Къде в Пловдив??? - 26

  • 69 912
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 38
В Лидл бях вчера,нямаше мечета,всичко беше изкупено. Velesa,ще съм ти много благодарна ако може да погледнеш като ходиш,стига да не те затруднявам.

# 691
  • Мнения: 454
Ами аз така или иначе ще гледам за тигани, сервизи и др. подобни, така че няма да пропусна и формите за печене.
На мен пък ми трябва някаква хубава рокля за рождения ден на моята принцеса. Искам нещо хубаво, но  семпло, за да може да се носи често и по възможност до 30 лв. Всичко, което видях досега е или прекалено натруфено, или примерно трябва да се купува някаква блуза за отдолу, или пък няма нашия номер.

# 692
  • Мнения: 157
Здравейте, момичета, искам да помоля, ако някой знае къде продават колани за кръст да сподели, от тези затоплящите?

# 693
  • Мнения: 9 125
Здравейте, момичета, искам да помоля, ако някой знае къде продават колани за кръст да сподели, от тези затоплящите?
Аз от аптека съм си купувала.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Някой скоро вадил ли е книжка?
Медицинското от очен лекар ли трябва да е или от ЛЛ е достатъчно?
Там снимат,нали?
Не попълвам аз заявлението,нали?

# 695
# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
В Лидл бях вчера,нямаше мечета,всичко беше изкупено. Velesa,ще съм ти много благодарна ако може да погледнеш като ходиш,стига да не те затруднявам.

в кой лидл си видяла
в някой може да има останали мечета

# 697
  • Мнения: 275
В Карфура в събота имаше форми на няколко вида животни, май и мече имаше, но бяха едни такива много плитки и не бяха тефлонови, а едни черни от някакво незалепващо покритие


Аз понеже съм на вълна пуф мебели в тема за тях от миналата година имаше коментар, че в Пловдив ги имало на пазара на Младежка, много моля на някой ако му е на път и наистина има такъв магазин да погледне цените и работното време. Благодаря предварително

# 698
  • Мнения: 959
Elfita,медицинското е от лл но му кажи,че е за книжка.Там снимат и пак там попълват заявлението.

По повод сушенето на дрехи вътре се чудя,защо не се ползва сушилня.На пазара вече има съвсем прилични по отношение качество-цена.

Последна редакция: вт, 15 ное 2011, 23:07 от ббб

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Elfita,медицинското е от лл но му кажи,че е за книжка.Там снимат и пак там попълват заявлението.

благодаря  Hug

# 700
  • Мнения: 400
Ами аз така или иначе ще гледам за тигани, сервизи и др. подобни, така че няма да пропусна и формите за печене.
На мен пък ми трябва някаква хубава рокля за рождения ден на моята принцеса. Искам нещо хубаво, но  семпло, за да може да се носи често и по възможност до 30 лв. Всичко, което видях досега е или прекалено натруфено, или примерно трябва да се купува някаква блуза за отдолу, или пък няма нашия номер.

Хмм такъв тип рокли загледах във Форума в Тракия вчера. В едно ъглово магазинче имаше страхотна рокля в сиво и черно за 25 лева ако се не лъжа. но имаше и попадения и в други магазини там. Та ако ти е на удобно място можеш да се поогледаш.

# 701
  • Мнения: 400
Оп сетих се за още рокли, в аутлета на Етере в Тракия, до хлебозавода, посока Верди, имаше добри предложения.

# 702
  • Мнения: 0
Момичета, откъде мога да си купя качествен пчелен восък?

# 703
  • Мнения: 454
MiaMIa, благодаря за отговорите. Ще проверя във Форума. Там наистина има няколко детски магазина с доста стока, ама кой да се сети. За тоя аутлет май доста съм чела, но никога не съм ходила и даже не знам къде се намира.

# 704
  • Мнения: 400
Аутлета се намира пак в Тракия, до блок 140, можеш да го видиш в bgmaps.com
Има неща, които много си заслужават:)

Общи условия

Активация на акаунт