Отговори
# 165
  • Мнения: 1 012
Да Ви кажа на мен ми прилича на неуспешна бизнес среща!!
Не си кьорава, просто вече и аз незнам какви ги върши!Той е луд!

Да, като го сравня с предишната, хич не изглежда влюбен

# 166
  • Мнения: 0
Руминче, мила ,той вобще не е влюбен в нея, това и слепец го вижда, и затова се чудя какво вобще прави с нея?

# 167
  • Мнения: 3 329
Nety44 very nice klip thank you    bouquet  bouquet

# 168
  • Мнения: 1 012
Nety44 very nice klip thank you    bouquet  bouquet

Same here!  newsm78

Руминче, мила ,той вобще не е влюбен в нея, това и слепец го вижда, и затова се чудя какво вобще прави с нея?

Добре де, що за глупости тогава, той изглежда все едно ще я набие след малко  Thinking

# 169
  • Мнения: 3 329
Като я гледах онзи ден със сладоледа и сега май са двама различни хора Този момък ако така продължава може и да изяде някой тупаник

# 170
  • Мнения: 1 413
Аз вече не искам за тази нощ да го чета и гледам!За пореден път ме разочарова,но вече не се и изненадвам така  силно!От многото надежди,че трябва да си търси щастието и късмета,нищо не остана!Азра изглежда хрисима на вид,ама интереса си го гони във всяко измерение и все за чужда сметка!Кофти мацка е тая!Според нашата поговорка:кажи ми кои са ти приятелите,за да ти кажа какъв си,Киво явно си е като нея!Хайде,много деца да народят,та да й оскубят косите!
Лека нощ,дами!

# 171
  • Мнения: 0
Ами Руминче,, знаешли какво мми идва на ум втози момен, Тя да не го е изигралаи да е забременяла??Тогава ще си обясня този му ввид?!

# 172
  • Мнения: 3 329
Лека и от мен Корсиканка сакън бременна не ни трябва

# 173
  • Мнения: 0
Незнам,мила, но се разстроих и вече незнам какво да мисля!

# 174
  • Мнения: 1 012
Е ако е толкова глупав да прави секс без предпазни средства, тогава вече не знам какво да кажа!  Crossing Arms

# 175
  • Мнения: 1 413
Изглежда неадекватен,а тя сякаш се подсмива ехидно(Ти ша видиш какво ще ти се случи,ако не слушаш)!Кофти е да нямаш избор!Тия хора са живяли в Париж и имах си хас след толкова години кекс да се е изложил сега!Но има нещо,щом се срещат толкова често!

# 176
  • Мнения: 1 012
Изглежда неадекватен,а тя сякаш се подсмива ехидно(Ти ша видиш какво ще ти се случи,ако не слушаш)!Кофти е да нямаш избор!Тия хора са живяли в Париж и имах си хас след толкова години кекс да се е изложил сега!Но има нещо,щом се срещат толкова често!

Ей сега ми сложихте такива мисли в главата!! Остана и бебе да се пръкне!  ooooh!

# 177
  • Мнения: 0
Ами като го гледам какви ги върши, явно е доста глупав!Незнам това е само предполажение, но тогава що е с нея и иима това меко казано отвратително излъчване в последно време?!

# 178
  • Мнения: 1 012
Ох, шашнах се, отивам да гушна мъжлето да се успокоя!  #Cussing out Сега ще я гледам в корема  ooooh!

# 179
  • Мнения: 1 413
Ами като го гледам какви ги върши, явно е доста глупав!Незнам това е само предполажение, но тогава що е с нея и иима това меко казано отвратително излъчване в последно време?!

Това  излъчване му е още от Бодрумската почивка,демек 3 месеца! Сега, ако вземе някъде да се изцепи по медиите,че има любима до себе си, ще избие рибата!Толкова смачкана мекица не съм го виждала!

Общи условия

Активация на акаунт