"Оженчват" ли се мъжете в офиси с повече жени ?!

  • 3 906
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 510
Вече и те клюкарят рано сутрин кой, какво, къде, с кого, не дай Боже да те остави брат ти пред работата, после на дневен ред е "Тая не си е спала вкъщи, чужд мъж я кара вече".
Е, как мислите, където има повече жени, заприличват ли мъжете на тях или още запазват мъжкото у себе си !
А, мъжете по принцип са по-големи клюкари от жените.
Където е предимно женски колектив се и вдетиняват. Нали си ги къткаме.
Даваме им да си хапнат, почерпваме ги кафенце.
Мой бивш колега на една оперативка беше казал "ние трите..." имайки предвид него си, аз и колежката.

# 31
  • София
  • Мнения: 580
Вече и те клюкарят рано сутрин кой, какво, къде, с кого, не дай Боже да те остави брат ти пред работата, после на дневен ред е "Тая не си е спала вкъщи, чужд мъж я кара вече".
Е, как мислите, където има повече жени, заприличват ли мъжете на тях или още запазват мъжкото у себе си !
А, мъжете по принцип са по-големи клюкари от жените.
Където е предимно женски колектив се и вдетиняват. Нали си ги къткаме.
Даваме им да си хапнат, почерпваме ги кафенце.
Мой бивш колега на една оперативка беше казал "ние трите..." имайки предвид него си, аз и колежката.

 Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 2 510
А, на вас прави ли ви впечатление, че и мъжете, които имат момичета са по-нежни , по-приятни на общуване от тези които имат момчета?

# 33
  • Мнения: 776
А, на вас прави ли ви впечатление, че и мъжете, които имат момичета са по-нежни , по-приятни на общуване от тези които имат момчета?

Да, имам приятел, който преди беше отявлен женомразец, но когато му се роди момиченце, изведнъж се промени, сега обожава жените?! Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 580
А, на вас прави ли ви впечатление, че и мъжете, които имат момичета са по-нежни , по-приятни на общуване от тези които имат момчета?
Ами даже прекалено нежни, вдетиняват се направо и изглупяват.
Не казвам, че мъжът трябва да е груб и да бие, ама ми се струва, че от толкова много женско присъствие, мъжът губи мъжкото у себе си и се обезличава.
Иначе аман напоследък от изнежени мъже. Sick

# 35
  • Мнения: 152
В нашия офис са си същите (предполагам) каквито са и вкъщи - приемат за даденост да им се прислужва, не чистят и мият чиниите и чашите. Другия вариант е да помагат вкъщи а тукк да използват авантата, ама се съмнявам. Иначе не са лоши момчета (ако случайно някой вземе да го прочете). Поне няма свалячески изпълнения!

# 36
  • Мнения: 3 687
Ами моят е един мъж в женски колектив и не съм забелязала да си е сменил нито стила на обличане, нито поведението. Все още е от типа "разбран мъжкар".

# 37
  • Мнения: 2 158
Ако става въпрос за мъж, тип "Евгени Минчев" ... АМАН !!!!!!!!!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 3 249
Е, как мислите, където има повече жени, заприличват ли мъжете на тях или още запазват мъжкото у себе си !

Без да съм чела всички отговори, споделям. Ние сме голяма фирма, предимно "женска". При нас мъжете не се оженчват, просто не виреят. Хич. Stop От близо 80 човека в централен офис, имаме 13 мъже само и един хомосексуалист. От мъжете колеги, един напуска след няколко дни и на негово място е назначена жена. ooooh! В регионалните ни офиси пък почти няма мъже, сещам се само за един. Shocked

Обяснението ми е просто - не издържат на интригите и злобата. Не придобиват женско поведение, но цялата ситуация ги фрустрира... това след първоначалната еуфория, че са попаднали в казан с жени, а малко по-късно идва отрезвяването.  Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 2 510
Ние сме голяма фирма, предимно "женска". При нас мъжете не се оженчват, просто не виреят.
Много сте злобни!

# 40
  • София
  • Мнения: 580
Е, как мислите, където има повече жени, заприличват ли мъжете на тях или още запазват мъжкото у себе си !

Без да съм чела всички отговори, споделям. Ние сме голяма фирма, предимно "женска". При нас мъжете не се оженчват, просто не виреят. Хич. Stop От близо 80 човека в централен офис, имаме 13 мъже само и един хомосексуалист. От мъжете колеги, един напуска след няколко дни и на негово място е назначена жена. ooooh! В регионалните ни офиси пък почти няма мъже, сещам се само за един. Shocked

Обяснението ми е просто - не издържат на интригите и злобата. Не придобиват женско поведение, но цялата ситуация ги фрустрира... това след първоначалната еуфория, че са попаднали в казан с жени, а малко по-късно идва отрезвяването.  Twisted Evil

Леле и как се търпите толкова жени ?! ooooh!

# 41
  • София
  • Мнения: 3 249
Леле и как се търпите толкова жени ?! ooooh!

Ами моята позиция е такава, че аз общувам почти изцяло с малкото мъже в компанията, половината от които са мениджърите, а другата половина - IT-та.  Laughing  С останалите дами не се търпим - поздравяваме се.  ooooh!  От целия колектив имам две по-близки колежки, с останалите много рядко имам служебен досег и се старая да игнорирам жуженето на осите.

И не, не сме шивашки цех. Laughing Работя в представителството на голяма американска фирма. Но какво е съотношението мъже-жени в другите страни не знам.

# 42
  • София
  • Мнения: 580
Леле и как се търпите толкова жени ?! ooooh!

Ами моята позиция е такава, че аз общувам почти изцяло с малкото мъже в компанията, половината от които са мениджърите, а другата половина - IT-та.  Laughing  С останалите дами не се търпим - поздравяваме се.  ooooh!  От целия колектив имам две по-близки колежки, с останалите много рядко имам служебен досег и се старая да игнорирам жуженето на осите.

И не, не сме шивашки цех. Laughing Работя в представителството на голяма американска фирма. Но какво е съотношението мъже-жени в другите страни не знам.

На мене ми е супер готино да работя с мъже.
Ефективни, целенасочени, не ти задават по петнайсет пъти въпроса защо, след като си поискал нещо елементарно. Ама де тоя късмет, повечето при мене са жени и е голям змиярник, нивото на кокошките отдавна е минато !

# 43
  • Мнения: 2 510
На мене ми е супер готино да работя с мъже.
Ефективни, целенасочени, не ти задават по петнайсет пъти въпроса защо, след като си поискал нещо елементарно.
Според мен по-лесно се работи с жени - по-изпълнителни са, по-точни, по-подредени, имат по-богато въображение. И една не по-малка подробност - не е възможно да се набъркат интимни отношения, ако си жена.

# 44
  • Мнения: 135
А, на вас прави ли ви впечатление, че и мъжете, които имат момичета са по-нежни , по-приятни на общуване от тези които имат момчета?

 Joy Joy Joy...Напротив Снеже...колкото по растат жените ми...щот вече са жени...толкоз по втърдявам позициите...особено пък спрямо гаджетата им.. съм особено нежен!!!   Joy

Общи условия

Активация на акаунт