Февруарчетата като гъбки си растат и бели зъбчета редят!- Тема 21

  • 29 574
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 42
хайде  и аз да се разпиша в новата тема.

Ники  е голям кривак тези дни- не знам зъби ли са или пък нещо се превъзбужда от гледането на телевизора.

Кремена- възхищавам ти се как успяваш, аз още от сега се чудя как ще се оправям като се върна на работа, а съм само с едно дете Embarassed

# 46
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕВИЛЧЕТО И ТУК
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ!!!!

 Praynig Praynig Praynig БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯТ БОЛНИЧКИТЕ  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig




ЕЙЙЙ СНЕЖИИИ  Hug ПАК МЕ ПРИВИКА  Blush  3 ДЕНА НЕ МЕ ТЪРСЕТЕ  Blush ЩЕ СЕ "РАЗПРАВЯМ" С ДЖУДЖЕТАТА НА ДЯДО КОЛЕДА  hahaha ДА СА В ЧАС ЗА ПРАЗНИЦИТЕ  bowuu  Joy



  bouquet ЗА ЗАГЛАВИЕТО И НОВАТА ТЕМА  Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 43
Добро утро, опа то станало добър ден  Hug
Честит рожден ден на Евилчето. Бъди здрава и щастлива и мноооого обичана  Hug   bouquet
Честита месечинка на Венци  Hug
Булче, а така! Напуфкай им го пуфиса  Laughing  Joy
Прегръдки за всички сополанковци, да се оправят бързо /той и моя още в кюпа де/  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 971
Мацки, много резонно е това с режима и смяната на времето - ще взема да изтеглям яденето по малко назад, ама като знам как оревава още половин час преди ядене ще е доста трудно....
А иначе яде по общо 1  - литър/кг всичко - мляко и твърда храна на ден.

Аз почнах да се оглеждам за коледни подаръци вече - ще вземем и по-голяма изкуствена елха, ще украсяваме, подаръците ще ги опаковаме в ярки цветни опаковки щото тази година ще се радва повече на опаковките - но с една дума ще създаваме истинска коледна традиция, нещо на което двамата с баща му не държахме толкова.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 26
Привет отново!
Ей,на вън си заприлича на есен!Слънчицето този път не е лъжливо като вчера.
Мим,айде молИм те остави и на нас някое джудже-и ние сме хори и души носим! Laughing
Булче,опасна си! Hug

Развам се,че ви харесва заглавието  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug.......

# 50
  • Мнения: 103
Момичета, които взимате кухня, бихте ли ми разяснили как я давате, в смисъл - второто за обяд, десерта за следобяд, ами супата ....  - тя за какво ми е ....  newsm78
сега мамите с които бяхме на разходка ме убеждаваха да записвам Ради, и аз взех да се замислям, ама още не съм вкарала пусто телешкото, агнешкото, свинското и рибата, както и киселото мляко ... а и зъбки нямаме, как ще я дъвчем тая кухня хич не ми е понятно

# 51
  • област Варна
  • Мнения: 270
за вечеря с един сухар.
Нашата кухня си е доста добре пасирана, само месото е накълцано на много ситно. Супата, когато е с фиде, я минавам през кухненския робот със сухара вътре и си става като по-рядко пюре.
Евилче, честит рожден ден! Честити Ви и месечинки!

# 52
  • Мнения: 103
за вечеря с един сухар.
Нашата кухня си е доста добре пасирана, само месото е накълцано на много ситно. Супата, когато е с фиде, я минавам през кухненския робот със сухара вътре и си става като по-рядко пюре.
Евилче, честит рожден ден! Честити Ви и месечинки!

ами млякото вечер отпада ли в такъв случай?

Евилче, честит рожден ден и от мен - не се скатавай - почерпи, чакаме си пържолите и салатката  Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 721
Бобчо, не отпада млякото- мисля, че в 7 даваш супата , а приемрно в 9 АМ (аз още не съ на този етап от храненето). Както казва моя мъж няма нищо по-успокоително от чаша топло мляко за лека нощ  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 2 481
Момичета, благодаря за пожеланията, почерпете се за мое здраве  Hug





# 55
  • София
  • Мнения: 1 105
Здравейте Simple Smile
Честит рожден ден, Евилче! Жива и здрава бъди   bouquet
Честита месечинка и на Венци  Hug

Днес времето е страхотно. Мен обаче малко ме е страх да сме много навънка заради настинката. Поседяхме малко, де.
Между другото все забравям и аз да се оплача от Пуфиса - много зле. Мажа го със Судокрем и Бочкото (редувам) за сега слава богу помагат. Булче, пиши после, моля те дали са си направили труда да ти отговорят (ако им пишеш).
Ятце, при вас от зъби ли е? Днес сякаш ми се струва по-добре. Сутринта обаче стана с кора от сополи на носа. Продължавам с инхалациите и дърпам с Бейби Вак-а. Милия дори свикна, че няма къде да ходи и седи докато дърпам сополите. Дано да помогнат тези неща.

# 56
  • област Варна
  • Мнения: 270
Бобчо, зависи на колко хранения сте.
Соня става в 6:00-6:30. Тогава цока, колкото кърма има.
8:00 попара (чай, масло, сирене, 3 сухара)
12:30-13:00 второто от кухнята
15:30-16:00 десерта
18:00 - супата с един сухар
19:00 се къпем и цока колкото има и заспива.
Мисля скоро да почна да давам кисело мляко сутринта след като се нацока, т.е. към 7:00, че да можем попарата да я ядем към 9:00, защото явно кърмата ми вече драстично намаля.
Булче, защо се отказахте от Канбебето?

# 57
  • Мнения: 186
Евилче, честито мила/аз още преди 2 дена се щрнах да ти честитя, че нещо недогледах във ФБ... Blush hahaha/ - да си ни жива и здрава и много засмяна  Hug

Времето е направо прекрасно, ама да ви кажа към 11 сутринта тук още си беше студдд - увих го с одеалото хубаво и спахме навънка сладко сладко...сега пак спи втората дрямка и пак навънка, малеее, друго си е да се поразшеташ  Mr. Green

Каква супа от кухнята, при нас млечната кухня е Само основно и десерт, супата май е в преходната след 10-тия месец  newsm78 Аз съответно основното го давам на обед, а десерта - като стена следобед...

Честито на месечинковците малки сладки/ама те вче никак не са малки де... Heart Eyes/

Абе мами, имам въпрос - при вашите дребосъци има ли голямо разстояние между двата горни зъба/не се смейте моля... Peace/ - на нащия много голямо ми се струва, все едно за още един зъб има място... newsm78

# 58
  • Мнения: 274
hey_ya, пък и другите заинтересовани. Звъннах. Мислех, че ще пиша, но се оказа, че имали телефон на потребителя (0800 123 00) Честно казано бяха много мили и се заинтересуваха. Помолиха ме да изпратя пакета с останалите пелени. За съжаление самия пакет дребния го разкъса и го изхвърлихме, но имам още няколко останали пелени, които ще им изпратя утре с куриер за тяхна сметка. От тяхна страна желаят да ме компенсират с един пакет Джъмбо Пуфис наш размер. Такава им била политиката. Притесни се служителката, каза, че се стараели да им е максимален контрола, защото това е за бебе и не е допустимо да има нещо. Та ... Ако някой пази опаковка от проблемната партида нека се обади и им я изпрати.
Еспиноза, като бяхме в София много далеко бяха Канбебе и взимахме Пуфис. Като се прибрахме реших да продължим на тях. Май няма сериозна причина. Вероятно ще се върнем на тях. Ще видя какво ще сънувам  Laughing Вие ползвате ли ги?

# 59
  • Мнения: 26
Миленка,споко за разстоянието между зъбите.При някои дечица е така.Като излязат всички,ще се наместят,а и в крайна сметки това не са постоянните.Каката беше така,но после си се подредиха супер-и помен няма от това! Peace

Общи условия

Активация на акаунт