House M.D. - Тема 7

  • 8 080
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
И аз съм от фенките на Хаус   Peace  Страхотен е..    Mr. Green Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 050
Сега видях, че ще го спират по Нова тв. Чак през март ще почва пак. Жалко! Май и аз ще го тегля.

# 62
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
За мен си струва да се тегли - все пак е последен сезон (вече официално е ясно) и аз лично не бих изтърпяла да чакам за финала по Нова!

# 63
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
  bouquet  bouquet  bouquet Още една почитателка

# 64
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
вчера гледах епизода , я който Хаус  излъга Уилсън, че има дете  Joy умрях от смях ... този сезон взе , че ми хареса, ще ми липсва сериала определено  Sad

# 65
  • Мнения: 11 828
Последната серия беше много силна!! Много ще ми липсва!

# 66
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Последната серия беше много силна!! Много ще ми липсва!

Да страхотна беше.

# 67
  • Мнения: 1 050
Какво стана?

# 68
  • Мнения: 493
Последната серия на сезона или на сериала беше това?

# 69
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Последната серия на сезона или на сериала беше това?

Не - имат предвид последната излъчена серия.
До края на сезона (и на сериала!) остават още три серии - на 7, 14 и 21 май. При нас съответно на следващата сутрин торентите...

# 70
  • Мнения: 3 104
Момичета , кажете къде мога да гледам сериите от чужбина , не съм гледала последните 2 излъчени и много ми липсва  Sad

# 71
  • Мнения: 322
Последните серии са много добри, сериалът ще ми липсва, въпреки че твърдях обратното  Blush

# 72
  • Мнения: 5 713
Момичета , кажете къде мога да гледам сериите от чужбина , не съм гледала последните 2 излъчени и много ми липсва  Sad
http://thepiratebay.se/search/House%20M.D/0/99/0

# 73
  • Мнения: 3 104
Момичета , кажете къде мога да гледам сериите от чужбина , не съм гледала последните 2 излъчени и много ми липсва  Sad
http://thepiratebay.se/search/House%20M.D/0/99/0

Мерси много , сега ще пробвам  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 3 844
Последният епизод ми се стори малко странен  Rolling Eyes Не искам лош край за Хаус. Ще ми се всичко да е цветя и рози, но Хаус никога не е бил клиширан. Дано измислят нещо готино, с което да се разделим

Общи условия

Активация на акаунт