Раждане с лекар по избор-къде

  • 1 389
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
честно да ви кажа мамчета и аз незнам как ще е с раждането???
През цялата бременост съм наблюдавана от др Мазнейкова, но за раждането...
Ще ми се и сигурно ще е в Майчин дом,но не познавам доктори от там,които израждат. А бебчето е в началото на 9-тия месец.

# 16
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Мазнейкова не NaughtyМного добра на 3Д,но за раждане нямам думи.Шейново е болницата,след основен ремонт на детското и стаите за нас.Родилната зала е като за ЕС.Няма бактерии няма гъби4ки.Европейска работа.Стаята е с телевизор.Избор на лекар 100лв +350лв на лекаря.Парите си заслужават до последната стотинка.Родих за 55мин без нито един шев,и без упойка.  bouquetУспех

# 17
  • Мнения: 2 663
Добре де,а ако доктора няма договор с Шейново ,примерно може ли да си платя на болницата и да ме изражда моя си доктор(ако и той е навит де)

# 18
  • Мнения: 3 423
Констанс,миличка попитай наистина твоя доктор дали няма договор с други болници.има лекари с подобна практика-една моя приятелка която ходи при Лисичкова ми каза ,че тя и е предложила 4 варианта на болници с които има договор.

# 19
  • Мнения: 528
Аз родих без уговорк ав Тина киркова.Момичето което роди преди мене беше си платило за лекар да я изражда.На мене ми се падна същия лекар и не той израждаше при мене и другото момиче а акушерките.Само той седи отсрани и свети ако нещо стане.Даже акушерката ме заши.После се паднах с момичето детоси беше платила з алекар.Да вярно че идваше докато беше на дижурство през два часа да я пита как е и покрай нея и мене ме питаше и ни преглеждаше.Така че не разлика никаква.Не се притеснявай ще мине раждането леко.Пожелавам ти  да родиш като мене за 15 минути.Докато раждаш си мисли как след минутки ще държиш едно здраво и хубаво бебе.Не те съветвам да дадеш пари на лекар.Дай ги на акушерка защото те нищо не правят само ако е по сериозно нещо

# 20
  • София
  • Мнения: 1 397
я кажете в шейново как става това с избора на лекар, предварително ли плащаш или като родиш преди да те изпишат?

# 21
  • Мнения: 815
я кажете в шейново как става това с избора на лекар, предварително ли плащаш или като родиш преди да те изпишат?

плащаш след раждането - 100 лв,

Общи условия

Активация на акаунт