Ябълки и круши сладък сок наляха, ЮЛЧЕТАТА още на млекце стояха!

  • 38 480
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 3 794
Момичета, вашите бебчета искат ли да сядат вече ? Габи така се набира самичка...а като й подадем пръсти и се вдига  Laughing Дори като е легнала върху мен се опитва с глава да се изправя  Laughing
Юмручетата са й все в устата или пък, ако докопа нещо - пак там  Heart Eyes Беше хванала 2 дрънкалки и редуваше ту едната, ту другата да 'гризе'  Blush

И тук да попитам : ползвате ли овлажнители и/или йонизатори за въздух ?

# 32
  • Мнения: 283
Здравейте Hug
Радвам се, че темата ви харесва  bouquet

Мислех да допълвам разнинеща, но не ми остана време, може би в другата тема Wink

# 33
  • Мнения: 329
Здравейте   Grinning
Танче   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Ники, аз питах къде сте се снимли, не Нутела  Laughing  Wink
За зъбките - Софи седмица по-рано като се събуждаше през ноща ревеше и беше нещо нервна, също много се плюнчеше и тикаше всичко в устата си (това и сега е така) и както казах онзи ден изби ни зъбче  Mr. Green Heart Eyes Така че може би и вие чакате първо зъбче, макар всички да казват че било рано   newsm78
Някой питаше в предната тема на размера на памперсите - ние сме с 4-ка.
Мокакуин, може би бебчето ти е приело по-лесни бибата, заради това че пие от шише. А Софи и кърма не пие от шише... Оф, сигурно вече досадих на всички с моите неволи покрай това че не пие от шише и неиска биба, ама на моменти толкова ми се иска да пие от шише .
Радвам се че след ваксините бебчетата са ви добре  Hug Ние днес бяхме на ваксина, но исках да ми сложат само ротатикса, след 2седмици ще сложа втората 5-валетна. Не ми се ще да слагам по 2 наведнъж.
Оф, и други неща щях да пиша и кометирам, ама утре че сега трябва малко да оправя къщата  Rolling Eyes
Хубава вечер на всички  Hug

Последна редакция: сб, 22 окт 2011, 18:47 от the Faith

# 34
  • Мнения: 386
Лелеее Фейт моя е същия.Събужда се по необичайно време през нощта с рев, адски нервен е, а лигите ни са в изобилие.Днес таткото се видя в чудо с него-ту истеричен рев, ту смях  newsm78
Форест Дани хич не иска вече на ръце.Което трябва да ме радва де.От тия опити да стане най-много плочки на корема от сега да заформи  Mr. Green
Нутела когато държа малкия в скута си и той просто си забива главата в едната ми ръка (която го придържа по коремчето) и се чува мляс, мляс, джвак, а аз умирам от гъдел и същевременно смях  hahaha
За бибката Даниел признава само една форма бибка - "черешка".Докато разбера това се измъчих му пробутвам другите.Сега вече е ок с бибката и както писах преди - направо се родих.Но има и още нещо.Бебетата имат силен рефлекс на избутване на неща различни от мляко.Този рефлекс минава с времето и колкото по-големи стават, толкова по-лесно се привикват на бибки.И храненето от шише има важна роля   bouquet
Аз да ви кажа днес ми е мн криво.Едно, че малкия е мн нервен, и второ, че ходих на гинекологичен преглед.Казаха ми, че трябва да ми направят биопсия на маточната шийка и аз изтръпнах.Не било кой знае какво, не боляло, с упойка било, не знам си какво, но не това ме притеснява.А резултатите.Уж ходих при доказано добър лекар, обърна ми мн внимание, обясни ми много подробно всичко.И все пак не знам дали да му се доверя или да пропусна биопсията.Ами ако просто иска да налея още пари при него??? Писнало ми е от лекари, на които да не знам дали да се доверя... все се съмнявам  Sad
Извинете за негативното вмъкване, ама ....

# 35
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Хайде и аз да драсна някой ред в новата темичка!
Да ни е честита и пълна с хубави новини  Hug
Честито на всички ,които имаха повод да празнуват тези дни !Здрави и щастливи!  bouquet
Честито на мама Емсичка  и стиснати палци и от мен! Hug

За целуването: на всякъде го целувам, а той се залива от смях , не мога да лиша и двама ни от това удоволствие! Mr. Green
За захранването  реших да започна 4-5 м./още го мисля / с оризова каша /така захраних Калоян и то на 6м и не знам дали има връзка с късното захранване  , но сега е много злояд / , после картоф +АМ ,морков +АМ , тиква  ,ябълка ,червено цвекло и това ,което мога да намеря на пазара и да правя различни комбинации.Сварявам /на пара/ ,пасирам разреждам с АМ и предлагам по лъжичка . Месото ще въведа с купешки пюрета /има доста меса, които не ям и не готвя и това ще е начина да ги опита Самуил  Embarassed/По лесно ще ми е да приготвя 1-2-3 лъжички пюре и ще съм сигурна какво има вътре и как е приготвено ,поне докато въвеждам всяко ново нещо.
Каката захранвах по старата схема със сок на 2м  и си беше здраво дете .Не знам кое е правилното ,но и сега както при баткото няма да дам първо сок!  chef

За спането през деня ,най-добре спи в количката на вън , вътре в шезлонга дремва  20 мин и се събужда.

Самуил много се лигави и ръцете са му все в устата  ,а си мисля ,че е още рано за зъби...,но като чета, че някой Юлчета имат /да са им честити   bouquet  /,значи може да очаквам вече.

Цвети*, защо те карат да правиш биопсия , цитонамазката ли не беше наред?

# 36
  • Мнения: 150
Здравейте,  Simple Smile
 
Цвети според мен е хубаво да отидеш и на друг лекар. Една моя приятелка така искаха да я оперират от кисти на яйчниците, които при съвет с друг лекар, тя излекува с хапчета! Дано да е грешка  Hug Hug Hug

Lille, благодаря   bouquet

 За захранването аз мисля да започна в началото на 6 месец, въпреки че сме на АМ.

Някой знае ли какво става с Джен? Надявам се, че е добре.  Praynig

# 37
  • Мнения: 90
добро утро на всички!Момичета да попитам промениха ли се децата ви след ваксината,ние предния месец не вдигнахме температура бяхме неспокойни 4,5 часа после отшумя и след 10 дни почна да се смее и само да спи.Сега, на 20 ни биха пак двете,тоз път не ревахме много,нямахме температура цел ден спяхме, но снощи ме побърка заспа в 7.30 вечерта и като се сабуди в 11 голям рев,по точно дране ,викаме,беше неспокойна до 12 едвам я накарах да заспи,в 4 яде и в 6 пак ревна.Не мога да разбера пак ли е от ваксината,тъкмо се зарадвахме че се успокоила,и хайде отново

# 38
  • Мнения: 82


Благодаря за темичката на Танчето и Вивка   bouquet

Вчера си помързелувахме и добре ми се отрази. Дори следобеда оставих девойките на баща им и дремнах час и нещо. Днес ще ходим у свекърите. Мислим да им оставим децата, а ние да пообиколим магазини на спокойствие. Нали се преместихме в този апартамент когато бях в 9-тия месец и доста неща останаха да купуваме и оправяме в бъдеще - пердета, килими, полюлеи, аксесоари за баня...... Но като гледам скоро няма да успеем, то време за обикаляне не остава, а не ми се иска да ги претупвам. Някой от вас ходи ли в ИКЕА?

Шезлонга го махнахме заради каката ни - толкова е любвеобилна, че съм в постоянен страх, че ще смачка или обърне бебата. Кошницата за колата е доста по-стабилна, а и на Мария там й харесва. Напоследък бебата прекарва доста време там и малко се притеснявам дали е ок  Thinking

Цвети, задължително бих потърсила второ мнение. И дано резултатите са добри  Praynig Hug

За сега ви пожелавам една хубава и спокойна неделя!

# 39
  • Мнения: 180
Добро утро,

Фейтче, изтрещяла работа му викам на това моето. Кой ме питал, на кой отговорих Wink

Ние днес заминаваме за Банско, багажа е много, дано не ни изгонят от хотела като ни видят с този катун Grinning

Хубав ден ви пожелавам!

# 40
  • Мнения: 329
Привет  Hug
Ето и ние завъртяхме 4-та месечинка  Heart Eyes Почерпете се към кафенцето на Смайл  Wink


Ники, от хотела най-много да си помислят че ще се преместите за зимата там  hahaha  И ние като ходихме на Банско за 3 дни  Joy с 2 големи чанти и един куфар + легенчето  hahaha
Цвети, направи консултация и с друг док  Hug Peace
Смайл, за нещата които трябва да купувате наистина си е обикаляне  ooooh! , ние мин. година обикаляхме - кошмарна работа... И накрая някой пак се оказаха калпави  Close въпреки високите цени
Ей, Вивка, от кога не съм те виждала във форума  Hug , радвам се че сте добре  Peace
Оф, Софи е нервна нещо... Ще пиша по-късно ако имам възможност  Hug

# 41
  • Мнения: 180
Фейт, ние наистина отиваме за цяла зима Wink Е, ще се прибираме в София от време на време.
Мъжа ми работи на Банско и ние при него с момата Heart Eyes

Честита месечинка на адашката, да ти е жива и здрава!

# 42
  • Мнения: 26
здравейте  Hug
Ние сега се прибираме от разходка.Направих опит да ходя да гласувам,ама като видях какви опашки има и реших да го отложа за по-късно.За сметка на това хубаво обиколихме квартала с бебик.Напоследък много слуша,като е в количката и бързичко заспива.Но като е буден иска да се оглежда и да е седнал,та вече втори ден повдигам горната част на коша на около 45градуса и като заспи го спускам надолу.
Цвети* ,много неприятни изживявания имаш Sad Преди години и мен ме пратиха на биопсия,имах раничка и докторът(на когото имах пълно доверие)пожела да я изследваме за всеки случай.Ако нямаш доверие на лекарката си потърси друго мнение,или пък си направи биопсията и ако резултатите(пази Боже!)не са добри-тогава търси друг лекар...Стискам палци всичко да е наред и скоро да се похвалиш ,че няма основания за притеснение!  Praynig
Щях да пиша още нещо,ама обядът е готов и всички ме чакат,така че по-късно ще дописвам

# 43
  • Мнения: 90
минавам само да попитам има ли мами от форума от бургас,жк.меден рудник?

# 44
  • Мнения: 206
Аз да се запиша, че даже не ми излиза темата в "обновени"
Отивам да чета отначало
Преди 2ч се върнахме от семинара на ЛЛЛ във Велинград.Беше много приятно преживяване за цялото семейство  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт