Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 155

  • 37 728
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Здравейте Simple Smile Благодаря ви за хубавите думи Simple Smile Стана ми много мило. Радвам се, че сте стриктни, очаквам и много минуси. chipolita добре дошла сред почиващите Simple Smile Аз днес поомесих работата, ама веднъж в седмицата май става. Crazy сроко обаче това няма да се случва  Wink

# 16
  • под Витоша
  • Мнения: 185
Честита нова темичка! lovekiss
Днес -7 ден въглехидратен:
З -ананас
О -около 200гр гевречета "Тарали"(солени,от сорта на солетите), 1десертче Нестле-Фитнес
В -зелева салата, 1кръгло хлебче Чабата
2л вода, забравих черното шоколадче - вече е късно ...
Утре плодов - мисля цял ден ябълки да рупам.
etomira-мдааа- понякога изпущаме прасето от кочината  Animal Pig - то позволено, позволено сладко и тестено, но все пак се "водиме" на диета   ppp

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Дзак, не знам дали си шофьор, ама явно гуми нови не си купувала скоро. Цените им са вдигнати неимоверно. Зимните на Дебика за моята метла, дето е 13-ка са по 89 лева бройката и като сложиш монтажа - те ти ги 200 лв. За две гуми - припомням. Две си имах от миналата година.  Twisted Evil

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 723
да н`ви изтърва Wink

# 19
  • Мнения: 166
 Тинки  bouquet
Аз пък съм такава шм*т*а ...  #Cussing out
Може ли баш на финала да се УтървЪ,ама моите домашните са за бой,ядат пред мен и ушаците им плющЪт. Crossing Arms Признавам не устисках,хапнах три хапки пица..със саламче...с кашкавалче..с маслинка...с кетчуп..  Embarassed Оххх,много съм гладна днес и водата 'ич не ми върви.Пак добре,че с толкова се размина (то добре,че свърши пицата),можеше мнооого да погълна.
Инъче отчет за днес:
З:кафе
О:банан
СЗ:ябълка+1/2 банан
В:2 банана ииии 3 хапки пица
Водата само 2л. ама не ми се пие изобщо,студено ми е цял ден.

Утре на белтъчките мисля да спретна едни пълнени гъбки с кашкавал на фурна.Нали може?Да не се о*кам пак  Blush

Дзаки и аз те обичам  Hug

Лека вечер и от мен, дами  Hug

# 20
  • Мнения: 0
Ох ,момичета едва пиша мисля че след малко ще пукна  Laughing Laughing
То бива свинене ама това моито на нищо не прилича  #2gunfire

отчет:
З-пропуснах
О.боб салата
В.2 огромнииииииииииии чинии картофена салата Sick

# 21
  • София
  • Мнения: 6 097
И аз с благодарности за темата!!   bouquet
Няма да се "хваля" с моите количества на въглехидратен, че май всеки път така става. Дано утре поне успея да хапна повече плодове и по-малко ядки, че да компенсирам.
Stacked, аз пропусках водния.
Напоследък не мога да се меря на моя кантар, а на един друг, механичен, който ме изкарва повече кила; та не знам колко точно съм свалила, но поне посоката я виждам. А тя напоследък е надолу-нагоре, тюууу, накрая ще е най-трудно!

# 22
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Дзак, не знам дали си шофьор, ама явно гуми нови не си купувала скоро. Цените им са вдигнати неимоверно. Зимните на Дебика за моята метла, дето е 13-ка са по 89 лева бройката и като сложиш монтажа - те ти ги 200 лв. За две гуми - припомням. Две си имах от миналата година.  Twisted Evil

Аха...шофьор съм ама ти току що ме застреля...ъм...прегази де....аз всъщност не бях толкова добре сгазена докато четях 200...ама това, че е за две гуми направо  Sick и моите са 13-ки преди два-три месеца купих нови по 35 евро едната (тук няма зимни летни, всичките са еднакви и в цената винаги влиза сменянето) много е скъпо в БГ за пореден път се убеждавам...айде да се оправя, че искам да се прибирам вече  Naughty

Но си има и добри страни...с такива скъпи(убави  Laughing) гуми...сега метлата ти ще лети ли лети  Hug


Маева аз можех да се поотместя та баба ти тебе да сгази...е бива ли такава да я свършиш...  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire#Cussing out #2gunfire #2gunfire

Извинявам се за спама....а как съм гладна ако знаете... Hug и ще излизам довечера....охааа... Thinking

# 23
  • Мнения: 494
Много сте писали, да не ви загубя Simple Smile

# 24
  • Мнения: 910
Хоп и аз тук в новата темичка  Heart Eyes

Да ви питам за белтъчен ден може ли на едно хранене да се смесват няколко вида месо, например суджук и кренвирш ???

# 25
  • Мнения: 422
Здравейте!
Дълго отсъствах от темата, но си бяхме в България и нямаше време за нет от приятни срещи и събития. Беше ми много хубаво, събрах много поздравления за това как изглеждам, а и много желаещи за диетата, която правя. Прибрахме се преди 10 дни , но майка ми ни беше на гости и се разбихме от разходки. Макар и с няколко нарушения за последния месец съм - 2 кг и общо от началото са 7 загубени кг. Влязох си в дънките преди бременността, от което съм много доволна. Остават ми около 20 дни до края на режима и за тях се надявам да разкарам едни 3 кг, които съм си поставила за цел на този цикъл. Макар и аз да съм съвсем на края, от утре с мен стартира и съпругът ми, нахъсал се е, но до кога ще издържи не знам.
Назад няма да чета, че 4 теми са доста, но от тук на сетне ще следя, макар и по-рядко да се включвам.
Добре дошли на новите момичета!

Може, Мелани, но тези кренвирши не са от месо.

# 26
  • Мнения: 75
  261uu и аз да не ви изпусна,отчет утре! Simple Smile

# 27
  • пловдив
  • Мнения: 8
Здравейте момичета,чета Ви редовно от доста време,като също така спазвам режима,но не съм се решавала никога да пиша,единственото което ме накара да пиша, бе това,че съм възмутена от коментарите на nana77 към някои от момичета,или по-точно към коментара на Дзак за новите гуми,незнам какъв шофьор би се хвалил,че си е купил нови гуми от най-ниския клас и то за 89лв.

# 28
  • Мнения: 371
kristiqna88 Няма от какво да се възмущаваш. Гумите на Дебика изобщо не са лоши, нито пък са най-нисък клас  Peace  и нека ти напомня, че има хора, които и това не могат да си позволят и карат с летни гуми или купуват втора употреба  Stop

# 29
  • пловдив
  • Мнения: 8
Не се възмущавам от това,кой с какви гуми кара,а начина по който някои хора се обръщат към други,с един такъв подигравателен тон,е от това се подразних.И много Ви се дразня на повечето тук,че Ви прави на 2 стотинки,а Вие само и се подмазвате,леле колко сте смешни,както за полата панталон.....един искрен не беше от Вас.

Общи условия

Активация на акаунт