Демоде ли е очната линия?

  • 1 858
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
Аз харесвам очната линия и ако е сложена финно не виждам защо да е демоде. Демоде са "лястовичките" и много дебелата, но всеки носи, това което му отива и харесва.
И аз така мисля Laughing слагам я от средата на клепача към края, имах една на Орифлейм, ми въобще не съм доволна, трие се изключително лесно. Сега си взех на YSL много тъмно зелена, друго е Laughing

# 16
  • Мнения: 6 164
Не мисля, че съществува грим, който да е демоде.
По-скоро демоде може да е начина по който се поставя и евентуално нюансите. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 654
Слагам черен молив-съвсем фино в началото на клепача и малко по-дебело към края.Стои добре, особено ако се сложи и спирала. Очна линия не ползвам защото никога не мога да си я сложа еднакво на двете очи. Но ако ти се справяш с поставянето и ти прилича...не се колебай!

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Хич даже не е демоде.Аз си взех преди две седмици.От предпоследния каталог на Орифлейм, препоръчаха ми я тук във форума.Много е хубавка GrinningНо още трябва да се упражнявам в слагането, защото съм свикнала с молив и не съм много прецизна сега с линията Confused

# 19
  • Мнения: 3 569
Абсолютно ДЕМОДЕ е очната линия. Не понасям!

# 20
  • Мнения: 5 317
Като марка очна линия аз съм доволна от  BOURJOIS -към 15 лева и от MANHATTAN -към 8 лева.

# 21
  • Мнения: 7 186
Аз харесвам очната линия и ако е сложена финно не виждам защо да е демоде. Демоде са "лястовичките" и много дебелата, но всеки носи, това което му отива и харесва.

И аз така мисля. Peace
Най- важното е дали ти отива. Ако ти ходи очна линия- носи. Има жени, на които стои много секси и много отваря. На мен например не ми отива очна линия Confused и не нося, независимо модерно ли е или не.

# 22
  • Мнения: 5 577
Аз лично не слагам, и да ви призная - не ми харесва много.

Но зависи как я слагаш де, ако си схванат (като мен) резултата ще е смешен.

# 23
  • Мнения: 5 103
демоде е слагах, когато беше модерно но от години не слагам, ползвам молив и съм доста по-доволнна

# 24
  • Мнения: 21
аз си използвам редовно очна линия и мисля че не е демоде.освен това ако ти отива защо да не носиш.аз си използвам на golden rose черна и на avon блестяща и съм много доволна  Laughing

# 25
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз също редовно ползвам и очна линия и молив.Подчертавам от средата на клепача и после като сложа спирала става не толкова натраплива.
Всичко зависи от формата на очите и цвета им.Като марка ползвам Пупа независимо за какъв грим става въпрос.

# 26
  • Мнения: 5 299
Абе с молив - не става готино, докато с очната линия се получава много интересен ефект. Ще мина днес през някой магазин и ще видя какво ще ми препоръчат продавачките(може би най-скъпата Mr. Green) Пък после може и снимки да пусна Thinking да се доизкажете Laughing

# 27
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Не е демоде разбира се, стига да се сложи прецизно, да не е натрапваща, да подчертава естествената красота, а не да променя излъчването! Аз слагам много, много тънко и съчетана с подходящ грим почти не се забелязва!

# 28
  • Мнения: 2 596
За марка, не знам точно, защото не ползвам, гледам, че Ейвън имат доста видове и цветни даже, но ти май си в Испания. Там ще си намериш май по-качествени.

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз лично не харесвам, с молив ми се струва по-ненатрапчиво. Но в никакъв случай не мисля, че е демоде, освен ако не се гримираш като оперна певица така, че да те виждат на последния ред в операта.

Общи условия

Активация на акаунт