Пъзели 23

  • 38 715
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • София
  • Мнения: 3 789

Ееее, изобщо не трябваше да пускаш тези линкове  Cry

Блу, страхотно е куфарчето!  Peace

# 692
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845

Ееее, изобщо не трябваше да пускаш тези линкове  Cry

Блу, страхотно е куфарчето!  Peace
Някой да пътува скоро към Америка  Mr. Green

# 693
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ееее, изобщо не трябваше да пускаш тези линкове  Cry

Някой да пътува скоро към Америка  Mr. Green


 Laughing Embarassed Laughing Embarassed

# 694
  • Мнения: 87
Да ме пита човек за какво ви пратих куфарчето, вместо да обърнете внимание на пъзела на Боби. Шегувам се, ама той човека сам питаше какво са казали във форума за него Mr. Green Пък вие тук само куфарчета и Америка Crossing Arms

# 695
  • София
  • Мнения: 1 886
Супер се е справило момчето  Hug

имам още месец за да направя едно килимче за подарък и след това ще има време за пъзели.

# 696
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Да ме пита човек за какво ви пратих куфарчето, вместо да обърнете внимание на пъзела на Боби. Шегувам се, ама той човека сам питаше какво са казали във форума за него Mr. Green Пък вие тук само куфарчета и Америка Crossing Arms
Ай, верно да го поздравиш момчето Peace. Много хубав пъзел и трудничък ми се струва Thinking. Но най -хубавото е, че реди пъзел и можете заедно да редите Party, а моят само 2-3 пъти се е включвал с някое парченце и сега не ще и да чуе да редиме Naughty. Най му е добре на дивана пред телевизора  Tired Та само Крина /котката/ ми помага, като разваля с лапата вече нареденото или ляга върху него, много и е удобно за спане  Laughing

# 697
  • София
  • Мнения: 3 789
Ооо, аз изобщо проспах, че Боби го е редил!  ooooh! Браво, браво!   bouquet Чудесно се е справил за толкова време  Peace

# 698
  • Мнения: 1 163
Да ме пита човек за какво ви пратих куфарчето, вместо да обърнете внимание на пъзела на Боби. Шегувам се, ама той човека сам питаше какво са казали във форума за него Mr. Green Пък вие тук само куфарчета и Америка Crossing Arms

E браво на Боби. То много кадърно момчето.  Поне ще имате общо занимание. Диди и моя пъзели не пипа седи и зяпа новините. Преди се захвърля да ми сортира парченца ама сега само ме поглежда.

# 699
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
За сортирането малкия ми помага,ама бързо му омръзва и се оттегля  Laughing

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте,
да покажа какво получих вчера от посредник
http://media.snimka.bg/9973/026201785.jpg?r=0 любимият ми Бил Бел Simple Smile
и като стана въпрос за американски пъзели, ето това бонбонче Simple Smile
http://media.snimka.bg/9973/026201791.jpg?r=0
Наистина е доста мъничък. Ето съпоставка с пърченце от нормален пъзел 1000 пърченца.
http://media.snimka.bg/9973/026201793.jpg?r=0

# 701
  • виртуално
  • Мнения: 2 863
вчера приключих с първия си пъзел загадка
и сега другите пъзели не са ми интересни

ето този, но няма да ви давам отговора

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета, почти съм решила да си поръчвам Портапъзел (големите плоски папки, които се затварят с цип) от Амазон. Някой който има такава, би ли ми отговорил на следни въпрос. Ако поставиш тази папка облегната на стената, вертикално на пода ще се разпилеят ли пърченцата вътре или трябва винаги да се поставя полегнала на пода? Сори за сложното обяснение, но не можах да го измисля по- просто.  ooooh!

# 703
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, почти съм решила да си поръчвам Портапъзел (големите плоски папки, които се затварят с цип) от Амазон. Някой който има такава, би ли ми отговорил на следни въпрос. Ако поставиш тази папка облегната на стената, вертикално на пода ще се разпилеят ли пърченцата вътре или трябва винаги да се поставя полегнала на пода? Сори за сложното обяснение, но не можах да го измисля по- просто.  ooooh!

Ако парченцата са разпределени и подредени по плоскостите и ако не я тръскаш силно, стоят без да мърдат  Peace Е, случва се няколко да се разместят, но само тези в краищата. Като цяло добре ги притиска самата папка Hug

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Ако парченцата са разпределени и подредени по плоскостите и ако не я тръскаш силно, стоят без да мърдат  Peace Е, случва се няколко да се разместят, но само тези в краищата. Като цяло добре ги притиска самата папка Hug

Мерси, Деси  Peace

Общи условия

Активация на акаунт