Пъзели 23

  • 38 698
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • виртуално
  • Мнения: 2 861

Рапунцел, много са хубави пъзелите.  Peace
 

благодаря  Hug
много съм щастлива, ей сега си купих нови 4 сезона  newsm44

# 46
  • Мнения: 87

Рапунцел, този последният на коя марка беше?

Ето малко снимки от мен: http://puzzlegallery.multiply.com/photos/album/110#photo=99, за съжаление ги нямам опаковани, бях много нетърпелива Crazy

# 47
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Gibsons, ето кутията
http://atchy.snimka.bg/other/p-zeli.614140.25156762

# 48
  • Мнения: 0
Рапунцел  ,прекрасни пъзели .  thumbsup

Блу,чудесни подаръци ,приятно нареждане . Peace

# 49
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Блу, страхотни подаръци, с голямо удоволствие да си ги нареждаш  Peace

Рапунцел много са хубави,браво  Hug

# 50
  • Русе
  • Мнения: 992
Блу,страхотни подаръци Wink
Рапунцел,от серията ти наредени-Малките кулинарки най-ми допадна  Simple Smileстрахотен е.
Аз сега редя 3Д-то от Лидл да видим дали ще има и при мен изненади. Whistling

Дано не ви се стори глупаво,ама да питам-Тази година ще си разменяме ли подаръци за Коледа?

# 51
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Блу, с кеф да си редиш подаръците.  Peace  И в най-скоро време да ги видиш на живо тези места.  Grinning
Момичета, видях един е-магазин, който според мен предлага повече пъзели на Равенсбургер даже и от Комсед. Ето това, напр. не съм го срещала в БГ: http://shop.bohobby.com/popup_image.php?pID=11703 Някой май си го беше поръчвал от mytoys-a. Има и други, дето не съм ги виждала тук. Може да има ново зареждане след разпродажбата, за която писа Еликс миналата седмица.  newsm78 (Еликс, не сме те забравили  Hug, особено аз  Wink).

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Алебнка, малката паста на Равенсбургер лятото я имаше в Метро-Варна  Peace
Блу и двата пъзела са разкошни  Simple Smile
Рапунцел, много приятни пъзелчета. Кога ще се пробваш на някой от 1000 части  Wink

Да ви кажа аз каква съм блейка, чак днес забелязах че 3000-ника на Кастроланд е с размерите на нормален 2000-ник. А знам че 1500 е с размерите на 1000 части, но кой да погледне по-големите...  От кога гледам няколко такива и все не си взимах, че нямам място къде да ги редя, а то можело и на килимчето  Laughing Тези дни смята да си отворя подаръка от вас. Хем ще пробвам и килимчето, което купих още в началото на лятото, но и то така си седи неизползвано.

# 53
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Алебнка, малката паста на Равенсбургер лятото я имаше в Метро-Варна  Peace
Ментолка, аз уж редовно оглеждам пъзелите като пазаруваме е Метро, но явно съм проспала новите картинки.  Rolling Eyes

Дано не ви се стори глупаво,ама да питам-Тази година ще си разменяме ли подаръци за Коледа?
За мен миналото Рождество това беше голямо преживяване. Grinning Не знам за другите. Имаше голяма тръпка не само в размяната на подаръци, а и предпразничното очакване на поръчаните пъзели от общата поръчка, идването на Блу с камарите пъзели, срещата.  Hug Има момичета, които са от години в темата и сигурно за тях е още по-мило всичко това.  Бих се радвала да го преживея отново. Промениха се доста неща от тогава, но любовта към пъзелите и реденето им все пак ни свързва, надявам се.  Peace  Нещо поста ми стана много прочувствен, извинявайте. Embarassed И другите да кажат.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз ще се въздържа  Sad Не че не искам да участвам и отново да усетя тръпката, а само и единствено защото наистина вече няма къде да ги слагам  Cry

# 55
  • София
  • Мнения: 659
 Явно всички почваме да мислим на Коледна вълна. И аз преди няколко дни се замислих за коледни подаръци и размяната на пъзели. Мисля, че трябва да си продължим "традицията" и занапред. albena го е казала прекрасно, за мен тези моменти също са свързани с неповторими емоции и ми остават прекрасни спомени от срещите ни. Миналата година ми стана толкова мило, че poohcho беше дошла чак от Пловдив, за да ми поднесе лично подаръка и да се запознаем. С две ръце съм за да си организираме и тази година размяна  Peace
 
 Принципно и аз като -=Деси=- съм си самозабранила да купувам пъзели, докато не наредя поне малка част от наличните вкъщи, но това е различно. Аз няма да купя за себе си, а за приятелче, а подаръците не съм си забранила  Wink

 Ето най-накрая скромните ми пъзелчета (този с котето го взех защото не устоях на изкусителната му цена от 1лв.) Като ми остане време ше направя по-добри снимки, но сега толкоз!

  Много ми се реди, но наистина не ми остава време за големи пъзели и се утешавам с дребни. Почти всеки ден редя с децата, но не е същото - сърбят ме ръцете за нещо по-мащабно.

 Добавих още няколко снимки на подаръка на blue
 

# 56
  • Мнения: 15
http://www.comparestoreprices.co.uk/jigsaws-and-puzzles/ravensbu … jigsaw-puzzle.asp
Ще започвам този днес,ама ще го редим със сетра ми само като се прибирам в Пловдив.Дано все пак до Коледа да е готов. Whistling

# 57
  • Мнения: 87
Ето един страхотен пъзел, подарък от Зоя:

http://puzzlegallery.multiply.com/photos/album/11#photo=224


# 58
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Страхотен е!  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 3 789

Уаууу!!! Разкошен е!   bouquet Всъщност, за първи път го виждам. Чий е и колко части?

Общи условия

Активация на акаунт