След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 194

  • 43 068
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 017
Може ли някой да ми помогне с обяснението как да си сваля момента в пещерата,където пеят около огъня  newsm78.Мелодията много ми харесва,а текста може би е молитва,но това е без значение за мен...

# 16
  • Мнения: 7
Здравейте Hug
Майдрийм,за новата тема   bouquet
Данайче,благодаря ти,за превода Hug
Според мен е нормално да имаме различни мнения за филма,сценария,персонажите,актьорите.
Отначалото предупредиха,че сериала е худ.измислица.Може би,ако се направи игрален филм
и да се засегнат само историческите събития,ставали по него време,но пак няма да има претенцията за автентичност.Нали се сещате,този казал,другият написал,третият - обратното.
Историята е много субективна.Аз също се дразнех от вкарването на измислени
образи,но впоследствие се убедих,че нищо не е случайно.С появата на брата и бащата на
Ибрахим - ни показаха,каква щеше да е съдбата му,ако не беше попаднал в ОИ и да има
възможност да се образова.Лео - след неговата смърт,Хюрем и Ибрахим,досега врагове,вече
смъртни врагове.Виждаме една променена Хюрем,вече плачейки да се усмихва,не показва чувствата си пред никого.Пази боже, да не те нарочи Laughing А сега Изабела,някоя си,годеница на
петия братовчед на европейски монарх,не знам каква е целта на  Мерал.Може би връзката м/у
СС и Хюрем,след Изабела,ще се промени и ще се стигне до сватба.

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 15:48 от Janapld

# 17
  • Мнения: 7
Днес при мен много слаб нета,цял час писах и голям проблем с публикуването.
Дублирах поста си,съжалявам,не знам как е станало Laughing


Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 15:44 от Janapld

# 18
  • Мнения: 13 430

Поздравления за новата тема!   bouquet

Janapld, съгласна съм с теб - това е сериал, а не камерен исторически филм и задължително трябва да има много и различни персонажи. За мен епизодът беше много добре балансиран - и високата (Султана, валиде, везира, султанската сестра, придворните, принцесата, годеника/братовчеда на Фердинанд и т.н) и ниската (прислугата в лицето на Сюмбюл, Гюл ага, Дайе, Нигяр, Мелек и др.)  линия бяха много добре застъпени и редувани - просто драматургията на подобен сериен филм си е направо класическа. Peace
Това че някой се дразни, а друг се радва и забавлява, си е в реда на нещата. Слава Богу, че не сме еднакви.  Peace Но филмът ни затрупва с информация, каквато иначе не можем да си набавим лесно. Thinking А колкото до изпълнението - и там има добри, има и по-посредствени актьори, но общо взето, нивото е много високо. Затова са и високите рейтинги на всеки епизод. Peace

Ето рейтинга на снощния епизод.


HEDEF KITLE (A/B)

S.NO PROGRAM ADI KANALDEGISKEN SURE (r) AMR % SHR %
1 MUHTESEM YUZYIL SHOW 1:45:34 17,70% 43,76%
2 MUHTESEM YUZYIL (OZET) SHOW 0:37:18 9,26% 26,36%
3 KUZEY GUNEY KAND 2:05:47 8,00% 19,92%

HEDEF KITLE (TOTAL)

S.NO PROGRAM ADI KANALDEGISKEN SURE (r) AMR % SHR %
1 MUHTESEM YUZYIL SHOW 1:45:34 12,72% 32,14%
2 KUZEY GUNEY KAND 2:05:47 8,70% 22,12%
3 MUHTESEM YUZYIL (OZET) SHOW 0:37:18 7,27% 19,01%

# 19
  • Мнения: 617

              Привет момичета!  bouquet

    За съжаление ангажиментите ми пречат да се наслаждавам спокойно на ВВ! Не успях да гледам епизода снощи, но ще го направя в първия момент, когато е възможно!

                 



            Mydream, благодаря!  bouquet

   Чудесните теми, с които ни радваш са прелестно и спокойно местенце за умореното от ежедневието око и душа! Благодаря ти много, че ни даряваш с това! Hug Hug Hug

# 20
# 21
# 22
  • Мнения: 617

                                     В османските зандани предлагат компания, за да не се чувстваш самотен?!  Wink Joy hahaha


     

# 23
  • Plovdiv
  • Мнения: 248


"Мечтата на Миха" - така бих нарекла този сладък колаж! Heart Eyes
 Miha      bouquet

# 24
  • Мнения: 617
                                
    MISAFIR 2011 HALIT ERGENÇ FILMI IZLE

                   http://www.filmsevenler.net/misafir-2010-halit-ergenc-filmi-izle.html




                  Гугъл превежда, че това е нецензурирана версия! newsm78 Ако случайно, превода е точен, означава ли, че има и цензурирана версия? newsm78

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 19:21 от marman

# 25
  • Мнения: 13 430

marman, на коя страница е Misafirnewsm78

# 26
# 27
  • Мнения: 11 116
марманчи, отдавна очаквах да се появи някъде този филм.  Hug    bouquet Ще го изгледам с удоволствие по-късничко, тази вечер.

# 28
  • Мнения: 617


      Shocked Shocked Shocked  Ооооо, какво се е случило с линка, който сложих??? #Crazy #Crazy #Crazy

              Мари, благодаря, че си редактирала бързо линка! Hug Hug Hug

              И аз го поправих в моя пост! Grinning

# 29
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Марман, newsm08  love001 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт