Автомобил от Ловеч

  • 5 929
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
Преди няколко години Great Wall се появиха тук по улиците. и т.к са доста евтини отидохме да видим един модел ( казваше се Hoover) май. Няма такова дърво.
Влязохме и излязохме, използват някакви стари мотори, правят 7км с 1л. бензин..
Много бързо спряхме да ги виждаме по улиците..хората  ценят повече икономични коли , хибриди, нови технологии, удобство  и тн
мне, никога не бих си купила такава кола.

# 16
  • Мнения: 1 987
Преди няколко години Great Wall се появиха тук по улиците.
Къде е това тук, защото били номер 1 по продажби в Италия. Освен това и показателите от краш тестовете им са доста добри. Точно Хувъра им е с кожен салон, камера за задно виждане, парктроник, вградени екранчета, USB вход, подгряване на седалки и т.н. джунджурии, които ги има в скъпите коли. Влез на сайта им да видиш. Аз се качих и просто не повярвах, че за толкова малко пари, може да има такива екстри, не съм карала обаче и не зная как вози.

# 17
  • Мнения: 5 710
da, в Италия.
номер едно по някаква тяхна класация сигурнно  Laughing
Преди 2г. се виждаше  понякога по улиците този модел който казах Хувър, друго не.
после изчезнаха Rolling Eyes
В Хувър влязох, както казах - и излязох - не е моят дизайн, но от любопитство може всеки да го види и да прецени, да сравни и с други коли

ето една класация на най-продаваните коли 2011 тук, не виждам китайски коли;-)
http://www.patentati.it/blog/articoli-auto/classifica-auto-2011.html
първо са по брой, после по марка

oт големи коли , най-продаваната е ауди q5, bmw x3 ...
дача дъстер е доста продавана и е в топ 5.. разгледай

# 18
  • Мнения: 1 987
И аз не бих заменила BMW за Хувър и не напразно писах, че "били номер 1 по продажби в Италия", защото не съм го видяла в никоя класация. В сравнение с Дачията със сигурност изглеждат по-добре обаче. Хувъра ми прилича на Мицубиши, май и двигателят е откраднат от там или от Нисан, но цените им са ниски. Това не може да се отрече.

# 19
  • Мнения: 5 710
Мен честно казано хич не ме вълнуват джиджавките в една кола, ако прави 7-8 км с литър дизел ( то няма бензинови, колата е и доста тежка) .  Нищо чудно затова да не ги виждам вече - хората дето я купуват тази кола, нямат пари да купуват дизел по 1,70 евро. Туй е трактор, не кола:) Субективно вътре имах усещане че частите по купето са рязани с макетен нож и като цяло се намирам в един пластмасов модел на кола.

/ купували стари двигатели на Митсубиши, т.е остарели модели/

Но това е инфо отпреди 2 години. може да са настъпили промени ...

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, но пък малките коли горели прекалено много за кола с такива габарити.

по технически данни е точно така.
Дават доста по-голям комбиниран разход  от колата, която карам и която се явява първобраз на Great Wall Voleex C10.
Мисля, че е така защото GW няма 6-та скорост.
Но като се вземе правид, че ловешката кола е с около 10 000лв по-евтинка от моята, се преглъщат някои разходи  Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 апр 2012, 21:17 от Шани

# 21
  • Мнения: 24 467
Колко гори кола с определени габарити е без голямо значение. Важно е да гори според това, което пише в документацията й.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1
Като съм питала познати, които се занимават с коли, са ми казвали, че българските коли като изпълнение, качество и цена са много изгодни и си заслужава. И доколкото ми е известно не харчат много. Като цяло доста по-добри са от други марки същия клас.

# 23
  • 1st floor
  • Мнения: 9 114
Стана ми интересно за цената, ама нещо не я виждам в сайта.  Embarassed Само на големия дижп имаше няколко цени, май според двигателя...За едната малка кола само видях, че пишеше по 199 на месец. А цялата цена колко е? newsm78

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...За едната малка кола само видях, че пишеше по 199 на месец. А цялата цена колко е? newsm78

Great Wall Voleex C10 (1.5i VVT 97 к.с) - 15 990лв.

Цените и лизинговите схеми ги има тук: http://www.greatwall.bg/

Чакам някои собственик на Ловешка кола да се включи и да даде своите лични отзиви.

# 25
  • 1st floor
  • Мнения: 9 114
Благодаря, Шани!   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 522
Ок, а колко гори въпросната кола? Зяпах,зяпах ама никъде не видях

# 27
  • Мнения: 4 469
Great Wall Voleex C10
 
Среден разход:   7,3 л/100км


От тия цифри  не може да се направи  извод. Повечето производители дават градско, извън градско и смесено при каране до 100км/ч. Тук няма никакви уточнения какво и защо.
Разликата от средния разход от градско до извънградско може да е толкова осезателен, че на собственика да му се дореве Wink.
Отделно цифрите от производителите са винаги занижени.
Въобще, на база опит ми намирисва, че тоя двигател 100к.с. , 1500 кубика няма да се окаже икономична кола особено в градски условия  Peace.
 

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Преди два месеца я гледахме сериозно/Волекса/, даже тест драйв правихме. Ами дърво си е, тромава, шумна.  Моторът й е 1,5, съответно и разходът се очаква да е голям за малка кола.
Иначе вътре е широка в сравнение с някои други коли от този клас/преди това едва се събрах в едно Мицубиши Колт/. Цената й, ако не се лъжа, беше 15900 /металик 16300/ и има възможност за газово, което я оскъпяваше с 1000 или 2000лв. Намерих и отзиви от хора, които я карат - мненията бяха доста противоречиви. Иначе имат готни цветове...
Та аз избрах друга кола, не ми се рискуваше.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ха, ми да...
Ще взема да се запиша за един тест-драйв  Grinning Макар, че едва ли ще е резонна оценката ми след него.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт