Farmville - 44

  • 44 609
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • България, Русе
  • Мнения: 128
 
Моля някой да ми обясни как да си прехвърля тиквеното пиле от английската в основната. Правя store item, то отива в дупката, но като се прехвърля в основната ферма не се вижда.
Когато отвориш Storage в основната ферма отгоре пише Home Farm и English Farm, трябва да избереш второто (понеже си прибрала кокошката, когато си била в английската ферма) и да търсиш кокошката там, и после я използваш в обикновенната ферма.

# 16
  • Мнения: 72
Чипоноска, като отидеш в другата ферма и отвориш склада горе ти изписва home и english farm. Щом от английската си го сторнала и искаш да го сложиш в основната, значи горе кликаш на английската, даваш animals и ще го видиш пилето. Надявам се, че ме разбра, че малко куцо обясних  ooooh!

# 17
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Благодаря ви много момичета! Супер сте го обяснили, разбрах!

# 18
  • Мнения: 0
Ще пускат нова мисия, но не се знае кога нито дали ще е точно в същия вид  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че... да се подготвяме!  Hug


PS: Знаете ли какво се сетих да питам... Някой от вас не е ли пробвал патето-вампир дали не може да се обира в езерото, вместо да се чака 2 дена? newsm78

PS2: Ставааа... Минах я! Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 19:42 от Галя K

# 19
  • Мнения: 271
Запис, за да ви следя  Wink. И по темата мноооого съм назаднала с тези мисии! Ужас!!!

# 20
  • Мнения: 2 774
Цитат
Минава се за 2 дни  Peace Първо се обира кокошката извън сграда, после се слага в готовия кокошарник и накрая се прехвърля в готовия кокошарник на другата ферма  Peace Така отчита 3 пъти  Mr. Green и още 2 на следващия ден ...
Е да де, ама нали и трябва узрее първо  Wink
След като се спечели от мисията е на 0%, докато узрее 24часа....пак 3 дни стават.
Или аз бъркам сметките нещо?
Моя кокошкарник беше на 95% и направо я тикнах там, засега е обрана 4 пъти...довечера трябва да съм минала мисията.
Галя, ще опитам това с езерото, след това и ще пиша дали отчита  Peace

П.п. Да ви питам , при мастериране на дърветата, се шерва бонус...какъв е бонуса? Вода?
Все не успявам да докопам някои не взет на стената и не мога да разбера.

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 17:52 от polly

# 21
  • Мнения: 0
П.п. Да ви питам , при мастериране на дърветата, се шерва бонус...какъв е бонуса? Вода?
Все не успявам да докопам някои не взет на стената и не мога да разбера.

"Hooray! You just collected 100 Coins to celebrate Christina's hard work!" ..... Монети  Wink

# 22
  • Мнения: 2 774
Мерси, защото на кончета и др такива дава бутилки, та затова помислих, че на дървета ще дава вода   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 760
Цитат
Минава се за 2 дни  Peace Първо се обира кокошката извън сграда, после се слага в готовия кокошарник и накрая се прехвърля в готовия кокошарник на другата ферма  Peace Така отчита 3 пъти  Mr. Green и още 2 на следващия ден ...
Е да де, ама нали и трябва узрее първо  Wink
След като се спечели от мисията е на 0%, докато узрее 24часа....пак 3 дни стават.
Или аз бъркам сметките нещо?
Моя кокошарник беше на 95% и направо я тикнах там, засега е обрана 4 пъти...довечера трябва да съм минала мисията.
Галя, ще опитам това с езерото, след това и ще пиша дали отчита  Peace

П.п. Да ви питам , при мастериране на дърветата, се шерва бонус...какъв е бонуса? Вода?
Все не успявам да докопам някои не взет на стената и не мога да разбера.

Да разбирам ли, че тъпата кокошка трябва първо да узрее извън каквато и да било сграда и чак след това да се пъха там? Защото днес си я обрах от кокошарника и айвърито, но на мисията отчита 0  Confused
От бонус мисиите в морската ферма пряко сили успявам да приключа първата. Този път мислех, че ще преборя и втората, ама няма да стане...

# 24
  • Мнения: 2 774
Не, Мъни, аз веднага след като минах мисията я мушнах в узрелия кокошкарник и я обрах,отчете ми първото обиране и минах към мисия 6...там вече иска мастериране 1во ниво...демек 5 пъти да я обереш, ако си на 6та, затова не ти отчита...трябва още 4 пъти да я обереш.

П.п Вампирската патка може да се обере в езерото, отчита.

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 01:13 от polly

# 25
  • Мнения: 207
Цитат
Минава се за 2 дни  Peace Първо се обира кокошката извън сграда, после се слага в готовия кокошарник и накрая се прехвърля в готовия кокошарник на другата ферма  Peace Така отчита 3 пъти  Mr. Green и още 2 на следващия ден ...
Е да де, ама нали и трябва узрее първо  Wink
След като се спечели от мисията е на 0%, докато узрее 24часа....пак 3 дни стават.
Или аз бъркам сметките нещо?
Моя кокошкарник беше на 95% и направо я тикнах там, засега е обрана 4 пъти...довечера трябва да съм минала мисията.
Галя, ще опитам това с езерото, след това и ще пиша дали отчита  Peace

П.п. Да ви питам , при мастериране на дърветата, се шерва бонус...какъв е бонуса? Вода?
Все не успявам да докопам някои не взет на стената и не мога да разбера.
Извинявам се  Blush Объркала съм реда  Crazy Първо в единия готов кокошарник, после прехвърляме в другата ферма и другия кокошарник, оставяме я извън сграда, на другия ден я обираме и после пак в двата кокошарника  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 6 477
Моля някой да ми обясни как да си прехвърля тиквеното пиле от английската в основната. Правя store item, то отива в дупката, но като се прехвърля в основната ферма не се вижда.
Като отидеш в другата тема и скочиш в дупката при сторито - под Storage има два бутона - английска ферма и собствена. Ти отиваш в този склад, в който са ти нещата и си ги вземаш. Не знам дали обясних много ясно.

Да питам как минавате 6-то ниво на мисията? Иска мастериране на тиквената кокошка, а то е 5 дни? newsm78 newsm78

# 27
  • Мнения: 2 774
4 поста по нагоре обсъждаме точно това  Peace

# 28
  • Мнения: 0
Дали могат да се въртят кончетата в новата сграда за конете? Някой да е пробвал?  newsm78

# 29
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
А аз не мога да си прехвърлям нещата от ферма в ферма.Правя както го описвате , но не става.Когато отворя , напр. инвентара на основната в англ. ферма, под всяко нещо ми пише" отвори в основната" и обратно.Къде бъркам???

Общи условия

Активация на акаунт