Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 57

  • 41 425
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 036

                  Мариана, благодаря за новата тема! 

# 16
  • Мнения: 23 209

Честита нова тема, момичета ! Започваме с оптимизъм и настроение - написаното от нас - в ушите на сценаристките ! Дай Боже !
На Златина Честит празник почти на патерици - да си жива и здрава !

# 17
  • Мнения: 297

Ели,това ново ли е?Нашите сладури са снимали нещо интересно-вече ми се изчерпа търпението....
Това ми се струва, че е много сполучливо колажче Peace Ако бъркам се извинявам Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Благодаря на всички ви за милите думи  Hug На тази снимка как си е стиснала юмрючетата

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 263

Ели,това ново ли е?Нашите сладури са снимали нещо интересно-вече ми се изчерпа търпението....
Това ми се струва, че е много сполучливо колажче Peace Ако бъркам се извинявам Peace
И аз мисля, че е колаж, но добре се е получил Peace

# 20
  • Мнения: 374

Ели,това ново ли е?Нашите сладури са снимали нещо интересно-вече ми се изчерпа търпението....
Това ми се струва, че е много сполучливо колажче Peace Ако бъркам се извинявам Peace


Не бъркаш Peace




За темата


На Златина - Честито и наздраве!!! smile3525 smile3525 smile3525

# 21
  • Мнения: 2 229
Engin Akyürek
Arkadaslar Engin Akyurek dogum Gununde Duvara Yazdıgınız guzel duygu ve dusuncelerınızı dogum gununden en fazla bır ya da ıkı gun sonra okudu..Kendisi Sosyal paylasım sitelerine uyedir fakat sessiz kalmayı tercıh etmektedır.Yolunu Sükunetle yurumeyı Tercıh edenlerdendır...Bizlerde Engin Akyurek'in Tercıhlerıne saygımızdan dolayı onun Hakkında Kendısının paylasmayacagı Bılgıyı Vermemekle gorevlıyız...Herkese cok tesekkurler.

Това беше постнато във фейса,но дали е обръщение от Енгин по повод поздравленията за Р.Д.,не съм сигурна newsm78

# 22
  • Мнения: 297
Златина, честит празник и от мен!

# 23
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Привет момичета! Благодарности  за новата тема!   bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Момиченца,не разбрах какво стана и защо ми изчезнаха почерпките  newsm78 ама да знаете-бяха от сърце  Grinning Предполагам някакъв срив в бг мама  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 9 738
Момиченца,не разбрах какво стана и защо ми изчезнаха почерпките  newsm78 ама да знаете-бяха от сърце  Grinning Предполагам някакъв срив в бг мама  Rolling Eyes

Злате- ти нали си знаеш ,че те обичаме  love001

# 26
  • Мнения: 1 036

ЗЛАТИНА, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!
             

# 27
  • Мнения: 630
Златинка Hug

  Бъди здрава и много щастлива! Hug Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044


Ето слагам двамата Енгиновци. Злати който си харесаш - дано вече и двамата са ти любимци.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Момиченца,много,много ви благодаря за вниманието   love001  love001  love001  love001 Марианка,аз си имам слабост към русичкия,но щом ми давате и Керим  Wink-от много глава не боли  Joy Наистина се учудих какво стана,надявам се да не съм нарушила по някакъв начин правилата на мамата  Rolling Eyes А то май и други постове изчезнаха  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт