Farmville - 44

  • 44 705
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Deutschland
  • Мнения: 5 545
Harvest Gnome crops  newsm78 newsm78 Какво е това? Какво точно трябва да харвествам за новото състезание с купите отдясно?

# 691
  • Мнения: 207
Harvest Gnome crops  newsm78 newsm78 Какво е това? Какво точно трябва да харвествам за новото състезание с купите отдясно?
Има нови посеви - гномчета  Peace Садиш и береш  Hug

И аз да питам пак нещо - днешните мисии започнаха ли ви вече, че при мен още ги няма  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 692
  • Deutschland
  • Мнения: 5 545
Благодаря. При мен да. Започнаха. И избрах трудното ниво, макар мисията ми да е обречена на провал, поради липса на време

# 693
  • Мнения: 284
На мен още в 21:00 ч ми показа,че има нова мисия...кликнах на нея..и изчезна  Rolling Eyes не се появи повече...сега от 5 мин се опитвам да вляза във фермата...зарежда...чувам музиката на Азиатската ферма и дотам стои си незаредена и не влиза в играта  ooooh! Скапана работа тази вечер Thinking

# 694
  • Мнения: 284
Ох,току-що ме пусна след 20 мин чакане и нямам мисия  Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 0
Ох,току-що ме пусна след 20 мин чакане и нямам мисия  Rolling Eyes
Нека да позная- Избрала си ниво Medium. Би трябвало вече да е наред всичко. Peace

# 696
  • Мнения: 284
Снощи я чаках мисията до 24:30 ч и ми писна и си легнах.Сега гледам са ми я пуснали,но направо си е нормалната,никой не ме е питал какво избирам  Rolling Eyes Една приятелка също каза,че е пусната с нея. Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 0
Снощи я чаках мисията до 24:30 ч и ми писна и си легнах.Сега гледам са ми я пуснали,но направо си е нормалната,никой не ме е питал какво избирам  Rolling Eyes Една приятелка също каза,че е пусната с нея. Rolling Eyes
Именно Medium си избрала. Не ти ли се появи следното прозорче


По подразбиране е Medium и ако си дала на Accept тръгнало е този вариант. Но малко го бяха объркали модераторчетата този вариант и после го оправиха. Явно е било след 24:30

# 698
  • Мнения: 284
Не ми е излизал такъв прозорец....в 21:30 ми се показа,че имам нова мисия....дадох да я започна,а не се появи изобщо....а днес директно беше пусната нормалната....освен вчера нещо да е станало с натискането,но не е било такова прозорчето Peace

# 699
  • Мнения: 272
Вчера вечерта въобще не съм влизала във фермата. Пуснах я тази сутрин и направо ми излезе мисията- не знам кое ниво е Rolling Eyes може би лесното.  Whistling

# 700
  • Deutschland
  • Мнения: 5 545
На мен пък ми писна да сеем едно и също. Wheat, Golden poppy, soybeans и peanuts. Това са най- често срещаните посеви в мисиите. А и клиповете трети ден ги няма:(

# 701
  • Мнения: 76
Може ли някой да ми каже къде е тази култура за сеене, която искат в 5 мисия - Whisky Peat  newsm78 нещо не я виждам в маркета?

# 702
  • Мнения: 2 786
Ами махнаха го клипчето  Peace
И на мен не ми излезе прозорец с варианти на трудност за мисията, но те си писаха над играта, че имат проблем с мисията, та може би по нататък ще оправят нещата, за другите мисии поне.
И на мен ми писа да искат едно и също да се сее  Tired, надявам се да се усетят и да сменят малко репертоара.

Може ли някой да ми каже къде е тази култура за сеене, която искат в 5 мисия - Whisky Peat  newsm78 нещо не я виждам в маркета?
Прави се  в оранжерията, с тези 2 посева , кофтито е че ще трябва да чакаш 3 дни за да станат...махнаха опцията, помощ от съсед, търси и по стената, публикации със шернати посеви (мисля че са 50бр от съседската публикация) , може и да успееш да събереш нужната ти бройка....драсни едно лс с имейл, мога да ти метна 50  Peace

П.п. Направихме проба с една приятелка, оказа се, че се шерват само 5 бр от посева  Tired

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 20:20 от polly

# 703
  • Мнения: 272
А забелязахте ли новият изглед на публикациите под фермата?
Не се вижда всичко, както е на стената, но все пак по-лесно събирам и изпращам материали и бонуси.

# 704
  • Мнения: 284
Да,не излязоха опции,пуснаха ни със нормалната мисия,дано за другия път да си го оправят.
В оранжерията може да се направят по 8 посева и мисля,че дават по 20 ,така че ще ги съберем за 3 дни,дано не са по-малко...

Общи условия

Активация на акаунт