Отговори
# 645
  • Мнения: 180
Щом Фери отива при Левент да търси отговори за дълга, значи той все още не го е погасил и сигурно след разговорът им няма и да го направи. Тогава какво, ще стане с този дълг, кой, ще го покрие? newsm78
Може би наистина семейството на Фери, ще бъдат принудени да напуснат Истанбул.
Има и друг вариант. Ако в крайна сметка Левент е погасил дълга още преди Фери да отиде при него и Ръза е научил, и в крайна сметка този конфликт в семейство Йалмаз да е заради Левент и дълга. И, ще започнат безкрайните въпроси на Ръза и Мехмед. Кой е този човек? Защо той е погасил дълга? Фериха какво общо има с него? Ръза какъвто е моралист, може да си помисли, че Фери пак, ще тръгне по грешен път както преди със списанието и като нищо може да реши -всички дружно на село. Sick
А ако Е разбере за пръстена и каже-давайте или пръстена или парите,голяма бомба ще е .Но като прочетох последната клюка постната от сестрата и преведена от Тинче  bouquet си мисля че не е невъзможно всичко това да се случи.

# 646
  • Мнения: 21 201
По този начин сценаристите оставят вратичка за Вахиде, която евентуално може да се върне в сериала.

# 647
  • Мнения: 180
По този начин сценаристите оставят вратичка за Вахиде, която евентуално може да се върне в сериала.
Направо от село Simple Smile

# 648
  • Мнения: 21 201
Сестрице аз вече знам едно за този сериал-всичко е възможно да се случи.
Аз броя епизодите. Според това, което беше написал Юсуф петте епизода изтичат с 32 епизод и дано вече в 33 серия да се съберат.
Емирчо и той може да отиде на общежитие, знае ли човек.

# 649
  • Варна
  • Мнения: 2 352
На леля сладураната.Ти изучи ли са за днес?Да направя аз контролата. Simple Smile
Да  Party Party Party
Ама какви погледи мята Емир на подписа ти само за кекс  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 650
  • Мнения: 180


Обръснал са е.значи са се сдобрили Simple Smile

# 651
  • Мнения: 180
Сестрице аз вече знам едно за този сериал-всичко е възможно да се случи.
Аз броя епизодите. Според това, което беше написал Юсуф петте епизода изтичат с 32 епизод и дано вече в 33 серия да се съберат.
Емирчо и той може да отиде на общежитие, знае ли човек.
Ей там стават заварките,я Simple Smile

# 652
  • Мнения: 180
На леля сладураната.Ти изучи ли са за днес?Да направя аз контролата. Simple Smile
Да  Party Party Party
Ама какви погледи мята Емир на подписа ти само за кекс  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Иска му се на момчето само и точно с Ф,но още малко. Peace

# 653
  • Мнения: 21 201
Сценаристите ни подготвиха от далече с това общежитие още когато  Азра и каза, че е там и, че не живее добре със съквартирантката си. Сигурно двете, ще бъдат в стая и така, ще се сприятелят.

# 654
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Здравейте ей  wavey
Нещо не ме забелязвате  Crossing Arms
Дъще сега те забелязах.  spoko Тези балончета дето ги надуваш и пукаш ти закриват цялото лице. Как да те видя?

hahaha hahaha hahaha
Майче  hug

# 655
  • Мнения: 56
Охааааа сега с това общежитие ми е надеждата за Емир и Фериха  Whistling Whistling да останат насаме  Crazy

# 656
  • Мнения: 21 201
Охааааа сега с това общежитие ми е надеждата за Емир и Фериха  Whistling Whistling да останат насаме  Crazy
А така детенце и аз живнах малко след последната клюкичка.

# 657
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Тинче, дъще, злато си ми ти. hug
Знаех си аз, че Емир тъкмо, ще е готов да и прости, и сценаристите, ще измислят друга гадорийка-Фери на общежитие. Иначе всичко друго ми харесва, но  сигурно, ще видим тези действия в 33 епизод. Най-накрая Фериха малко да отдъхне от Ръза. Междувременно Меемедчо, ще се ожени за кака Ц...и Ръза сигурно, ще му поръча да наглежда Фериха. Sick От трън, та на глог.
Халдун до 33 серия, ще се е оправил и явно той, ще е инициатора за събранието.
Да видим сега Емир дали, ще остане в блока?

по-добре да не с еизнася. Ф може да го навести Simple Smile

# 658
  • Мнения: 180
Охааааа сега с това общежитие ми е надеждата за Емир и Фериха  Whistling Whistling да останат насаме  Crazy
А така детенце и аз живнах малко след последната клюкичка.
Време беше Peace

# 659
  • Мнения: 180
Тинче, дъще, злато си ми ти. hug
Знаех си аз, че Емир тъкмо, ще е готов да и прости, и сценаристите, ще измислят друга гадорийка-Фери на общежитие. Иначе всичко друго ми харесва, но  сигурно, ще видим тези действия в 33 епизод. Най-накрая Фериха малко да отдъхне от Ръза. Междувременно Меемедчо, ще се ожени за кака Ц...и Ръза сигурно, ще му поръча да наглежда Фериха. Sick От трън, та на глог.
Халдун до 33 серия, ще се е оправил и явно той, ще е инициатора за събранието.
Да видим сега Емир дали, ще остане в блока?

по-добре да не с еизнася. Ф може да го навести Simple Smile
Ама джансу ще дебне там. Peace

Общи условия

Активация на акаунт