"Оженчват" ли се мъжете в офиси с повече жени ?!

  • 3 909
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 534
Учила съм  5 години в клас с 4 момчета на 16 момичета и то точно във възраст в която е най-вероятно едно момче да мине на левия бряг Laughing За щастие никой не мина,макар и по неволя да бяха добре запознати с козметичните марки,парфюми,рокли,обувки,епилатори и.т.н.На много неща се бяха наслушали Mr. Green
 Сега в университета е същото,пак сме кокошарник,и мъжете са ни кът ще видим дали няма да "оженчим" някой,все още държат фронта

# 16
  • Мнения: 1 446
Мъжете в женски колектив знаят всички последни модни тендеции, кога колежките са в цикъл и прочие  Joy Joy Joy

А, и знаят какво е Shilac  hahaha

# 17
  • Мнения: 5 539
Откъде го измислихте това "оженчвам"? Има си хубава българска дума за това понятие.

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Приз! Приз! Приз!

Плийййз!

# 19
  • Мнения: 3 695
Авторката очевидно работи с някави луди, супер подражаващи колеги - купуват си нови коли, защото тя си е купила, оженчват се, защото работят с жени? ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 580
Авторката очевидно работи с някави луди, супер подражаващи колеги - купуват си нови коли, защото тя си е купила, оженчват се, защото работят с жени? ooooh!

Късметлийка съм нали  Mr. Green
Забравила си да добавиш, че колегите ми светят в тъмното !

# 21
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 353
Поне не се клюкари така грозно.
Верно ли  Shocked Щото пък аз имам повече колеги от силния пол. Не е истина какви клюки разнасят и какви интриги забъркват, за да се задържат на работа. Колкото по-престижна и конкурентна е длъжността им, толкова са по-подли.

# 22
  • Мнения: 241
Вълкът козината си "оженчва", но нрава — не.  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 25 826
Имам такива наблюдения, дори вече носят дрехи с женски мотиви - вратовръзки на котенца, розовожълти ризки, лилави панталони и прочие.... Thinking


И аз, и аз!   Party
Някои даже си слагат женски аватари по форумите с текст "хубава мама" отдолу.  Crazy

# 24
  • Мнения: 3 997
Епилирани. Накипрени. Готови да покажат новата си играчка (телефон, кола...) Размахват радостно опашка ако изпълнителен директор ги "погали по главичката". С охота споделят впечатления от наскоро посетени хитови заведения. Компетентно размахват лафове за техника, бидейки технически неграмотни - "двуядрени процесори, н'ам к'ви си телефони....

Та нямам в обркръжението си "оженчени". Имам като гореописаните. Мазно, долно, натегаческо, бездарно съсловие от юпи-та. Така кат' се замисля... бе дали все пак не е за предпочитане оженчени с вратовръзки на котенца? newsm78

# 25
  • Мнения: X
Да.
Твърде много даже. Имаме един счетоводител в офиса. Аз него отдавна не го пиша сред мъжете. И като визия, и като говор и маниер си е бетер сваха-клюкарница.
Шефчето пък, като изключим, че твърде често се решава в любимите пастелни тонове на английската кралица и че е достоен да бъде модел на Рубенс, като го хване истерията е по-зле от жена в цикъл и още по-зле от две в ПМС.
А за мъжете подлизурковци изобщо не ми се говори...

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 22:16 от Анонимен

# 26
  • Мнения: 6
Откъде го измислихте това "оженчвам"? Има си хубава българска дума за това понятие.

Коя е тази хубава българска дума за това понятие. Аз се сещам само за една - "изпедерастяват" ама не съм сигурен че е от най-хубавите български думи.  newsm78

# 27
  • Мнения: 776
Шефчето пък, като изключим, че твърде често се решава в любимите пастелни тонове на английската кралица и че е достоен да бъде модел на Рубенс, като го хване истерията е по-зле от жена в цикъл и още по-зле от две в ПМС.А за мъжете подлизурковци изобщо не ми се говори...

 hahaha Joy Joy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не, не се оженчват.

# 29
  • София
  • Мнения: 580
Да.
Твърде много даже. Имаме един счетоводител в офиса. Аз него отдавна не го пиша сред мъжете. И като визия, и като говор и маниер си е бетер сваха-клюкарница.
Шефчето пък, като изключим, че твърде често се решава в любимите пастелни тонове на английската кралица и че е достоен да бъде модел на Рубенс, като го хване истерията е по-зле от жена в цикъл и още по-зле от две в ПМС.
А за мъжете подлизурковци изобщо не ми се говори...

 Joy Joy Joy
Много ми хареса коментарът ти особено за модела на Рубенс и английската кралица !

Общи условия

Активация на акаунт