ДЕКЕМВРИйската дружина първа бебка вече има

  • 36 921
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 444
Благодаря, Теди за новата темичка! Hug
Аз ползвах преварен зехтин в началото с дъщеря ми и може би този път така ще подходя. Иначе от судокрема съм много доволна. На времето купих голяма опаковка и още имам от нея. Дрехите с Тео бебе перях и нямах проблеми. Взех вече и аз да броя дните до края. Сега една друга мисъл ми се забримчи в главата. Аз с тези мои бактерии дето уж ще ми ги следят до края... как ще съм сигурна, че няма да заразя бебето при раждането с тях. Уф, все това ми е в главата...

# 17
  • Хасково
  • Мнения: 77
 Mr. Green

# 18
# 19
  • Мнения: 53
Смешно ти е на тебе, смешно ти е... Мен ме е страх да стана от компа, че после не знам дали ще успея да ви насмогна. А пък имам малко чинии за миене, трябва да пусна една бърза прахосмукачка (че в момента съм без килими и пътеки и всичко по земята се вижда, ама освен нея не мисля да се напъвам повече днес) и да сготвя. Как да стане тая работа?! newsm78

Теди, Предлагам помощ Simple Smile Тъкмо свърших с почистването вкъщи, дремнах и установих, че имам още сили Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 104
Дрешките пера само със SANO Maxima - течен прах и омекотител бял на същата фирма. Изпират страхотно и дрешките ухаят превъзходно  Sunglasses
И аз го ползвах него,но сега взех течния Тео Бебе-харесва ми.Дано да няма проблеми с него.

# 21
  • Мнения: 444
Хайде и въпрос към мамите с по-големи деца. Подготвяте ли ги за предстоящото събитие с дълги разговори или пък информирате ли се допълнително какъв да е подхода с по-голямото дете. Аз в момента и казвам на малката, че отивам на работа сутрин и излизам с тях до градината. После с бебето обаче ще ревнува, че то остава с мен вкъщи. Като цяло какви разговори водите, за да е подготвено детето?

# 22
  • Мнения: 50
При нас разликата е твърде малка, за да мога адекватно да обясня и съответно да бъда разбрана. Вече знае, че ще става батко и трябва да дава пример и да помага повече на мама, но как в действителност ще се развият нещата не е ясно  Simple Smile При мен е още по-сложно от факта, че големият ще тръгва на ясли от януари и просто не знам ....

# 23
# 24
  • Мнения: 42
Естествено предната темичка се изписа за отрицателно време. Simple Smile lulu4MU добре дошла !!!
Ние сега отиваме да поръчаме спалното бельо за беболина. Реших да поръчаме, защото не мога да си избера готови комплекти. Десените на това, което се предлага на пазара са отвратителни. А освен това аз искам обиколниците да са от същия десен. Намислила съм да поръчам и органайзери от същи плат, които се закачат на самата кошара, сестра ми имаше такъв и й беше много удобен. Смятам като за начало да поръчам два комплекта и после ако имам нужда от повече да поръчаме отново.

# 25
  • Мнения: 181
аз в 4 месец казах на каката(на 12г е) за да започне да свиква с мисълта(при нас е друг таткото и не исках да има ревност ..)-радва се много и всяка сутрин пита как е корема ми,като тръгне на у-ще все си вика-Блазе ти ,ти си оставаш в къщи а аз на у-ще...Но тя вече свикна с мисълта че не ходя на работа...а тя си има задължения.

# 26
  • Мнения: 133
Теди, мерси миличка пак за темата!   bouquet  bouquet  bouquet
За по-големите деца аз обяснявам много, но стига да има кой да ме чуе. В общи линии се получава К'ат си пееш Пенке ле, кой ли те слуша?  Уж много разбира и много ще помага, но ще видим до къде ще стигнем с обещанията, а и изпълнението.  До сега е идвала на всеки един преглед с мен, слуша с докторката тоновете на бебето и тя и е много щастлива, че ще става кака. Постоянно ми прегръща корема, говори му на бебето, пее му, целува бебето в корема и сутрин като я водя на градината му казва чао. Надявам се да няма много ревност, защото вече е по-голяма, но не вярвам да ни се размине. Дано поне е по-малко.
lulu4MU, добре дошла.

# 27
  • Мнения: 487
Хайде и въпрос към мамите с по-големи деца. Подготвяте ли ги за предстоящото събитие с дълги разговори или пък информирате ли се допълнително какъв да е подхода с по-голямото дете. Аз в момента и казвам на малката, че отивам на работа сутрин и излизам с тях до градината. После с бебето обаче ще ревнува, че то остава с мен вкъщи. Като цяло какви разговори водите, за да е подготвено детето?
Четете книжки например "Франклин има сетричка" и според мен задължително подготвяйте голямото дете за срещата с бебо.Моята дъщеря беше на 3г.,точно със същата разлика както ще бъдат вашите дечица, и много обича Франклин,та тази книжка за сестричката я четяхме почти всеки ден.И хем,че беше подготвена и до ден днешен си ревнува.Както казва д-р Фицхю Додсън -това е все едно мъжа ви да доведе друга жена вкъщи и да каже "тя ще живее вече с нас и ще ви редувам...."

# 28
  • Мнения: 18
Оххх мами сега гледах по Нова Ники кънчев,даваха едно секцо, че чак лошо ми стана  Confused. Ужас. Направо се чудя как ще съм аз.
Иначе мисля за хапването   chef да направя боб, месце със сметана (както каза Радосче, аз скоро правих така, и наистина е много вкусно) и картофено пюре ,че отдавна мисля да правя Simple Smile

# 29
  • Мнения: 444
Ния гледа филмчетата за Франклин, но не с особено голям интерес. Не знам дали и с книжката ще успея да я спечеля. Но съм сигурно, че ще има голяма ревност!

Общи условия

Активация на акаунт