X-Factor Bulgaria - Тема 4

  • 34 716
  • 819
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Интересно как за една седмица се превръщаш от неадекватен в най-обективния, когато започнеш да говориш това, което хората искат да чуят  Simple Smile
Това за кой се отнася? Още един нескопосен опит за заяждане ли? Това, че до сега не съм се нахвърляла стръвно върху Стела, не значи, че съм я харесвала. Не ми се пееше в хора, пък и се надявах днес да си замине. Почти сигурна бях. Но да я видя избрана, пред Сани, ми дойде в повече. За Мартин-харесвах го, но съм наясно, че не е нещо уникално. Не съжалявам, че си замина.

# 16
  • Мнения: 6 417
Добре де, нали все пак вече публиката решава кой да остане и кой не. Щом Стела не е била на елиминации, значи й харесва.  Thinking 

# 17
  • Мнения: 0
Интересно как за една седмица се превръщаш от неадекватен в най-обективния, когато започнеш да говориш това, което хората искат да чуят  Simple Smile
Това за кой се отнася? Още един нескопосен опит за заяждане ли? Това, че до сега не съм се нахвърляла стръвно върху Стела, не значи, че съм я харесвала. Не ми се пееше в хора, пък и се надявах днес да си замине. Почти сигурна бях. Но да я видя избрана, пред Сани, ми дойде в повече. За Мартин-харесвах го, но съм наясно, че не е нещо уникално. Не съжалявам, че си замина.

Не беше и към теб, наистина. Не се заяждам, не е ли вярно?

Обяснявам си номинацията на Сани с това, че гласуването се проведе в рамките на едно денонощие и може би отразява единствено представянето на участниците миналата вечер, не като цяло.

А има и нещо друго, участниците печелят вот не само с гласови качества. Излъчването на Сани не е от най-симпатичните и може да е отнесла негативен вот просто защото не я харесват?

# 18
  • Мнения: 904
 Шушон , ами това се чудя и аз. Mr. Green
narcis , а за мен коментарите и бяха много обективни, но "свят широк, хора разни..."

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Атти , явно не познаваш наистина , Александра що за човек е . Много бъркаш в преценката си , понякога това което виждаме от телевизора е много далечно от това какъв е човекът в действителност Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 5 656
Възможно е, ти вероятно я познаваш лично. Аз споделям впечатлението, което достига до мен през екрана. Това е излъчването, което създава Александра и като гледам, не само аз смятам така.

# 21
  • Мнения: 2 633
Стела явно провокира изпращането на смс-и от поддръжници или противници и докато го прави, ще я гледаме, та ако ще да не може едно "мяу" да изпее. Тя не е за такава сцена, като наказана седи. Не съм сигурна, че реален зрителски вот я държи там.
Като се абстрахирам от факта, че ме дразни, защото на нейно място можех да слушам далеч по-талантливи хора, ми става жал за нея. Ако ще да я добутат с фадрома до финала. После какво? Ще стане втората Мадона сигурно.

# 22
  • Мнения: 447
Не съжалявам, че Мартин си тръгна. Малко ми стана мъчно само защото имаше къде-къде по-слаби участници, които трябваше да отпаднат преди него.

Това, което ме разочарова, е всъщност Мага. Очаквах много повече от него, а видях неадекватни коментари, неумел избор на песни и кофти стайлинг на участниците от неговата група. Сам ги поведе към елиминациите.

# 23
  • Мнения: 494
Интересно как за една седмица се превръщаш от неадекватен в най-обективния, когато започнеш да говориш това, което хората искат да чуят  Simple Smile

Ами не виждам нищо ненормално на моменти да си неадекватен. Именно защото аз съм гледала изяви на Поли, виждала съм какво и е нормалното състояние, затова аз бях една от тези, които твърдяха, че в дадения момент не е адекватна. Сега вече е повече себе си, искрена и точна.
От друга страна Стела винаги до сега пее фалшиво, винаги. Да, може това да е нейния характер, да може да е по-чувствителна, но тя не е в Биг Брадър, тя е във формат за пеене. Не може на другите да следят всеки тон, а на нея да и се прощават цели фалшиви песни. Просто не е честно.
Иначе като цяло ми е точно през оная, кой ще е екс фактор ...

# 24
  • Мнения: 0
Интересно как за една седмица се превръщаш от неадекватен в най-обективния, когато започнеш да говориш това, което хората искат да чуят  Simple Smile

Ами не виждам нищо ненормално на моменти да си неадекватен. Именно защото аз съм гледала изяви на Поли, виждала съм какво и е нормалното състояние, затова аз бях една от тези, които твърдяха, че в дадения момент не е адекватна. Сега вече е повече себе си, искрена и точна.
От друга страна Стела винаги до сега пее фалшиво, винаги. Да, може това да е нейния характер, да може да е по-чувствителна, но тя не е в Биг Брадър, тя е във формат за пеене. Не може на другите да следят всеки тон, а на нея да и се прощават цели фалшиви песни. Просто не е честно.
Иначе като цяло ми е точно през оная, кой ще е екс фактор ...


Добре, но все пак кой й го прощава? Не съдиите определят кой да е номиниран - явно има повече хора, които са на друго мнение.

За Поли си мисля, че тя търси себе си като жури, неадекватността й вероятно идваше от липса на опит и неувереност на това поприще. Ще ми бъде интересно да проследя и нейното развитие напред във формата.

# 25
  • Мнения: X
Стела не ви ли прилича на Зара от Биг Брадър, все се чудя на кого ми прилича  newsm78

# 26
  • Мнения: 60
дълбоко ме съмнява , че някакво зрителско гласуване определя номинациите ,
всичко се определя зад кулисите , както знаем  , за всяко реалити със смс-гласуване ,
а и пикът на гласуване така или иначе премина от години ....

# 27
  • Мнения: 0
дълбоко ме съмнява , че някакво зрителско гласуване определя номинациите ,
всичко се определя зад кулисите , както знаем  , за всяко реалити със смс-гласуване ,
а и пикът на гласуване така или иначе премина от години ....

Добре, аз избирам да вярвам в другото, все някога трябва да скъсаме с тази изконна презумпция, че всичко около нас е нагласено. Поне аз си мисля, че това ни трови много повече от самия факт че нещо наистина е нагласено.

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз пък смятам, че Мартин заслужено си отиде.
Хареса ми на прослушването и след това тръгна надолу.
Дали заради некадърен ментор или друго, но нещо не успяваше да се справи.
Сякаш пък това не се отнася и за Стела.
Дори в мнооооого, много по-голяма степен.
Мартин, ако не друго, поне пее вярно...


Не съжалявам, че Мартин си тръгна. Малко ми стана мъчно само защото имаше къде-къде по-слаби участници, които трябваше да отпаднат преди него.

Това, което ме разочарова, е всъщност Мага. Очаквах много повече от него, а видях неадекватни коментари, неумел избор на песни и кофти стайлинг на участниците от неговата група. Сам ги поведе към елиминациите.
+1  Peace


Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 22:37 от DamaPika

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 9 719
Добре, но все пак кой й го прощава? Не съдиите определят кой да е номиниран - явно има повече хора, които са на друго мнение.

Нека изясним кое е другото мнение - възможно ли е да има хора, които не разбират, че Стела пее фалшиво винаги?
Питам просто за да изясним тук факт ли е, че Стела пее фалшиво или не.
И ако е факт - коя може да е причината човек да гласува за фалшиво пеещ кандидат в музикален конкурс?
Аз лично се сещам за само една -  в БГ обичат лузерите. Можещите- не!

На мен Стела ми е симпатична и би ми било интересно да я гледам как се развива в някой музикален формат за развиващи се таланти, където се проследява техния прогрес.
Обаче когато за сметка на нея отпадат (или отиват на елиминации) очевАдно по-добре пеещи изпълнители не ми е приятно, смятам го за несправедливо, а всичко несправедливо за мен е негативно.
В този смисъл негативизмът към Стела на хората като мен идва от фактите, а не от личността й.

Общи условия

Активация на акаунт