"Системата минус 60"- тема №29

  • 43 379
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 730
Здравейте и от мен. Моят отчет: з. сандвичи, кафе с мляко, о. пиле на фурна, в. сухари с извара
Много се радвам, че има толкова много пишещи, приятно е да се чувстваш в голяма компания...
Успешна седмица, дами!

# 706
  • Мнения: 36
Добро утро!
Аз при предишния ми опит да започна системата, бях системна цял ден и през ноща ме хвана стомашно чревен вирус Sad докато се оправя, наближиха празниците и се отказах  Embarassed
От вчера съм системна  Peace отчет-
з: вафла с мен и филия с кашкавал
0: пиле на грил с малко домати
в: сухари с 3 парченца сирене
днес -
З: вафла с мен и мини кроасан с шоколад
О: спанк с ориз
В: сухари със сирене (предполагам)
хубав ден от мен   bouquet

# 707
  • Мнения: 165
Ден първи. Супер много ме надъхахте. Два дни ви чета, вчера даже записки си водих. Grinning Снощи си хапнах като за последно пуканки и днес станах супер въодушевена.
Кратко представяне - на 23 (почти 24) години със скромните 1,80 и както кантара показа последно - 72 кг. Бях си казала, че няма да позволя да кача над 70 освен ако не съм бременна, така че...не мога да спортувам, но в друга тема се надявам да намеря някой, който да може да ми помогне, че моите дълги крака ми причиняват нечовешки болки в колената и ставите като цяло. И на всичкото отгоре по принцип съм с малко ниско кръвно и припадам, така че...закуската трябва да включва нещо сладко, че иначе шашкам хората около мен. Стига толкова, че вече не е кратко. Днес се надявам да се сдобия и с кантар, а по-късно и ще се поизмеря.

По план денят започна с чаша кафе и шоколад.
За обяд планирам малко задушени зеленчуци и пиле. За вечеря салата Табуле. Имам мания по магданоз, така че...перфектно.

Стискайте ми палци, надявам се тялото ми да не реши да се допрецака, но ще внимавам. : )

# 708
  • Мнения: 2 315
Честита Нова Година и от мен. Пожелавам на всички здраве, щастие, късмет, много любов и сбъдване на всички мечти Hug
Аз несистемна, но от утре 04.01.2012 се стягам. Покрай празниците и аз качих около 3 кг, ама бързо ще ги махна тях. Довечера сме на РД на свеки и не искам ако започна от днес да се проваля още в началото.
иждам нови момичета - добре дошли и успех в борбата Hug
Немезида, в табулето няма ли булгур? Булгура не е сред разрешените продукти за вечеря - само ориз или елда Peace

# 709
  • Мнения: 165
Аз булгур даже не знам какво е и така или иначе смятам да го пропусна....планирам да е само домати и магданоз...може мента ако намеря, че звучи добре.

# 710
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!

Аз малко по малко ще се присламчвам пак при вас  Mr. Green! Довечера ще напиша меню, че се е доказало във времето, че плановете рядко се осъществяват такива, каквито са се родили в главата ми  Mr. Green!

Аз булгур даже не знам какво е и така или иначе смятам да го пропусна....планирам да е само домати и магданоз...може мента ако намеря, че звучи добре.

..еми то вече не е салата "Табуле" тогава  Laughing. То основната съставка е булгура. Според мен мушни и една плочка сирене.. доматите освен да ти раздразнят стомаха, едва ли ще те нахранят.

# 711
  • Мнения: 165
Плановете наистина рядко стават както са....зеленчуците отиват май за вечеря, а за обяд не знам...ще съм навън и не знам какво ще измисля към 1 да хапна. Може да си взема няколко плодчета на крак да хапна. Ще знам вече само вечер да пиша какво съм хапвала. : )

А иначе салатата я обичам заради магданоза. От малка ме бъзикат, че го ям като козичка. Може да й сложа малко ориз вместо това.

# 712
  • Мнения: X
Хайде малко позитивизъм от руския форум: http://forum.mirimanova.ru/index.php?showtopic=176&st=900
 Grinning

А пък тази жена свалила 42 кг., направо ме смайват тези рускини: http://forum.mirimanova.ru/index.php?showtopic=6877&view=fin … post&p=910663
Но все пак, Мириманова с -60 (от 120 на 60) и Галактика с -56 (от 123 на 67 http://forum.mirimanova.ru/index.php?showuser=512) водят засега.  Grinning

А аз днес съм само -200 грама.  Crazy Малко, но пък вечерята ми беше несистемна, а и следобяд ядох мандарини.

Днес закусих с 1 брауни, 1 принцеса с кайма, айрян 1 чаша
Обяд - от вчерашното зеле с месо
Вечерята не съм я мислила, иска ми се да е салата и мандарини, нооо....едно е да ти се иска, друго е да можеш, а пък трето и четвърто - да го направиш (както казва Хайтов).  Laughing

Хубав ден!

Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 12:34 от Анонимен

# 713
  • Мнения: 0
Честита Нова година на всички системки и от мен!
 Добре дошли на всички нови момичета! Радвам се, че режимът набира все повече последователи! Привет и на ветеранките! Много ми е приятно, че съм отново във вашата компания!
Аз също покрай празниците успях да "лепна" около 2 кг, с които сега ще трябва да се преборя. Малко ми е трудно да вляза в релси, но с ваша помощ съм сигурна, че ще успея. Тази седмица мисля постепенно да се настроя към режима и от понеделник - вече сериозно!
През цялото време ви следях, но не съм писала.
Сега обаче отново съм на линия.
Желая приятен и ползотворен ден на всички!

# 714
  • Мнения: 849
днес:
з: овесени ядки, доста бадеми и супена лъжица мед
о: кафяв ориз със спанак и сирене
в: кисело мляко с ябълки

# 715
  • Мнения: 95
Здравейте, мили системки!

Честита нова година на всички! Нека сме живи и здрави, по-щастливи, по-добри и нека всички постигаме целите си с лекота!

А сега влизам, защото се уплаших безумно много от кантара и от вчера се върнах на системата, като мисля да е окончателно и да не си позволявам прегрешения. Покрай бъбречните кризи, покрай лекарствата може би, а започнах отново и противозачатъчните... Се оказах + 5 кг от нищото!!! И отделно плюсът ми от преди... Вчера бях 110 кг!!!!!!!!  Cry Cry Cry Не можах да повярвам! А като знам, че преди година видях 99,5 на кантара..... Вярвате ли ми, че ми идваше да се гръмна! Но вече зная начина. Сега няма да си пиша менютата. Започнах да си водя дневник и мисля след седмица например да пиша менюто за седмица назад.

Момичета пишете и ме ръчкайте! Просто съм толкова отчаяна, че няма на къде!

И така. Старт 02,01,2012г. 110 кг. Цел - 90 кг. За днес минус 0.5, но не знам колко са реални!

Лебедче, моля те, отбележи ме в табличката!  Hug

Започвам и каланетиката отново! Трябва и движение!!!

Целувам ви и се радвам, че ви има!

# 716
  • Мнения: 203
Честита Нова Година на всички!!!!
И аз като повечето  Mr. Green имам плюс покрай празниците/при мене започнаха още в началото на декември/  Embarassed
Но както се казва - нова година нов късмет  Peace
И за да не си поправям линийката , за сега ще си я оставя така пък като я стигна ще започна да отчитам минусите  Praynig

# 717
  • София
  • Мнения: 4 899
Просто съм толкова отчаяна, че няма на къде!

Стелету, всичко ти прощавам, само не и отчаянието  Naughty !!!
Както виждаш, няма някой, който да не е с плюс от празниците. Аз моят даже няма и да го споделям  Embarassed ! Но за сметка на това мога да се похваля с изкарани вълшебни и запомнящи се мигове със семейството ми, които ми сгряват душичката на пук на кантара.
От днес и аз съм в системните редици и знам, че с позитивизъм и усмивка всичко е възможно! Спри със "Ах и ох, колко кила качих!" и продължи с "А сега пък колко ще сваля  smile3508" !
Всички сме в кюпа и ще се подкрепяме взаимно! Поне знаем правилния начин за това, благодарение на Мириманова!
Прегръщам те и не забравяй - не си сама  Hug !

Elileni, толкова се радвам да те "видя" тук  Hug ! Наистина как лети времето, съвсем не е останало време до финала. Радвам се, че си добре и се надявам всичко да приключи безпроблемно и да гушнеш сладък и здравичък бебок.

Жаси, тия рускини винаги ми действат като отрезвителен шамар! Особено сега, като се чувствам следпразнично гузно. Трябва да си създам навика да влизам честичко в техния форум, че да се мотивирам.
Стимулът на Лебед също ми хареса. Ще си намеря и аз една подобна снимка да я лепна на хладилника.

Днешното ми меню:
З: ръжени криспи със свежо сирене, пуешка шунка и 3в1
О: салата "Айсберг" със чери-домати и кашкавал
В: ябълка (или ананас) с кисело мляко

# 718
  • Мнения: 36
Здравейте   bouquet
радвам се че има толкова пишешти, винаги компанията е стимул  Hug
Аз забравих да напиша моята цел каква е  Crazy
На кратко - 1,67см, 26 години, 2 породени деца  Mr. Green вчера кантара показваше 63,7, а днес сутринта 61,7  Rolling Eyes Предполагам разликата идва от това, че вчера се премерих след обяд. След като бях хапнала пиле подобаващо  Whistling + доста течности. Целта ми е 57, за сега  Mr. Green По натам ако всичко върви по план 52  Praynig Crazy Имам едни дънки, които са ми с 2 номера по малки - те са ми заветната цел  Mr. Green Тези дни ще почна и с упражненията. много ми допада диетата за сега, най-вече защото мога сутрин да похапвам по малко сладичко (това ми е най-големия проблем на мен  ooooh!)
Хубав ден на всички   bouquet

# 719
  • Мнения: 8
Еееее темата се раздвижииии  Mr. Green!

Май всички са си хапнали добре и са си изкарали добре на празниците и както каза Kally May  Hug: знаем начина нека осъществим трето и четвърто (Жаси  Laughing).

Днес времето беше прекрасно! Възползвах се, но вървях като бабичка, че се и поспирах от време на време.. Утре пак ще е хубаво май, така че дерзайте момичета, да не стане след затишие буря и после да не можем да си покажем носовете навън  Whistling.

Лебед ти нещо много отбрано днес, я пиши как си що си!

Unsinn добре дошла! Целта ти е едно към едно с моята, висока си колкото и аз, предполагам че и изходната точка ще е горе доле същата. Само дето сега те първа ще раждам, но ще ми е интересно как се развиват нещата при тебе, още повече че мислиш да съчетаеш със спорт Simple Smile.. и аз така мисля да процедирам след като малкия се пръкне  Mr. Green.

Стели веднъж беше казала, че когато ти е било най-трудно и си била изправена пред дилемата дали да продължиш или не си отивала в банята и си започвала да плискаш лицето си със студена вода, аз бих добавила, че и душ много помага! Била си и ще бъдеш стимул за много желаещи да отслабнат. В случая единствения човек, който може да ти помогне да се стегнеш си ти самата. А подкрепата във форума си я имаш вече по презумпция  Hug! Успех и се отчитай всяка вечер!

Менюто ми днес:

З: 1 грейпфрут
О: запеканка (броколи, закв. сметана, кашкавал, масло, 2 бр. яйца), Снежанка
В: пиле (бутче, плешка, бяло месо)

Общи условия

Активация на акаунт