Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 140

  • 51 315
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Сега Мурат ще го съешаваме с Фахрието...

Той и без това и има мерак отдавна.

Ооо...и Бубето ще се включи в този следващ проект.
Мурат не може да се остави без надзор с такива мацки... Joy Joy
Бубето и нея да включат като сестра на някой си, може и тайна любовница...
Направо разпределихме ролите Joy

# 676
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Бубето и нея да включат като сестра на някой си, може и тайна любовница...
Направо разпределихме ролите Joy

Оставете я още малко да си почива, че тя много се озори с тая "Азад" и има нужда от почивка. Още малко да се поразхожда из Европата, Босфора. А трябва и да дебне Мурад да не вземе да отлети с някого друг до Йордания като дойде частния самолет да го вземе.

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 00:54 от vania_e

# 677
  • Мнения: 0
Вай бе, Фенче...на кого да бъде любовница нашата френска дама?

На Онур ли? Айде и Толга ще им е режисъор и сриваме рейтингите на всички предавания. hahaha hahaha

# 678
  • Мнения: 260
Фан, на мен не ми хареса Нургюл до Мурат в ЛИН има много млади,хубави и талантливи актриси в Турция а защо не и някоя чуждоземна, момчето ни и без това мечтае да играе навън защо да не стане,а и в друга тема до него слагат Бергюзал и това може да стане добър тандем но това са наши фенски мечти.

# 679
  • Мнения: 0
Добро утро момичета Laughing,да ни е слънчев и усмихнат денят като усмивките на нашите любимци



# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добро утро и от мен  Hug Лати,ти хубаво си ни сложила нашите любимци,ама не си се погрижила за поспаланките ни-нали като станат и трябва да си пийнат кафенце нашите кукли  Laughing Хайде да им го сервирам аз Hug

# 681
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен Злати, благодаря за кафенцето, ето още компания Hug
                               
Хубав и слънчев ден ви желая!

# 682
  • Мнения: 10 240
Добро утро!  Hug Hug Hug

Нареждам се за кафенце!  Hug Hug
Прекрасно начало на деня с усмивките на Туба и Мурат!
Peace Peace Peace

# 683
  • Мнения: 10 240

Мислех, че Аси още се излежава, а вие сте я изпратили на кафе.
Снощи доста роли сте раздали.  Joy Joy Joy
А продуцентска къща осигурихте ли?   Wink

# 684
  • Мнения: 7
Добро утро на всички ! Пожелавам ви и един страхотен ден !
Simple Smile
Чета коментариите за екранните сестри от двата сериала. Не можах да се въздържа да не напиша и аз нещо защото гледам Аси за втори път и ми иде Мелек да я гръмна , ама не с пистолет, а с топ да я гръмна.
Не мисля, че поведението й е плод на нрави и обичай. За мене тя се държи като разглезено детенце- въпреки екранната си възраст. Свикнала да е в центъра на вниманието заради ръката си и да получава всичко от любимия си батко и да е най-важната за него и изведнъж вече не е центъра на вниманието му и той не иска да й даде на тепсиика пожелания от нея Али....
Ооооооо....ужас !
Това което прави си е от чист егоизъм и не става въпрос за турски начин на възпитание! И при това използва всички точки на болезнена гордост в характера на брат си Демир за да причини максимална болка освен на него и на всички около него,които са го отклонили от мисията му да обгрижва егоиската Мелек....Ами аз познавам в реалния живот такива хора и изобщо не са от турски произход- не могат да бъдат заподозрени, като резултат на обичаи и нрави характерни за даден етнос. Просто са егоцентрици до мозъка на костите си и ако бъдат изместени от центъра на нечие внимание стават отмъстителни и злобни,колкото и добрички и мили да са изглеждали в моменти ,когато не са били накърнени желанията им !

# 685
  • Мнения: 0
            Адашке,кафето го поднесох в темичката за ЧОДЖУКА защото мисля,че
      тук пишащите поглеждат и там  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 0
Добро утро на всички ! Пожелавам ви и един страхотен ден !
Simple Smile
Чета коментариите за екранните сестри от двата сериала. Не можах да се въздържа да не напиша и аз нещо защото гледам Аси за втори път и ми иде Мелек да я гръмна , ама не с пистолет, а с топ да я гръмна.
Не мисля, че поведението й е плод на нрави и обичай. За мене тя се държи като разглезено детенце- въпреки екранната си възраст. Свикнала да е в центъра на вниманието заради ръката си и да получава всичко от любимия си батко и да е най-важната за него и изведнъж вече не е центъра на вниманието му и той не иска да й даде на тепсиика пожелания от нея Али....
Ооооооо....ужас !
Това което прави си е от чист егоизъм и не става въпрос за турски начин на възпитание! И при това използва всички точки на болезнена гордост в характера на брат си Демир за да причини максимална болка освен на него и на всички около него,които са го отклонили от мисията му да обгрижва егоиската Мелек....Ами аз познавам в реалния живот такива хора и изобщо не са от турски произход- не могат да бъдат заподозрени, като резултат на обичаи и нрави характерни за даден етнос. Просто са егоцентрици до мозъка на костите си и ако бъдат изместени от центъра на нечие внимание стават отмъстителни и злобни,колкото и добрички и мили да са изглеждали в моменти ,когато не са били накърнени желанията им !
newsm10  Това е и моето мнение за държанието на Мелек.Разглезено момиче което иска
всички да и угаждат и обгрижват.И какво се оказа,че причината за недъга и е психологичен и когато
реши че и пречи и Али да я харесва,го преодоля

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Аз пък не я виждам в толкова черна светлина Мелек.Първо-тя за мен си беше едно птиче в клетка,на което не му позволиха да литне-както Демир ,така и Сухейля  Peace Нейният свят бяха леля и,чичо и ,Демир,Керим и Лейля.В какво да я виня-та тя изпълняваше всичко,което и кажат-отиди тук,направи това,седни там  ooooh! Даже ,ако си спомняте трябваше май да я сватосват за едно момче от Искендерум,което я сбърка с Аси .Еми много ясно,че след като се влюби за първи път  трябваше да се опълчи на всички-то това си е неминуемо.И при положение ,че не е ибщувала с никакви мъже,как да прецени колко пари струва Али  Peace А пък това ,че  скочи в реката-аз мисля,че е нещо като наследство при тях   Mr. Green-и трите жени от семейството се хвърляха в реката  Grinning Лабилна психика и в тяхното съзнание-решаване на проблема  Rolling Eyes Не мисля,че тя осъзнаваше какво ще причини на близките си с постъпката си  Peace

# 688
  • Мнения: 260
Добро утро момичета!Бети,Лати и за мен Мелек е разглезена но лреди да се влюби в Али беше добронамерена както с АСИ така и с околните, дори ми се струваше примирена с недъга си но появата на Али събуди в нея жената а това,че постъпките са и неправилни и егоистични да така е и според мен.

# 689
  • Мнения: 0
  Наистина,Мелек е израснала в "клетка"и не познаваше света извън нея.Затова позволи
Али да я използва за пъкленият си план да отмъсти на Демир за отнетата му любов.Тя беше
глуха и сляпа за ставащото между Али и Демир EmbarassedМного и се ядосвах за държанието и Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт