House M.D. - Тема 7

  • 8 100
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Не ми харесва накъде отиват нещата в последните 2-3 серии  ooooh!

Нямам нищо против дори да уморят Хаус накрая, обаче няма да им простя, ако нещо лошо се случи с Уилсън.  Crossing Arms

# 76
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Не ми харесва накъде отиват нещата в последните 2-3 серии  ooooh!

Нямам нищо против дори да уморят Хаус накрая, обаче няма да им простя, ако нещо лошо се случи с Уилсън.  Crossing Arms
не съм гледала още последните серии, но това което чета не ми допада особено. Не могат ли да ни дадат един добър финал и да се приключва. Или трябва всички да се уморим от рев накрая  Tired

# 77
  • Мнения: 2 040
Сега гледам последната серия. Новата кола на Уилсън е връхта.  Laughing

Не давам да ми умират никой.  Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 2 040
Да поскърбим  за финала на Хаус.

House - Season 8 - 10 Years from Now [VIDEO]

House - Season 8 - Countdown to the Finale [VIDEO]


А сега промото и три клипчета от следващият епизод.

House - Episode 8.21 - Holding On - Promo

House - Episode 8.21 - Holding On - 3 Sneak Peeks

Уилсъъъън!  Cry

# 79
  • Мнения: 10
Почти сигурна съм, че финалът ще е тъжен, все пак това е Хаус, както той казва "добре съм, просто не съм щастлив"... някак си не върви да завърши с щастлив край  Thinking

# 80
  • София
  • Мнения: 3 847
Ще остана супер разочарована, ако Хаус или Уилсън умре  Naughty На мен ми беше много криво, когато убиха онзи черничкия Кътнар, че камо ли тези двамата Stop Дано измислят нещо готино, да заминат да свалят мацки на Хавай или не знам. Въпреки че трябва да е супер драстично, за да може Хаус да спре да разкрива мистерии

# 81
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
олеее, наистина голяма мъка ни чака  Sad

# 82
  • Мнения: 2 040
Така както отиват нещата Уилсън май със сигурност ще го умрат.

Имам опасения Хаус да не го вкарат пак в затвора и този път за доста време. Нали в следващият епизод се появява Тринайсет, ако е дошла да моли Хаус да й помогне да умре и той го направи, и го хванат.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 353
Аз имам много мрачни прогнози за финала.
Скрит текст:
1. Хаус влиза в затвора, разбрали са се, че Уилсън ще си прави химиотерапия на 2 седмици, но нещо се обърква и когато Хаус излиза от затвора Уилсън вече е умрял.
2. Уилсън решава да прави химиотерапия, Хаус не знае, забърква се в затвора  в нещо или изпива нещо, Уилсън идва да го види, но е късно да му помогне.
Всичко това с подобаващ драматизъм. Колкото и да не ми се иска, не предвиждам хепиенд и при очаквания от мен трагичен финал ще ми остане някакво неприятно усещане след края.

# 84
  • Мнения: 11 830
За съжалени и аз очаквам горчив финал..

# 85
  • Мнения: 322
Аз също, но все още се надявам да ме изненадат...  Confused

# 86
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз пък май няма да изгледам последните серии, не ми се иска да остана с гадно чувство  Confused

# 87
  • Мнения: 588
Момичета, толкова рев не съм му удряла на сериал от години. Серията (21) беше просто разбиваща. Момчетата и момичетата от сериала се справиха чудесно! Колко жалко, че един от най - хубавите сериали отива към края си!
Така се чувствах кофти като приключваха с Лост, но там беше голямо разбозяване накрая.

Тук нещата са къде - къде по - интересни!

# 88
  • София
  • Мнения: 3 847
Имам чувство, че Хаус ще избяга от затвора и по някакъв отворен начин ще свърши. Но никак не ми се иска да уморяват Уилсън. Страшно го харесвам  Rolling Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 1 318
Много искам да продължи сериала,как да се разделим с него....какво ще правят феновете му....Тууу винаги има край Sick

Общи условия

Активация на акаунт