Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 75

  • 47 805
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 880
КЕИЙlove001 newsm10

Момичета - здравейте! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Оставих ви за два дни и еха-а-а-а-а вече в нова тема, Peace а старата сте я завършили просто великолепно-новини,колажи,снимки и му-у-у-у-зика - балсам за ушите. Grinning
Така прекрасно се чувствам при вас! Hug
Откакто започнах да следя отделните турски канали и сериалите тази година за първи път се сблъсквам с такова повсеместно спиране на сериалите.
Нещо гнило става там,ама какво newsm78

Да ви препоръчам в събота и неделя от 19:55 по ДФ ще дават прекрасен италиански мини сериал - Сезоните на сърцето - чудесен е - гледайте го!

До мен достигна и една клюка за ЛиН и началните надписи - ама за нея по-късно,че ме вдигат от компа за около 1 час.Доскоро!

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 13:53 от di-ni

# 16
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
bye bye bye
Кеии,  Hug голямо благодаря за всичко, което правиш за тази тема, и че си добър посредник между такива като мен и нашите любимци.  newsm51 newsm51

Може би съм пропуснала уточнението, за което се извинявам. Но все пак ми се иска да попитам:
Това 8.15 за Асмълъ конак сутрешно време ли е  newsm78

Поздрави на всички стари дружки:
http://www.youtube.com/watch?v=2sZzJAxfD-4

# 17
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ask ve ceza - savas ve yasemin - elmisiny

# 18
  • Разград
  • Мнения: 8 243
bye bye bye
Може би съм пропуснала уточнението, за което се извинявам. Но все пак ми се иска да попитам:
Това 8.15 за Асмълъ конак сутрешно време ли е  newsm78

Сутрин от 8.30 по телевизия АТВ всеки делничен ден, но май без петък.

# 19
# 20
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ване,  Hug тенкс за отговора bouquet
Белл, браво момиче - добро попадение с горния колаж Laughing Laughing
Въртим и сучим топката и все Мурат виждаме в нея  Joy ooooh! ooooh!

# 21
# 22
  • Мнения: 8 428
Ваня мерси за рейтинга.
Ох като вида Майките и дъщерите къде са запратени и ми става зле  smile3511Направо ми убиват кефа от гледането тия хора.А сериала на Нургюл защо не го виждам от две седмици  newsm78Аз още не съм почнала да го гледам ама не го ли даваха в понеделник  newsm78

Миналата седмица нямаше серия, а тази е изместен и мисля че е довечера от 22.15 часа.
Коментира се че след продажбата на Стар ТВ единствено филма "Ифет" с Дениз Чакър ще продължи като същия ще бъде преместнен в Канал Д, останалите филми ще бъдат спрени. Засега за "Майки и дъщери" няма още никаква информация за отиване на финал все още, докато за "Лъжовна пролет" вече се знае че 9 епизод ще е финален.
[/size]
Оф,оф ,оф дано да го продължат сериалчето  newsm17Хубаво е ,на мен ми харесва.Или поне ако го приключват да го направят хубаво ,не да го претупат края или да изтрепят всички главни герои чеееее няма да се разберем така  smile3515А "Лъжовна пролет "е с Джансел Елчин нали newsm78Дето играеше с Туба в Пленителката  newsm78

# 23
  • Мнения: 8 428
Бел страхотно  smile3501 smile3525Един мнооого  тъжен Саваш  ограден от самота  smile3518

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 14:32 от Eny87

# 24
  • Мнения: 12 818
Коментира се че след продажбата на Стар ТВ единствено филма "Ифет" с Дениз Чакър ще продължи като същия ще бъде преместнен в Канал Д, останалите филми ще бъдат спрени. Засега за "Майки и дъщери" няма още никаква информация за отиване на финал все още, докато за "Лъжовна пролет" вече се знае че 9 епизод ще е финален.

Какво значи това, нов собственник или сливането му с нов канал, незная нищо по въпроса.
Факт е обаче,че има много нови сериали от тази есен, което е добре за пазара, оцелява най-доброто. За това се следят рейтингите  всеки ден, след излъчването им,  рекламодателите са заинтерисовани какво става с парите им които влагат за реализация на даден проект.
Мурат добре е направил,преценявал е какво се случва , дано избере нещо и има добър рейтинг, макар да не се съмнявам в това. Гледам как добре се прима сериала на Къванч, значи освен името има и сюжет който се приема добре от публиката.


БЕЛЛ спиралата добре те е  омагьосала, а ти нас с нея.


# 25
  • Мнения: 2 131
Привет джанъмки Линки wavey wavey


Кеии



за новото ни райско кътче !!!


Бел smile3501   love001

златни ти ръце джанъм !!!

# 26
# 27
# 28
# 29
  • Мнения: 45
                Здравейте момичета! wavey wavey wavey
Рипнали сме в ново дворче! newsm44

Кеии, благодаря за новата тема!  newsm51 

Ели, аз бях обърнала внимание, че Еркан е доста плешив в Под липите. Коментирали сте участиерто му във ВВ, затова посвам песента която изпълнява там. Надявам се, че от тяхната тема няма да се сърдят. Все пак ни интересува как продължават кариерите си всички актьори от ЛиН.             




               

Общи условия

Активация на акаунт