Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Серията ще започне сигурно по рано , защото ще свърши по рано  newsm78

# 46
  • Мнения: 2 282
И от мен целувки и цветя за екипа преводачи.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 282
Серията започна. Предаването е кристал. Приятно гледане!

# 48
  • Мнения: 1 413
Гюней негонен бяга !Сметка ще държи на Джемре!Атаката е най-добрата защита и тук !

# 49
  • Мнения: 2 282
Браво за играта. Направо се раздават на макс. Все едно не е филм.

# 50
  • Мнения: 1 413
Бану призна на Симай,че е била с Гюней!Опитва се да се сближи с нея !Направо заговорничи!

Ама и Симай е едно диване!Взе да приказва за Джемре и Гюней,че са се разделили!Но каза и защо Кузей е бил в затвора!Натопи и Гюней!Бану се шашна!

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 21:21 от shaane

# 51
  • Мнения: 1 012
Чак сега успях да седна, но ще наваксам по-късно

# 52
  • Мнения: 1 413
Много важни неща каза К. на Г.край Босфора-за затвора,за Джемре!Направо си изчете конско на Г.

# 53
  • Мнения: 2 282
Бану призна на Симай,че е била с Гюней!Опитва се да се сближи с нея !Направо заговорничи!

Ама и Симай е едно диване!Взе да приказва за Джемре и Гюней,че са се разделили!Но каза и защо Кузей е бил в затвора!Натопи и Гюней!Бану се шашна!


Шашна се от обстановката и въобще не беше адекватна. Но за какво и е Симай на бану?

# 54
  • Мнения: 0
Аз доколкото разбрах Симай каза на Бану , че Кузей е бил влюбен в Джемре преди като са били млади  Thinking

Симай завиждаше благородно на Джемре за рекламата . Нищо чудно Бану да я направи новото рекламно лице на фирмата. Нали Джемре я отрязаха  Tired

# 55
  • Мнения: 2 282
Тая Симай не я виждам ако Кузей разбере какви ги бръщолеви.

# 56
  • Мнения: 1 413
Баану ще използва Симай за  интригите!Глупаво и доверчиво момиче е Симай!Това ще й изиграе лоша услуга!

# 57
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Ако изобщо е имала някакви шансове за нещо по-сериозно с Кузей, мисля, че Симай вече ги проигра окончателно и безвъзвратно. Така е, като много си отваря устата. Но тя май прекалено си повярва. Е, сега ще я приземят набързо. Жалко, беше ми симпатична.

# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт