъг от обикновено, от 17 до 23 декември(включително) и ще се състои в Сити Център София (срещу хотел Хемус) всеки ден от 10:00 до 21:00 часа.

Тази година благотворителни базари на ръчно изработени сувенири ще има и в градовете Пловдив и Бургас , както следва:
БУРГАС на 17 и 18 Декември от 10:00 до 19:00 часа в МОЛ Бургас Плаза;
ПЛОВДИВ  на 15 и 16 Декември от 17:00 до 19:00 часа и на 17 и 18 Декември от  10:00 до 19:00 часа в МОЛ Пловдив на ул.Перущица 8, ет.3 .
Елате и  направете Вашата Коледа по шарена, по истинска, по-добра!

# 26
  • Мнения: 1 877
Кари,а тази година няма ли да има коледно парти,както миналата? Беше много яко !

# 27
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Кари,а тази година няма ли да има коледно парти,както миналата? Беше много яко !

Да беше много ЯКО  Heart Eyes
Партито беше послучай Рождения Ден на БГ–Мамма съчетано с традиционния коледен карнавал на форума. Наистина беше много хубаво и забавно, НО за съжаление няма да има.   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 877
Жалко  Sad Бях се наточила...

# 29
  • Мнения: 65
Привет на всички Simple Smile
тъкмо писах в работната тема търсейки ви и ето че ви открих Simple Smile
Тази година искам и аз да участвам с изработени от мен неща на Коледния базар.
С кой да се свържа и може ли да ги донеса направо на базара?
До скоро Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт