Удовлетворени ли сте от работата си?

  • 7 857
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
viliko аз също не познавам хора които работят само за удоволствие  Simple Smile Peace, но да деля ги тези понятия защото на мен наистина ми е интересно дали хората харесват това което правят, без оглед на заплащането. Ако трябва да се даде пълна оценка, то тя естествено ще включва както условията на труд така и заплащане и т.н

# 16
  • Мнения: 7 947
Ами пак не мога да те разбера напълно. То как ще харесаш нещо, без изцяло да си доволен...
Въпреки че се за мислям - аз харесвам скъпи палта, нищо, че не мога да си ги к упя  Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 23 097
За пореден път и тук ще кажа, че съм доволна от работата си, в частност - харесвам си професията и ми доставя удоволствие (креативна е). Заплащането ми не е зле, според приятели от провинцията е космическо (хаха), но винаги може и още по-добре. Наскоро имах разговор с шефа на тази тема и след Нова Година си чакам увеличение.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Харесвам си работата! Колкото и да е натоварваща психически, някак се чувствам добре работейки точно това. Колегите ми са готини и си станахме близки. Фирмата е коректна във всяко едно отношение. Заплащането - може още да се желае, но няма толкова хубавини на едно място. Като цяло съм доволна и дори да сменя работодателя пак бих се занимавала с това.  Peace

# 19
  • Мнения: 2 510
Не, не съм удовлетворена.
Бих я сменила с друга със същото заплащане или за друга с  по-високо заплащане / независимо дали ми харесва или не/.
Надолу не мога да си го позволя т.е. друга работа с по- ниско заплащане. Не съм и могла.

# 20
  • Мнения: 160
НЕ СИ ХАРЕСВАМ РАБОТАТА!Харесва ми само това, че нямам шеф. Вече и заплащането не е това, което беше...

# 21
  • Мнения: 3 818
viliko аз също не познавам хора които работят само за удоволствие  Simple Smile Peace, но да деля ги тези понятия защото на мен наистина ми е интересно дали хората харесват това което правят, без оглед на заплащането. Ако трябва да се даде пълна оценка, то тя естествено ще включва както условията на труд така и заплащане и т.н
Да де, но когато работиш страхотна работа, но заплашането ти е неадекватно, в един момент започваш да губиш мотивация и ти спада сериозно КПД-то и желанието да си я вършиш с цялото си сърце, така че трябва да има все пак някаква, макар и не 100%-на релевантност между естеството на работа и заплащането.

Иначе да, харесвам си много работата. И заплащането си харесвам, а най-много му харесвам това, че се променя периодично към по-добро Laughing

# 22
  • Мнения: 1 205
Харесвам и работата си и заплащането. Разбира се няма 100% идеална работа и фирма, но и това което имам ме устройва.

# 23
  • Мнения: 1 175
Доволна съм от работата, но не от заплащането. Това е цената която плащам за да работя това което обичам... за съжаление.

Бихте ли сменили работа която ви носи удовлетворение, но малко пари за такава която не ви допада, но е с добро заплащане?
Ако опре ножа о кокала и парите наистина ми трябват, да. Но за момента се изхранваме и така, затова - не.

# 24
  • Мнения: 420
Обичам си работата /може би е по-точно да кажа местоработите/. Но заплащането, дори взето на куп е под всякаква критика.

# 25
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сега като се явят неработещите и ще се започне едно кудкудякане...  Whistling
Вилико, винаги си тооолкова позитивна Joy

На въпроса- харесвам си работата, харесвам си заплащането (може да го харесвам и повече Whistling Whistling Whistling), не харесвам колегите си особено Whistling

# 26
  • София
  • Мнения: 1 609
Аз от няколко месеца не ходя на работа (по обективни причини), ама да си кажа Simple Smile

Естеството на работа си го харесвам. Заплащането също не е лошо. Обаче... обаче през последната година започнаха да се случват неща, които да ме карат да ходя с нежелание на работа и ако не бях забременяла, щях да напусна. От колеги научавам, че това, което ме дразнеше, се е разраснало като явление и вече дразни много други хора, които един по един напускат и започвам да си мисля за нова работа (след като ми свърши майчинството). Та еднозначно не мога да отговоря, като че ли - хем ми харесва, хем прекалено много неща ме дразнят. Или - аз работата си харесвам, ама работодателя не ме кефи вече.

# 27
  • София
  • Мнения: 397
 Удовлетворена съм от заплащането, от работата- не. Не ходя чак с нежелание, но не е "моята" работа.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Много си харесвам и професията и настоящата месторабота. Въпреки че е много напрегната, натоварваща и много има още какво да се желае на мен ми харесва. Заплащането е прилично, но не отговаря на отговорностите и количеството труд, нито на обещаното при постъпването. Което дразни. Ако ми предложат работа за много повече пари бих я сменила дори другата работа да не ми харесва. Ако са малко повече не. В края на краищата колкото и да я харесвам, за мен работата не е жизнено необходима. Най би ми харесало да родя още 1-2 деца и никога повече да не работя.  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 6 798
Cosi, cosi. Както казват италианците.
Обичам да работя за себе си. В тази криза, се наложи да работя за друг...поне заплатата е сигурна. Естествто на работата е същото, каквото ако работя за себе си, но това, че някой ми виси на главата, определя ми времето и т. нат. ме изнервя адски много. Пък и заплащането не е такова, че да ме мотивира да грея като слънце.
Та, към този момент ме удовлетворява, иначе не бих седяла - ясно е.
Но като цяло - не.
Влече ме да си работя за себе си и това е.
Свободата, Санчо... Wink

Общи условия

Активация на акаунт