"Системата минус 60"- тема №29

  • 43 453
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Честито Рождество Христово мили системки  Hug Желя ви на вас и на вашите близки много здраве , щастие , късмет , любов и много много усмивки  Hug

# 661
  • Мнения: 12
 Здравейте, мили момичета! Днес се връщам на системния режим, след тези тежки празници, прекарани или в готвене, или в ядене. Сутринта се претеглих, резултатите не са отлични, но все пак имам движение надолу в килограмите: за 1 седмица -0,500кг. Дано тази седмица метаболизмът ми се ускори и успея да сваля поне 1 килце, ще докладвам своевременно!

Отчет за днес:
з- питка със синъо сирене и топено сирене + свинско филе
о- плод с кисело мляко
в- най-вероятно пилешко

Пожелавам ви всичко хубаво и пишете, дори да нямате с какво да се похвалите!

# 662
  • Мнения: 1 564
Аз пък малко се поизложих със системстването и съм +0.800кг,но от вчера пак съм системна и се надявам да оправя положението. Embarassed

# 663
  • Мнения: 5
Със сигурност не всички сме били стриктни по Коледа и е напълно нормално, не се тревожете и да има поражения ще ги преборим  Flutter
Отчета за днес з- капучино с бял лион шоколадов десерт о- пиле с зеленчуков микс - мексикански в- сухари със извара

# 664
  • София
  • Мнения: 4 910
Здравейте, момиченца-кокиченца  Hug !
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, честити имени и рождени дни, и всички празници  Laughing !
Да сте живи и здрави, с много късмет и успехи във всичко!
Надявам се кантарчето да е благосклонно към всички нас след големите вкусотийки, които сме си позволили повече или по-малко. Но пък дано сте изкарали една вълшебна и изпълнена с топлота и любов Коледа  Heart Eyes !
Лично аз се постарах да съм системна през изминалите дни, но не на 100%. Не съм се мерила, за да видя има ли плюсове; смятам да го направя след Нова година, за да не си развалям празничното настроение. Факт е, обаче, че сравнявайки с предишни години, определено хапвах доста по-малко и на Бъдни вечер и на Коледа. Утре сестра ми има РД и ако успея да удържа фронта с тортата и да я хапна на 29-ти сутринта, ще съм много горда от себе си  Rolling Eyes .
Менюта няма да споделям за изминалите няколко дни, защото попрекалих със сладкото - на варено жито със стафиди и захар нямам спирачки  Embarassed .
Днес си бях системна:
З: сухари с филе и топено сирене
О: пилешки хапки
В: салата със сирене и едно кафе с мляко

Едва ли ще мога да пиша отново преди Нова година, затова сега ви пожелавам бляскаво посрещане в приятна компания и много положителни емоции в празничната нощ  Hug  bouquet !

# 665
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Охх аз още не мога да се върна към системата   #Cussing out имам гости в нас които ще са и утре и какво да ви кажа...но се старая да не прекалявам с нещата и за сега кантара не мърда и от това съм много доволна  Party

Лека и системна  Hug

# 666
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Здравейте момичета.
Аз днес след обяд се прибрах от тридневно гостуване на свеки. Бях далеч от Системата, така не се бях отпускала от преди да се запозная с режима. Със сигурност имам плюс, ще видим утре сутрин. Следващите три дни мисля да съм стриктна. На 31-ви знам, че ще има нарушение.
Хубава вечер   bouquet

# 667
  • София
  • Мнения: 1 276
Здравейте! Весела коледа!
Аз няма да се от4итам че голям    Embarassed

# 668
  • Мнения: 734
Честито Рождество и от мен! Нека имаме една страхотна нова година, пълна с много хубави емоции и още повече свалени килограми! Весело изкарване на празниците на всички!

# 669
  • Мнения: 12
 Да ви се похваля-от 26 пак съм  системна и тази сутрин имам минус от 400гр. и това само за 2 дни!
 smile3501
Супер доволна съм от организма си, дано продължавам все така!
Ето отчета за днес:
з- тостер от ръжен хляб Вита със сиренце и свинско филе и 1 парче баклава
о- станимашки сармички + слата домати и гръцки чушки
в- кисело мляко с ябълка

Лек и системен ден!
  love001

# 670
  • Мнения: 5
Здравейте системки

аз имам лек плюс от коледното плюскане, но ще го боря - няма къде да ходи, да се маха!

Отчета за днес з- кафе с мляко, киндер буено, сок от моркови и праскови о- зеленчукова крем супа с ръжени сухари в- незнам още, или кебапчета или пак супа

# 671
  • Мнения: 12
 Здарвейте, момичета! Който има + от коледните празници да не си го слага на сърцето. По-важното е, че продължавате със системата следователно плюсовете ще се превърнат в минуси!
Мириманова беше писала в книгата нещо като: Отслабнах, не защото имам силна воля, а защото бях последователна!
Значи нежеланите килограми ще си отидат, трябва само търпение и постоянство!

Отчет за днес:
з- 2 тостера от ръжен хляб Вита със сиренце и свинско филе +1 ред черен шоколад, към 12 кафе с бита сметана и кафява захар
о- станимашки сармички с кисело мляко и салата гръцки чушки
в- моят специалитет: кисело мляко с ябълка

Успех, системки!
newsm10

# 672
  • Мнения: 6 446
Момичета, здравейте!

Беше ясно, че много ще се съгрешава по Коледа, но аз целия декември се изложих  Crazy Бях стигнала до 56-57 и се отпуснах и изпуснах края отвсякъде. Сега започвам наново - от 60 кг. Крайна цел - 54 кг.

Днес имаше грешки, но да се отчета:

З: 2 меденки
О: Зелена салата със сирене и царевица
В: Ябълки с кисело мляко

Много минуси за всички!  Hug

# 673
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
  Здравейте.
Здарвейте, момичета! Който има + от коледните празници да не си го слага на сърцето. По-важното е, че продължавате със системата следователно плюсовете ще се превърнат в минуси!
Мириманова беше писала в книгата нещо като: Отслабнах, не защото имам силна воля, а защото бях последователна!
Значи нежеланите килограми ще си отидат, трябва само търпение и постоянство!
Много ми хареса това, което си написала. Браво!  Peace

Отчет с днешното меню:
з: милинки
о: 2 кебапчета, няколко печени пил. дробчета, зелева салатка
в: 5-6 мандарини

Хубава вечер   bouquet

# 674
  • Мнения: 165
Определено се записвам, но от 1-ви. 2-3 дни да понамаля яденето,а и на 31 определено ще се прегрешава много. Grinning А и тъкмо да проуча по-подробно менюто и да си купя кантар.

Общи условия

Активация на акаунт