"Оженчват" ли се мъжете в офиси с повече жени ?!

  • 3 901
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 709
Цитат
"Оженчват" ли се мъжете в офиси с повече жени ?!

Не, омъжват се, ако им излезе късмета.  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 3 249
На мене ми е супер готино да работя с мъже.
Ефективни, целенасочени, не ти задават по петнайсет пъти въпроса защо, след като си поискал нещо елементарно.
Според мен по-лесно се работи с жени - по-изпълнителни са, по-точни, по-подредени, имат по-богато въображение. И една не по-малка подробност - не е възможно да се набъркат интимни отношения, ако си жена.

Абе може да се поспори, особено в частта с въображението. Сигурно има значение и сферата на дейност.
Като цяло обаче змиярникът е ужасен. Над определен брой жени заедно, особено ако има един-двама мъже в колектива и става страшно.  ooooh! 

# 47
  • Мнения: 1 768
Откъде го измислихте това "оженчвам"? Има си хубава българска дума за това понятие.

Коя е тази хубава българска дума за това понятие. Аз се сещам само за една - "изпедерастяват" ама не съм сигурен че е от най-хубавите български думи.  newsm78
Край - няма да спя от мислене коя е тази хубава българска дума. Mr. Green А се мислех за образован човек.... Wink

spiderwoman, темата ти е много забавна - има хляб в нея. Размечтах се и аз да работя с мъже - ама не, имам само един колега и то по-нисък от мен.  Laughing Направо съм забравила какво е мъжко присъствие в професионалния, че и в личния си живот. Егати късмета.  Wink  И в женски форум пиша, мани.
Иначе много ми са сладки тези бледо розови мъжки ризи и тениски. Особено хубаво седят на брюнети със светла кожа.

# 48
  • Мнения: 2 510
А, на вас прави ли ви впечатление, че и мъжете, които имат момичета са по-нежни , по-приятни на общуване от тези които имат момчета?

 Joy Joy Joy...Напротив Снеже...колкото по растат жените ми...щот вече са жени...толкоз по втърдявам позициите...особено пък спрямо гаджетата им.. съм особено нежен!!!   Joy

Имах предвид към другите жени.

# 49
  • София
  • Мнения: 580
На мене ми е супер готино да работя с мъже.
Ефективни, целенасочени, не ти задават по петнайсет пъти въпроса защо, след като си поискал нещо елементарно.
Според мен по-лесно се работи с жени - по-изпълнителни са, по-точни, по-подредени, имат по-богато въображение. И една не по-малка подробност - не е възможно да се набъркат интимни отношения, ако си жена.
Искрено ти завиждам, че работиш с такива жени - по-изпълнителни, по-точни и по-подредени.
Интимни отношения колкото щеш в нашия офис - и жени са в центъра и по периферията ! Но то е май че от немание на работа !  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт